Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Bain Douche Nectar (Płyn do kąpieli i żel pod prysznic (różne rodzaje)(stara wersja))

Świetny kosmetyk w wielu rewelacyjnych zapachach. Teraz mam zieloną cytrynę i mandarynkę, przedtem miałam kilkanaście innych, a firma wciąż zaskakuje czymś nowym. Produkt sprawdza się jako płyn do kąpieli (przyjemność wstępna), ale też doskonale jako żel pod prysznic (przyjemność główna:), dobrze się pieni i jest wydajny. Polecam większe opakowanie, mniejsze jest bardzo drogie w stosunku do objętości, ale przydaje się dla wypróbowania zapachu lub na wyjazdy.
Rozmaite zapachy: jeżyna, malina, truskawka, zielona cytryna, czekolada, kokos, pistacja... :)
Dostępny w dwóch wielkościach.

Bez rewelacji.

Ja miała zapach brzoskwini, truskawki i wanili. Zapachy powalające w butelce jak i podczas mycia się, ale tak to bez rewelacji. Zwykły drogi żel do mycia ciała. Średnio się pieni, na skórze już tak nie pachnie, odrobinę wysusza, butelka kiepska, za duża dziura jest do wylewania płynu, zawsze za dużo nałożę na rączkę.

Ogólnie ładny zapach, ale nic poza tym go nie wyróżnia.

Używam tego produktu od: 3 lata

Sliczny, delikatny zapach

Robilam zamowienie w YR, i te plyny do kapieli byly akurat w promocji...
Mam wersje o zapachu kokosowym, plyn do kapieli (400ml) + zel do mycia ciala (50ml)
Juz po pierwszej kapieli zauwazylam ze cos jest nie tak...
Piana bardzo slabo sie pienila, i zapach nie byl wyczuwalny...
Od tamtej pory uzywam jako zelu do mycia, i w tej roli sprawdza sie rewelacyjnie...
Ladnie sie pieni, jest wydajny, sliczny intensywny zapach i uczucie dlugiego odswiezenia...
Zakupie napewno inna wersje smakowa...

Używam tego produktu od:kilku dni

jako płyn do kąpieli - kiepski

Od razu zaznaczam że oceniam ten produkt jako płyn do kąpieli a nie żel do mycia ciała.
Robiłam większe zakupy w Yves Rocher a że potrzebowałam jakiegoś pachnącego "umilacza" do kąpieli na szybko wzięłam ten o zapachu jeżyny.
Butelka mała (jak na płyn do kąpieli), zapach niezbyt intensywny (w wlaniu do wanny ja go w ogóle nie czuję) a piana marniutka i szybko znika. Poza tym kosmetyk jest bardzo niewydajny. Jakbym używała go dzień po dniu to w ciągu tygodnia opróżniłabym opakowanie.
Nie umila jakoś specjalnie kąpieli i na pewno nie skuszę się na inne wersje zapachowe.

Używam tego produktu od: kilku tygodni (na zmianę z innymi)

Boski!

Rewelacyjny żel! Przede wszystkim przez: ZAPACH, ach ....;)
Aktualnie mam gruszkę, a wcześniej miałam dwie brzoskwinki. Żel świetnie się pieni, a przede wszystkim starcza na baaardzo długo.
Na początku trochę mnie irytowała butelka - przez duży otwór wylewałam zbyt dużo żelu :( Ale to kwestia przyzwyczajenia. Na pewno nie odbiorę za to gwiazdki.

Używam tego produktu od: dawna z różnymi zdradami

całkiem fajny:)

Po nieudanej przygodzie z balsamem z tejże serii dość sceptycznie podchodziłam do tych żeli pod prysznic..
Zostałam jednak nim obdarowana przez moją siostrę i mile mnie zaskoczył. Żel dość obficie się pieni, ślicznie pachnie (mam wanilie), nie wysusza skóry i jest wydajny.
Przyczepie się tylko do opakowania- wg mnie producent powinien od razu dołączyć pompkę do kompletu.

Używam tego produktu od:miesiąca

super

Miałam jeden żel i balsam ,waniliowy .
super zapach no normlanie cudny!
Biorąc kąpiel wieczorem(super się pieni.) rano idąc do szkoły
witając się z koleżanką powiedziała że cudowne pachne wanilia;p.

niska cena dobra wydajnosc , polaczenie tych samych zapachow =balsam+żel no normalnie exstra :)

napewno jeszcze się skuszę na niego:)

Używam tego produktu od:5 msc

zapach, zapach, zapach :)

Zapachy tych żeli są cudowne. Miałam malinowy i jeżynowy. Kąpiel jest prawdziwą przyjemnością, bo produkt dobrze się pieni, a dookoła unosi się delikatny owocowy zapach :)

Aromat nie utrzymuje sie długo na ciele, ale mi to nie przeszkadza, ponieważ i tak zaraz używam balsamu z danej linii zapachowej :)

Niestety dużym mankamentem jest brak pompki. Denerwuje mnie odkręcanie i przechylanie butelki za każdym razem. Dodatkowo żel jest niesamowicie rzadki i błyskawicznie wylewa się z butelki. Efekt? połowa z wylanego żelu zamiast na ręku ląduje w brodzku pod prysznicem.

Daję 4 gwiazdki, bo z dozowaniem już sobie poradziłam. Po prostu przelałam żel do opakowania po mydełku w płynie :)

Ilość zużytych opakowań:1.5

malinowa poezja

Jestem fanka wszystkiego co malinowe.. zel ten dostalam w prezencie i bylam zachwycona jednak z czasem uzywania mialam go dosyc, poniewaz mnie mdlil juz zapach syntetycznej maliny, zdecydowanie ladniej pachnial balsam mial jogurtowy zapach i az chcialo sie go zjesc:) Jednak i tak uważam, ze jest godny polecenia:)

Używam tego produktu od: dawna:)

Kokos jest ok!

