Lady Speed Stick, PRO, 5 in 1 (Antyperspirant w sprayu 5 w 1)

Lady Speed Stick, PRO, 5 in 1 (Antyperspirant w sprayu 5 w 1)

Sprawdź ceny produktu

5 korzyści dla Twojego ciała w jednym produkcie. Zapewnia długotrwałą ochronę i przyjemny zapach przez długi czas. Nie pozostawia białych śladów. Testowany dermatologicznie.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Za każdym razem mnie zawiódł

Jestem wierna wersji tego antyperspirantu w żelu, ale potrzebowałam czegoś na wyjazdy, po zastosowaniu czego można od razu się ubrać. Żel jednak wymaga sporo czasu na wyschnięcie. Padło więc na spray.

Od antyperspirantów wymagam bezwzględnej wytrzymałości – czy to w upale, czy w stresie, czy podczas wysiłku fizycznego. Ten radzi sobie tylko w normalnych sytuacjach i to tylko przez parę godzin. Nie mam ochoty używając go rano stresować się, że w połowie dnia podziękuje mi za współpracę, a za każdym razem, kiedy go używałam tak było.
Trzeba użyć sporo siły, żeby go rozpylić, chociaż guma na dozowniku trochę zmniejsza dyskomfort. Dla mnie jest to jednak uciążliwe.
Jest strasznie duszący. Aplikując go muszę od razu przenieść się na drugi koniec pokoju bądź łazienki.

Mam go już od kilku miesięcy i zużyć nie mogę, bo niechętnie mi się po niego sięga. Pozostanę jednak wierna wersji w żelu.

Oceniam wersję w sztyfcie.

Podoba mi się w nim przede wszystkim zapach - naprawdę ładny, zresztą jak niemalże każdy z serii Lady Speed Stick ( szkoda, że ta wersja w kulce pachnie inaczej - brzydko), bo gdyby pachniała jak ta w sztyfcie mógłby być to mój hit. Ten w sztyfcie znowuż ma inną wadę - posiada alkohol, który powoduje u mnie podrażnienie skóry pach. Ach....szkoda, bo sztyft jest bardzo ok. Kulka gdyby pachniała jak sztyft też by była, a tak to żaden z nich nie będzie moim hitem choć jest to dobry produkt ( działa ) poza tymi wadami, które go niestety dyskwalifikują w moich oczach. Zostaję przy kulkowej wersji Adidas 6 w 1.

Naprawdę ok

Używałam wersji w sztyfcie.

Plusy
- naprawde chroni przed potem cały dzień
- bardzo ładny zapach
- nie brudzi trwale ubrań

Minusy
- niewydajny, szybko mi się skończył
- strasznie nie podobało mi się jego zmywanie pod prysznicem - skóra pod pachami była tępa, a sam kosmetyk po prostu się rolował, "złuszczał"... bardzo nieprzyjemne uczucie, choć dowądzące, iż antyperspirant naprawdę tworzył świetną barierę dla potu.

Podsumowując jeden z najlepiej radzących sobie antyperpirantów, jakie miałam. Teraz testuję adidasa w kulce - zobaczymy, czy poradzi sobie równie dobrze.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Mam wersję w sztyfcie

Mam wersję w sztyfcie.
Jest bardzo dobry!

+Ładnie pachnie
+Nie obciąża
+Nie zostawia śladu
+Pod koniec dnia pachy są wciąż suche

- Na zwyczajne dni, bez efektu wow. :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Skuteczny

Polubiłam tę antyperspirant, chociaż następnym razem kupię wersję w żelu. Jak nie lubię tego typu produktów w formie areozolu tak dalej ich nie lubię.
Plusy:
skutecznie chroni przed poceniem
zapewnia świeżość
jest łagodny, nie podrażnia
nie zostawia białych śladów
niska cena
łatwa dostępność
Minusy:
Niska wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Średniaczek.

Lady Speed Stick zazwyczaj mnie nie zawodziła. Tym razem trafiłam na średniaka, ale tragedii nie ma :) Zużyję go do końca, może nie z wielką przyjemnością, ale przynajmniej nie wyląduje w koszu.

<b>Zalety:</b>
*co jest dla mnie bardzo ważne - nie pozostawia białych śladów, nie brudzi ubrań, więc ta obietnica producenta została spełniona, mogę spokojnie go używać nie martwiąc się o moje ulubione czarne bluzki :)
*ma bardzo przyjemny zapach świeżego prania (szkoda tylko, że na ciele prawie go nie czuć)
*guma na przycisku dozownika - świetny pomysł, ułatwia aplikację
*nie podrażnia skóry, nie powoduje swędzenia, pieczenia delikatnej skóry pod pachami
*wydajność w porządku
*niska cena
*łatwa dostępność

<b>Neutralnie:</b>
*właściwości antyperspirujące i dezodorujące - ogólnie nie jest źle, wytrzyma parę ładnych godzin w normalnych warunkach; niestety w sytuacjach stresowych lub dużego wysiłku fizycznego nie zawsze daje radę

<b>Wady:</b>
*design opakowania nie jest zbyt imponujący
*w składzie oczywiście aluminium jest

Taki sobie średniaczek - nie ma co na niego liczyć w \'ciężkich warunkach\', ale na co dzień daje radę. Zasługuje na 3 gwiazdki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka