KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ciała

V. Laboratories (Saraya) Vellie, Kozie mleko, Odżywczy krem do ciała z ekstraktem z aloesu i grejpfruta

4,4 na 512 opinie

Kupi ponownie: 83% osób
    Nattrook
    18 września 2018 o 10:22
    Droższy odpowiednik
    Według mnie jest to po prostu droższy odpowiednik Ziaji :) Krem się dobrze rozsmarowuje, nie jest oporny i nie leje się przez palce. Ładnie pachnie - tak jak kremy o tym zapachu, tylko trochę mocniej. Szybko się wchłania (ok. minutę), więc można posmarować się i szybko założyć ubrania. Skóra jest po nim zdecydowanie gładsza i nawilżona. Tubka jest duża i wydajna! Jest dobrze, chociaż ja wolę bardziej subtelny zapach.
    Zalety:
    • + wydajny
    • + szybko się wchłania
    • + ładny zapach
    • + dobra konsystencja
    Wady:
    • - droższy od Ziaji, ale nadal tani :)
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    jaAgnes
    4 czerwca 2015 o 10:59
    Rewelacja
    Krem do ciała (bardziej odpowiadałoby - eliksir) od kilku tygodni jest ze mną na co dzień. Skutecznie łagodzi podrażnienia, nie zapycha(a mam do tego bardzo duże skłonności), pozostawia skórę nawilżoną, miękką, gładką. Można go stosować kilka razy dziennie, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, w mgnieniu oka się wchłania i bardzo dobrze rozprowadza na skórze. Jego zapach przypomina mi mleko z miodem, jednak nie jest duszący - jak dla mnie emanuje świeżością i delikatnością, utrzymuje się kilka godzin. Nie uczula, łagodzi zaczerwienienia. Cena w porównaniu do jego zalet jest śmiesznie niska. Krem, przy codziennym używaniu ( zdarza się, że kilka razy dziennie) starcza na 1 -1,5 m-ca. Minusów jak do tej pory nie zauważyłam. Polecam, od kilku tygodni mój KWC! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa i w trakcie trzeciego

emesia
    26 września 2015 o 22:19
    przyzwoita rzecz
    Po miłych doświadczeniach z mleczkiem pod prysznic tej samej firmy i o tym samym zapachu, zapragnęłam mieć tę ciekawą acz ulotną kompozycję zapachową na sobie dlużej i udało mi się nabyć balsam w świetnej cenie. Stosuję klasycznie: po prostu jako balsam na całe ciało w celu nadania mu zapachu, gładkości, jędrności i połysku. Zdarzy się, że w celu złagodzenia depilacyjnych (po depilatorze lub kremie depilacyjnym) podrażnień, używam go. [-] minusem jest dostępność, dojrzałam to na niskiej półce w Biedronce za 7złotych czyli raj dla skóry i portfela, ale nigdzie indziej tego nie widuję, mleczka do mycia również nie [-] niestety zapachowo nie jest tak powalające jak myjka tej samej firmy, a tego oczekiwałam [+] skórę mam normalną, bywa, że przesuszoną miejscowo - dzięki temu kremowi mogę przez parę godzin cieszyć się gładkością skóry, świeżością, miłym połyskiem i miękkością [+] w żadnym miejscu, na którym się go użyje, nie działa uczulająco, nic nie szczypie, nie czerwieni się, nawet w okolicach bikini drastycznie potraktowanymi środkami depilującymi [+] bardzo ładne opakowanko, wygodna tuba dobrze leżąca w dłoni i porządne, domykające się wieczko, które można odkręcić i wydobyć produkt po swojemu również [+] cenowo w Biedronce dla mnie świetny i nie była to jakaś promocja (choć będę z niecierpliwością na nią czekać) [+] szybki czas wchłaniania, smaruję nogi, a gdy jestem przy szyi mogę spokojnie odziać się w dolne części garderoby [+] przyjemnie się rozsmarowuje, nie zlepia palców, nie tworzy smug na skórze, nie zbiera się w zgięciach [+] zapach! utrzymuje się naprawdę z sześć godzin i to nawet po małym zmywaniu i ogółem ruszaniu, poceniu i bywaniu wystawionym na warunki atmosferyczne [+] pochwała zapachu ciąg dalszy: po nałożeniu kremu - oprócz miłego uczucia nawilżenia, natłuszczenia - zapach produktu jest dość intensywny i mocny, niekoniecznie zachęcający, jednak wystarczy paręnaście minut, by skóra (oczywiście czysta) zneutralizowała i połączyła się z zapachem Koziego Mleka, by kompozycja wyszła ciekawa, konkretna, delikatna... kojarzy mi się z zapachem gorącego mleka z cukrem i wanilią... taki ciepły, otulający zapach, chociaż mógłby być lepszy Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:nie określono

