Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

Jest w porządku

Bardzo lubię odżywki do spłukiwania, ponieważ mam wrażenie, że lepiej działają na moje włosy niż te bez spłukiwania. Ta odżywka fajnie wygładza, regeneruje włosy i zabezpiecza je przed dalszymi uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo dobrze uzupełnia siostrzany szampon, niweluje jego wysuszające działanie. Jedyne co mi się nie podoba to to, że obciąża włosy, przez co szybciej się przetłuszczają niż zazwyczaj. Raczej nie kupię ponownie produktów Pantene.

Bardzo dobra odżywka

Jedna z moich ulubionych odżywek do spłukiwania do włosów. Ma fajną formułę, dobrze odżywia pasma. Włosy po jej zastosowaniu nie plączą się ani nie puszą. Produkt jest bardzo wydajny i występuje w dobrej cenie. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Nie obciąża włosów.

Dobra odżywka

Produkt zamknięty w 300 ml butelce tak naprawdę bardziej przypominający tubę z zamknięciem na tzw. klik.
Szata graficzna skromną, elegancka, biel z domieszką złotego koloru.
Zwarta konsystencja , która ułatwia aplikację odżywki na włosy, ale również dzięki takiej strukturze nie przepływa między palcami, a co za tym idzie nie marnujemy produktu.
Ja swoją odżywkę zakupiłam w supermarkecie, więc myślę, że nie ma jakiegoś większego problemu z jej zakupem.
A co jeśli chodzi o właściwości tego produktu:
- wygładza włosy , u mnie zdecydowanie tak, jestem posiadaczką cienkich i suchych włosów, a na dodatek często puszących się, co naprawdę ciężko czasem ogarnąć
- sprawia że włosy wyglądają zdrowiej i są delikatniejsze w dotyku ma w swojej formule coś co dobrze wpływa na strukturę moich włosów
- łatwiej się rozczesują
- włosy są sypkie, nie są zbyt mocno dociążone
- efekt utrzymuje się dłużej niż 1 dzień

Polecam!

Szczególnie to co lubię to to, że wiem kiedy przestać ją spłukiwać, włosy przestają być "śliskie". Dodatkowo ułatwia rozczesywanie, a włosy są po niej bardziej gładkie.

Gładkie włosy

Kupiłam kilka razy ten produkt i pomógł on moim włosom mimo to że są suche, nawilża je i łatwo po niej się układają włosy. Taka powinna być każda odżywka do włosów, z pewnością kupię ją jeszcze kilka razy mam nadzieję że będzie więcej takich prodóktów.

Sprawdziła się

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem, po częstych stylizacjach włosów szukałam czegoś naprawczego i trafiłam na ten zestaw. Nie była jakoś bardzo przekonana, że zadziała ale nie mogę też powiedzieć że jest bez działania. Moje włosy są proste, naturalne (nigdy nie malowane). Po nałożeniu na włosy od razu czuć ich wygładzenie, po spłukaniu są bardzo miłe w dotyku, bardzo dobrze się rozczesują. Pk wysuszeniu nie puszą się i co najważniejsze nie przetłuszczają, większość kosmetyków tego typu po prostu wywołała u mnie efekt przetłuszczenia i uczucia pozostałości kosmetyku na włosach.
Co do opakowania bardzo pomysłowe, gdyż zawsze mamy możliwość wykorzystania kosmetyku do końca, bez zbędnego nim potrząsania. Cena jest również bardzo dobra jak na taki kosmetyk. Osobiście polecam, nie zauważyłam jakichś efektów ubocznych.

Odżywka do spłukiwania

Moje włosy potrzebowały natychmiastowej regeneracji a odżywka od Pantene sprawiła że już po pierwszym użyciu włosy stały się lepsze, gładsze, widać było poprawę w ich nagannej kondycji. Wraz z dalszym używanie włosy stały się mocniejsze.

Bez szału

Dla mnie ta odżywka jest średnia. Niby fajnie dyscyplinuje włosy - powoduje, że mniej się puszą i mniej elektryzują, wyglądają zdrowiej, jednak te efekty są minimalne. Taka do użycia na szybko, gdy nie ma się nic lepszego pod ręką.

Odżywka do włosów

Odzywka sprawdzająca się w 100% - mam trudne włosy a rozczesanie ich po umyciu graniczy z cudem , dzięki tej odzywce mój problem się skończył - z czystym sumieniem polecam

kocham!!

Wszystkie te odżywki do włosów są moim zdaniem strzałem w 10!
Uwielbiam cudowny zapach, który długo po spłukaniu wciąż zostaje na włosach. Po zastosowaniu włosy są widocznie w lepszej kondycji. Odżywka nawilża je i regeneruje. Nadaje im blasku, miękkości i niesamowitej gładkości. Moim zdaniem spełnia swoje zadanie w stu procentach i jest wszystkim tym czego ja osobiście od odżywki oczekuje. Dodatkowo ma bardzo ładne opakowanie, ale też wygodnie się odżywkę nakłada. Jest bardzo wydajna i starcza na naprawdę długo. Idealna do włosów, które potrzebują ratunku, odżywienia i blasku.

Pozytywnie zaskoczyła!

Odżywkę kupiłam jakiś czas temu podczas promocji w jednej z drogerii i cierpliwie czekała na swoją kolej.
Zacznę od konsystencji, która jest naprawdę fajna, bo nie spływa z włosów, co często zdarza się przy innych odżywkach.
Pięknie pachnie- bardzo świeżo, a ten zapach utrzymuje się na włosach aż do kolejnego mycia!
Po jej spłukaniu moje włosy naprawdę były wyjątkowo wygładzone, ujarzmione i łatwe do rozczesania.
Odżywka nie dość, że wygładza włosy i nadaje im blasku, to jeszcze rzeczywiście ma się wrażenie jakby "naprawiła" nasze włosy, bo są po jej użyciu naprawdę miękkie. Jest moim wielkim odkryciem i gdyby nie jej długi i raczej kiepski skład to byłaby ideałem.
Dodatkowo ma bardzo przystępną cenę i wygodne opakowanie. Dostaniemy ją w każdym markecie i każdej drogerii.

dobra odżywka

Kupiłam przekonana dobrymi opiniami i muszę przyznać, że wiele z nich się powiela. Dość gęsta, ale nie przeciążają, nie zsuwa się z wilgotnych/mokrych włosów, dzięki temu jest wydajna. Zapach dla mnie ok, ale wiadomo co kto lubi :) Odżywka faktycznie sprawia, że włosy łatwiej się rozczesuje. Ciężko jest mi ocenić czy poprawia kondycję włosów, ale na pewno hamuje rozwój ku gorszemu. Ze względu na skład wolę jednak czasem ją odstawić i używać czymś innym na zmianę.