Jose Eisenberg, Hydra Confort, Rejuvenating Protection Treatment (Krem nawilżający)

Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników roślinnych i biotechnologicznych, które jednocześnie wiążą wodę i chronią przed jej utratą oraz dodatkowo wykazują właściwości antyoksydacyjne i regenerujące.

krem
Struktura
bogate

Używa produktu od: próbka

Najlepszy krem

Otrzymałam próbkę kremu w Sephorze, 5ml wystarczyło mi na 5 dni stosowania rano i wieczorem. No oszalałam! Moja skóra się uspokoiła, wypryski zniknęły, zaczerwienienia związane z trądzikiem różowatym (leczonym kilka miesięcy u dermatologa!) bardzo się zmniejszyły. Skóra jest napięta, nawilżona i wygląda bardzo zdrowo. Nie mam pojęcia jakie składniki sprawiają, że cena tego kremu w wersji pełnowymiarowej jest taka wysoka, ale niestety to właśnie cena go u mnie wyklucza. A szkoda, bo myślałam, ze znalazłam ideał.

Używa produktu od: próbka

Dobry, ale ...

Krem jest faktycznie rewelacyjny przy wszelkich konkretnych problemach skórnych, jak np. trądzik różowaty! Jak dla mnie mógłby jednak bardziej nawilżać, odżywiać, bo czułam lekki dyskomfort. Cena, wiadomo, z kosmosu! Ale może w jakiejś promocji się skuszę, bo miałam tylko próbkę.

Wspaniały

Ten krem jest genialny.

Nigdy nie miałam takiej skóry jak teraz.
Miękka, nawilżona, gładka, gęsta.
Krem jest nawilżający i bardzo komfortowy.
Opakowanie bardzo ładne.
Cena wysoka ale jest tego wart.

Geniusz

Najwspanialszy krem,jakiego dane mi było używać w moim dość długim już :-) życiu. Jest wspaniale nawilżającym, bardzo komfortowym, treściwym kremem, zapewniającym natychmiastowy komfort mojej rozpaskudzonej, ciężkiej w pielęgnacji, twarzy.
Przeważnie stosuję go na noc, bo zostawia film. Pod niego wędruje jakieś napinające serum, a rano twarz jest super-pięknie wygładzona i wypoczęta.
Na takiej skórze później robią się linie mimiczne, no i rzadziej wyskakują niespodzianki.
Eisenberg zachwyca .

Wspaniały krem

Swietny produkt. Kupiłam go na strefie bezclowej ( Berlin) , prawdopodobnie w regularnej cenie bym go nie kupiła.

Jestem krolowa drogich bubli. Co kupie to wtopa i irytacja ze wydała tyle kasy, na zachcianke.

Tu bingo. Krem jest naprawdę fantastyczny.
Prawda. Nie mam wielkich wymagań od kremu. Właściwie mój krem musi spełniać dwa warunki. Musi być mocno nawilżający oraz dobrze się wchłaniac. Od dłuższego czasu i tak wolę olejki a rzeczy konkretniejsze, załatwiam w gabinecie dermatologa lub kosmetyczki.

Nie mam wielkich problemów ze skórą poza tym ze mam bardzo sucha cerę. Ten krem jest wyjątkowo dobrze nawilżający, wchłania się idealnie i naprawdę widzę poprawę kondycji swojej skóry od kiedy go używam. Jest wyciszona, bardziej napięta, gładka. Krem fantastycznie sprawdza się pod makijaz i jest to największa zaleta bo choć krem ma właściwości mocno nawilzajace, a nawet leciutko natłuszcza to w zasadzie go nie czuć. Zostawia taki prawie niewidocznny filtr na skórze który daje komfort nawet przy takiej suchej skórze jak moja a jednocześnie nie lepiei się, nie tłusci cery. Zostaje ona świeża po prostu bardziej nawilżona

Super krem.

Cena jest zbojecka niemniej jeśli komuś nie sprawia problemu to polecam.

1944