Gedson
    27 września 2019 o 14:21
    5 / 5
    Niepozorny kosmetyk, który dziś stanowi podstawę mojej pielęgnacji
    Balsam dostałam od mojej mamy, obie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów jego stosowania. Skóra jest aksamitnie gładka, nawilżona, a przy tym cudnie pachnie! Przyznam nieśmiało, że kosmetyk dobrze sprawdza się także jako krem do twarzy. ;)
    Zalety:
    • - dobrze nawilża
    • - przyjemny zapach
    • - szybko się wchłania
    • - niska cena
    • - może stanowić zamiennik kremu do twarzy
    • - nie zapycha skóry
    Wady:
    • - brak
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

Paszkowska93
    12 września 2018 o 7:25
    rewelacja
    Produkt jest wspaniały! Nawilża, łagodzi podrażnienia szybko się wchłania. Można go stosować na wszystkie partie ciała. Ładnie pachnie, aczkolwiek kwestia gustu ma mleczny specyficzny zapach. Jest wygodny w użyciu i wydajny.
    Zalety:
    • działa !
    • regeneruje, koi podrażnienia, poprawia kondycje skóry
    • może być stosowany na wszelkie partie cała
    • dostępny w biedronce
    • szybko się wchłania

lady666macbeth
    12 marca 2018 o 21:43
    bardzo lubię !
    skuszona przeceną w biedronce zakupiłam go za grosze. Jeśli chodzi i opakowanie to tubka bardzo wygodna i praktyczna. Sam krem bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Ma naprawdę cudowną lekką konsystencję. Długo pachnie. Minusów nie ma.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

• 4 / 5
    Przyjemny
    Plusy: wspaniały zapach, naprawdę bardzo bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na skórze; krem jest świetny - nie jest ciężki jak masła, ale też nie jest lejący się jak balsamy czy mleczka, jego konsystencja jest idealna; świetnie wchłania się w skórę, nie zostawia białych smug przy smarowaniu; skóra jest nawilżona, miękka, bardzo przyjemna w dotyku; nie podrażnia skóry; wygodna tuba; podoba mi się wygląd opakowania; używałam również do twarzy i sprawdził się ok - była miękka, nawilżona, żadnych niespodzianek Minusy: dostępność! w Biedronce widzę żele pod prysznic z tej serii, a kremów niestety nie :(

Ameonna
    8 stycznia 2018 o 0:24
    Mleczny raj
    Opakowanie typowe dla tego typu produktu - tubka zamykana na klips. Solidnie wykonana i bardzo elegancko. Jego zaletą jest na pewno jest ogólnodostępność (ja swój kupiłam w biedronce) i cena (regularna 7 zł, na promocji nawet 5) . Balsam bardzo ładnie pachnie, nie czuję tam może grapefrutu, ale mleko na pewno. Ma przyjemną dobrze rozprowadzającą się konsystencję. Opakowanie pozwala opróżnić resztę do końca, jednak musiałam się trochę do tego namęczyć. Przy nałożeniu zbyt dużej ilości zostawia nieprzyjemną, klejącą warstwę na skórze. Jednak dobrze nawilża na kilka godzin. Dobrze się spisuje a korzystanie z niego było dobrą przygodą.
    Zalety:
    • -Opakowanie
    • -Zapach
    • -konsystencja
    • -Nawilża na jakieś 4h
    • -Dostępność
    • -Cena
    Wady:
    • -Zostawia klejącą warstwę gdy się go nałoży zbyt duźo
    Używa produktu od:2 tygodnie

