Erborian, Creme BB Light (Lekki krem BB 5 w 1)

Erborian, Creme BB Light (Lekki krem BB 5 w 1)

Krem BB Light 5 w 1 Eborian zawiera mieszankę ziół długowieczności, stosowanych w Azji od tysięcy lat. Niezwykła formuła kremu, powstała w oparciu o zaawansowaną koreańską technologię, wyrównuje koloryt cery i kamufluje niedoskonałości, nawilża i odżywia. Znikają niedoskonałości, tekstura skóry jest gładka. Krem BB Light sprawia, że skóra jest sprężysta, jedwabista, nawilżona, wypełniona, aksamitna, tak jak `skóra niemowlęcia`.

Lepiej omijać z daleka

Mam wersję do jasnej cery. W opakowaniu krem ma kolor biały. Zatopione są w nim małe ciemne drobinki. Po nałożeniu na twarz kolor natychmiast zmienia się w... pomarańczową ohydę. Być może moja skóra tak reaguje, a na innych będzie wszystko w porządku. Sprawdziłam krem także na ręce - i tu, po nałożeniu, krem natychmiast odcina się od reszty i powstaje pomarańczowy placek. Jestem rozczarowana i muszę się szybko pozbyć tego czegoś.
Może na ciemniejszej cerze dobrze by wyglądał?

Fantastyczny,polecam!

Na początku wyglada jakby był lekko szarawy,ale na skórze kolor się zmienia i dopasowuje. Wygląda lepiej jak cześć wysoko półkowych podkładów .
Dość dobrze kryje, nie zapycha, dobrze się trzyma, nie przesusza.
Idealny duet jeśli lubicie dobre krycie to wykończenie go pudrem Microshooth Sephora pędzlem do produktów mineralnych .
Zanim go zakupiłam zużyłam kilka próbek,a w tej chwili już kilka opakowań. na pewno będę do niego wracać/

Dla zadbanej cery

+ nawilżenie
+ efekt wypoczętej skory
+ wygładzenie
- mała pojemność opakowania
Generalnie produkt sprawdza sie na zadbanej skórze bez problemów typu wypryski itp .