Oceniam dwie wersje: gruszkę i kokos. Gruszka ma wspaniały zapach, taki słoneczny. W roli płynu do kąpieli (optymalna piana) sprawowała się lepiej niż w roli żelu (wysuszenie skóry po dwóch użyciach). Kokos natomiast bardzo ładnie pachnie i choć nie jestem fanką kokosowych zapachów z radością używam go codziennie - nie zauważyłam żadnego wysuszenia skóry. Ta wersja zapachowa zmieszana z mieloną kawą daje bardzo miły peeling do ciała o ciekawym kokosowo-kawowym zapachu. Kokos pewnie jeszcze kupię, gruszkowego raczej nie.
Ewidentnym minusem jest brak pompki (trzeba ją sobie dokupić)

Używam tego produktu od: 2 mieś.
Ilość zużytych opakowań: 1,5 (cała gruszka i 0,5 kokos)

Wspaniały

Jestem niezmiennie zachwycona tym żelem od kilku lat.Miałam wersje kokosową i waniliową teraz powróciłam do wanilii,ten zapach potrafi uzależnić,kojarzy mi się z okresem świątecznym bo po raz pierwszy dostałam go od mikołaja.Tworzy bardzo delikatną piankę,która nie podrażnia skóry,delikatnie myje zostawiająć przyjemny zapach.Dodatkowym atutem jest mega wydajność.Duża butla starcza mi na 3 miesiące.

Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Uniwersalny, bezpieczny, miły

Pierwsze jedno czy dwa opakowania gwizdnąłem siostrze. Był to płyn w wersji jeżynowej, fantastyczny zapach ! Nastepnie dostałem od niej taki płyn. Później odkryłem, że takie rzeczy, nawet ja - facet, moge sam sobie kupować, aczkolwiek chwilę mi to zajęło, zanim odnalazłem bezpieczne źródło zakupów.
W chwili obecnej kupuję u samego producenta, przez WWW.

Czemu od wielu lat używam tego i tylko tego specyfiku ? Bo:
a) można go używać jako świetnego płynu do kąpieli,
b) jest fantastycznym gelem do kąpieli i pod prysznic, zostawia bardzo fajny zapach, sam płyn ma super zapachy !!!
c) róznorodny - jest chyba z 9 różnych bardzo fajnych zapachów z tej serii. nawet waniliowy i gruszkowy !
d) niezbyt schemizowany - mam uczulenie na gówniane kosmetyki, a od tego płynu nic mi się ze skórą nie dzieje. Les Plaisirs Nature cokolwiek to znaczy ;-))))
e) dobra cena jak na taką jakość i wydajność, około 15-17 PLN za butelkę 400ml się płaci. Codzienna eksploatacja (najpierw piania w wannie, potem mycię się tym samym płynem) starcza mi (samemu) na 2-3 miesiące, więc nieźle.
f) występuje także w buteleczkach 50 czy 75ml, a to są wersje idealne do samolotu (w samolocie można mieć kosmetyki do 100ml tak dla przypomnnienia).
g) dodatkowo uzupełnia się nutą zapachową i właściwościami z innym bardzo dobrym kosmetykiem z tej samej serii, mianowicie z takim balsamem, który używam na łapki przykładowo i inne fragmenty ciała, jak zaczynają np. podsychać z przyczyn wynikających z pory roku. A są też w tej nucie i mydełka. Jak ktoś jest zboczony, to można umyć ręcę mydełkiem jezynowym z tej serii, zrobić sobie jeżynowym żelem pianę w wannie, potem umyć się tym samym żelem, a następnie jeżynowym balsamem się wysmarować. I wtedy na koniec to chyba także zżygać się na jeżynowo hihihi
h) dobrze się zmywa - to co ma pozostać na skórze - pozostaje (cyzli warstwa ochronna + zapach), o co ma się zmyć - łatwo się zmywa (czyli składniki związane z detergentami)

Niemniej jednak mała uwaga końcowa - mam nieodparte wrażenie, że albo to kwestia wersje oferowanych przez producenta przez sklep WWW, albo w ogóle od jakiegoś czasu producent zmienił na niekorzyść skład tego płynu, bo kiedyś wydaje mi się, że te płyny były gęstrze i lepiej nasycony zapach miały. Czyli pewnie uprawiają takie samo oszukaństwo na naszym rynku jak producenci perfum, czy proszków... Ech... Kiedy nas Polaków zaczną traktować na równi z resztą Europy Zachodnej, no kiedy.... Ale i tak dziada kupuję, bo jeszcze nie ma tragedii. Przynajmniej cenę dzięki temu obniżyli o 30-40% w tym czasie ;-))))

Używam tego produktu od: 2004 roku
Ilość zużytych opakowań: >15

tylko nie jeżyna...

Wizażanki bardzo zachwalają sobie zapachy żeli, natomiast moja jeżyna mnie zupełnie nie zadowoliła - słabo wyczuwalny zapach, wręcz neutralny, nie utrzymuje się na skórze.

Plusy:
+ wygodne opakowanie - używam małej buteleczki, w sam raz na wakacyjne wyjazdy
+ gęsta konsystencja żelu
+ doskonale się pieni
+ wydajny
+ nie wysusza skóry
+ nie uczula

Minusy:
- na skromną szkolną bądź studencką kieszeń może być zbyt drogi, a jest tyle żeli na rynku za przysłowiowy grosik
- no i problem z zapachem - jeżyna jest kiepska, a inne zapachy kuszą... Z chęcią spróbuję innych owocowych nut!

Żel jak żel, można przetestować :)