Abeauty, Pulchra, Relaksujący płyn do kąpieli i pod prysznic

Abeauty, Pulchra, Relaksujący płyn do kąpieli i pod prysznic

Abeauty, Pulchra, Relaksujący płyn do kąpieli i pod prysznic to wyjątkowy produkt oparty na składnikach aktywnych znajdujących się w czerwonych winogronach, skórce winogron i winie Sagrantino 25 Anni Caprai. Podczas codziennego stosowania działa relaksująco i koryguje niedoskonałości skóry pozostawiając przyjemny zapach. Nawilża, wygładza i rozjaśnia.Kosmetyk jest idealny zarówno do kąpieli jak i pod prysznic. Niewielką ilość płynu nanieść bezpośrednio na wilgotną skórę lub najlepiej na gąbkę, delikatnie masować ciało do uzyskania piany.
Typ cery: skóra zwiotczała z wyraźnym cellulitem. Działanie: Zmniejsza objawy cellulitu, sprawia, że skóra jest gładka, miękka i jędrna.
Składniki aktywne płynu relaksującego Pulchra Abeauty: wino Caprai (działa przeciwutleniająco), witamina E (witamina młodości, neutralizuje działanie wolnych rodników), polifenole zawarte w winogronach czerwonych (przyspieszają produkcję kolagenu i elastyny), Uviox (neutralizuje działanie wolnych rodników, przyspiesza odnowę komórkową). Bez parabenów, bez sztucznych barwników, bez wazeliny, bez parafiny, bez niklu.

bardzo dobry ;)

Relaksujący płyn do kąpieli i pod prysznic-bardzo mnie oczarował ten produkt. Ma fajną konsystencję,bardzo ładnie się rozprowadza po skórze>Moja skóra dzięki niemu jest aksamitna,gładka,bardzo dobrze nawilżona.Jest bardzo wydajny i starcza na długo.Bardzo ładnie odświeża skórę,nie podrażnia,nie uczula,nie wysusza skóra.Szczerze polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

świetnie ujędrnia, pięknie pachnie

Konsystencja bezbarwna, żelowa, o bardzo subtelnym luksusowym zapachu, lekko słodkim, świeżym. Nut zapachowych możemy się doszukiwać w winie Sagrantino Di Montefalco, które charakteryzuje się intensywnym zapachem dojrzałych owoców i kwiatów takich jak fiołki, oraz przypraw kakao i słodkością wanilii.
Żel jest bardzo wydajny, pomimo, że się słabo pieni. Skóra po jego użyciu jest natychmiast nawilżona, wygładzona i napięta. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę jędrności. Żel Pulchra można stosować również jako płyn do kąpieli, ale na tyle mnie zadowala ten produkt, że wolę go zużywać w formie żelu pod prysznic.
W składzie nie znajdziemy parafiny, wazeliny, parabenów, sztucznych barwników, czy niklu.
Na minus dostępność.