Bllackberry9
    26 maja 2017 o 12:36
    3 / 5
    Nic specjalnego
    Mam ten sam produkt, ale o większej pojemności i z pompką. +wygładza skórę +nie podrażnia i uspokaja skórę już podrażnioną +wygodne opakowanie +tanie +nadaje ładny połysk +wydajny +możliwość wykorzystania produktu do końca -nie odczułam żadnej poprawy skóry ani jakiejkolwiek zmiany na plus -zapach jest kwestią gustu, ale ten do mnie nie przemawia Jest to dla mnie taki Meh, bez szału, ani zły, ani dobry.

eminelka
    4 grudnia 2016 o 18:33
    Rewelacja
    Jak dla mnie na bardzo sucha skórę jest rewelacyjny . Dobrze nawilża efekt utrzymuje się długo, nie uczula, dość szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Stosuje go codziennie plus do tego używam go jako kremu do rak i przy mojej bardzo suchej skórze nie zamienię na nic innego. Minusem jest dostępność udało mi się go znaleźć kilka razy w biedronce i od tamtej pory jak zrobiłam większy zapas nadal poszukuje i nic ...

KurczakTweety
    16 grudnia 2015 o 22:33
    Kozie mleczko
    Wspaniały krem za świetną cenę. Naprawdę nawilża i błyskawicznie się wchłania. Używam go na dłonie, stopy i ramiona, i jak nic innego nawilża suchą skórę. A dodatkowo ma bardzo miły, mleczny zapach. Polecam każdemu odwiedzającemu Biedronkę! +nawilża; +szybko się wchłania: +charakterystyczne, białe opakowanie z przemiłą kózką; +dosyć duża pojemność; + wygodna nakrętka do stawiania kremu (możecie się śmiać, ale to bywa problemem... :D ) +rzeczywiście odżywia - albo chyba odżywia - bo widzę, że kiedy go używam i nawet zapomnę posmarować rąk i nóg na noc (a zdarza mi się to, gdy jestem obrażona na cały świat), mam nawilżone ręce nawet rano. +piękny zapach, ale to już kwestia gustu; z mojej strony powiem, że nie jest to bardzo mocny aromat, jak na przykład zapachy balsamów z Bielendy :) +koi skórę po depilacji. +polski (?) producent? Jeśli tak, kolejny rewelacyjny kosmetyk wyprodukowany przez naszych rodaków. :) -kończy się za szybko??? Najlepszy krem jaki miałam. Polecam! Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: setki
    Używa produktu od:nie określono

ewawikcia
    8 maja 2015 o 21:51
    Tani i dobry
    Krem kupiłam w Biedronce, skład pozostawia wiele do życzenia, ale postanowiłam go wypróbować - lubię kosmetyki z kozim mlekiem. Opakowanie poręczne, zamknięcie typu klik, aplikowanie kremu przebiega bezproblemowo. Zapach bardzo mleczny, delikatny, pozostaje na skórze. Konsystencja kremowa, gęsta ale jednocześnie dobrze rozprowadza się na skórze. Krem dobrze się wchłania i nie pozostawia filmu na skórze, dobrze nawilża, skóra pozostaje miękka i przyjemna w dotyku, łagodzi również podrażnienia po depilacji. Przyznam, że zaskoczył mnie ten krem pozytywnie. Polecam. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Produkty podobne