AA, Oil Essence, Intensywnie odżywiający krem do rąk

AA, Oil Essence, Intensywnie odżywiający krem do rąk

Sprawdź ceny produktu

Aksamitny krem intensywnie odżywiający łączy w sobie kompleksową pielęgnację z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego bogata receptura została wzbogacona cennymi olejkami - arganowym i tsubaki, które pozostawiają skórę odżywioną, nawilżoną i miękką. Krem rozpływa się po dłoniach otulając je orientalnym zapachem kwiatów ylang ylang oraz nadając uczucie długotrwałej pielęgnacji. Szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.

zapachowa
w tubce
krem
50 - 100ml
Struktura
bogate
kremy do rąk

Nawet ok

Nie lubię kremować dłoni w ciągu dni, więc używam ich tylko na noc. W związku z tym zależy mi na tym, aby krem nawilżał na najbliższe 24 h. Krem od AA ładnie pachnie, ma niską cenę, dobrą wydajność, nie wchłania się długo. Niestety, w drugiej połowie dnia moje dłonie prosiły o kolejną dawkę kremu, więc niestety nie sprostał w 100%

Faktycznie "średniak"

Mam okazję używać tego kremu dzięki edycji joyboxa. Sama pewnie bym się nie skusiła i nie kupiła kremu do rąk wartego 11 zł. Zazwyczaj kupuję tańsze produkty, ale za to bardzo dobre.

Co do kremu z AA. Zgadzam się z opinią, która pojawiła się tu wcześniej. Krem lekko nawilża. Miewałam lepsze i gorsze kremy. Niestety po umyciu rąk od razu widać, że skóra dłoni jest za sucha i ponownie muszę aplikować krem - a nie o to tu chodzi. Po zawartości olejków spodziewałam się lepszego działania, stosuję krem regularnie, ale poprawy nawilżenia nie widać - a to właśnie jest najważniejsze. Krem przynosi ulgę wysuszonej skórze dłoni, ale tylko po aplikacji. Krem stosuję już 2 tydzień, więc efektów większych nim już nie osiągnę. Miałam kremy, które poprawiały kondycję skóry dłoni, a były to marki mniej znane i tańsze. Tutaj troszkę się zawiodłam. Za taką cenę spodziewałabym się większych efektów np. takich jakie dają kremy do twarzy z AA - tu z nich niejednokrotnie byłam zadowolona, bo efekty były długotrwałe.

Ale krem ma też swoje plusiki:
- jest wydajny, nie warto dawać go za dużo, bo wtedy zostawi tłusty film na skórze,
- ma specyficzny zapach, musiałam się do niego przyzwyczaić, na szczęście jest dość delikatny i lekko otula zapachem dłonie,
- fajnie, że tubka nie jest odkręcana, zawsze mnie to denerwuje przy tego typu produktach,
- krem jest bardzo gęsty, nie spływa po dłoniach,
- gdy damy odpowiednią ilość kremu to bardzo fajnie się wchłania,
- skóra po aplikacji jest zdecydowanie milsza w dotyku (szkoda tylko, że to jest efekt krótkotrwały).

Podsumowując taki średniaczek z tego kremu ;) Cztery gwiazdki lądują tutaj, bo jednak jakieś plusy kremu znalazłam. Wielka szkoda, że efekt odżywienia i nawilżenia nie utrzymuje się dłużej.

Nie za tą cenę.

Kupiłam w biedronce za +/- 8zł i nigdy w życiu nie kupiłam go w cenie regularnej za ponad 11zł, gdy za kilka złotówek mniej mamy już spory i całkiem dobry wybór kremów bardziej nawilżających niż ten.
Co do opisu producenta - faktycznie błyskawicznie się wchłania, ale słabiutko nawilża, trzeba aplikować go wielokrotnie w ciągu dnia, aby podtrzymać jako takie nawilżenie.
Używało mi się go z przyjemnością i w sumie te wielokrotne aplikacje były plusem, bo wtedy czuliśmy przecudowny zapach. ;p
Dla mnie to jednak średniaczek, tyle że ma ładny zapach.