Tołpa, Botanic, Green, Regenerujący krem na naczynka

Tołpa, Botanic, Green, Regenerujący krem na naczynka

Regenerujący krem na naczynka. Redukuje zaczerwienienia łagodzi podrażnienia i koi. Hypoalergiczny.

naczynkowa, wrażliwa
na zaczerwienienia, łagodzące, nawilżające, regenerujące
w słoiczku
uniwersalne
hipoalergiczna

Naczynka bez rewelacji

Po otworzeniu kartoniku byłam bardzo zdziwiona jak malusienki jest ten słoiczek. Aż nie chciało mi się wierzyć, że ma standardowe 50ml a ma :)

Produkt kupiłam do przetestowania, bardzo chciałam wypróbować krem z zielonym pigmentem. Niestety nie zauważyłam, żeby po użyciu tego kremu moja twarz stała się mniej czerwona. Nie maskuje naczynek. W ogólnym odczuciu krem jest fajny i przyjemny. Nie podrażnił, nie zapchał i ogólnie krzywdy nie zrobił ale jeśli chodzi o działanie to też niestety niczego dobrego w strone naczynek nie zauważyłam. Na ten krem nakładałam spf i nic się nie roluje. Po użyciu buzia przyjemna w dotyku, pozostawia po sobie film.

Ogólnie mogę ten krem ocenić w miarę dobrze z bardzo dużym ale. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji a mianowicie nie działa na naczynka.

Rozczarowanie

Krem kupiłam w biegu, w hipermarkecie. Potrzebowałam czegoś na 'już' dla mojej naczynkowej, wrażliwej cery.

Niestey bardzo mnie rozczarował. Ani nie zniwelował zaczerwienień, nie poprawił kolorytu, to też słabo z nawilżeniem,
Musiałam używać innego produktu do nawilżenia cery, ponieważ po użyciu Tołpy miałam ciągłe uczucie suchej cery.

Na szczęście nie uczulił, nie zapchał porów. Jedyne plusy :)

Nie zaszkodził, ale też nie pomógł

Krem zasługuje na uwagę że względu na skład o wegańskiej formule, a także cena jest niezwykle atrakcyjna.
Mam cerę naczynkową, sądziłam że będzie to dobry wybór.
Krem ma zgrabnej minimalistyczne opakowanie. Zabezpieczone folią i zewnętrznym kartonikiem z informacjami
o składzie i stosowaniu.
Jest to krem dzienno/ nocny.
Ja jednak stosuję go rano, na nic wolę bardziej treściwe produkty.
Ten krem ma średnia gęstość, jednak szybko się wchłania i może być zbyt słaby do cer suchych.
Dobry jest pod makijaż, o ile nie nałożymy zbyt grubej warstwy, bo wtedy lubi się rolować.
Krem ma delikatnie zielony kolor i chyba tutaj zaczyna się i kończy działanie korygujące naczynka krwionośne.
Po całym opakowaniu niestety nie polepszył się stan mojej cery.

Zapach kremu jest bardzo mocno perfumowany, co może przeszkadzać, ja jakoś przyzwyczaiłam się do tego, ale nie jest to mój ulubiony aromat.

Tak więc podsumowując:
Krem delikatnie napina i nawilża cerę,
Nadaje się pod makijaż
Nie uczula

Mój ulubieniec!

Nie wyobrażam sobie nie mieć tego kremu na swojej półce w łazience.
Uwielbiam go!
Jest świetny zarówno na dzień jak i na noc.
Szybko się wchłania i doskonale nawilża.
Krem ma zielonkawy kolor dzięki temu delikatnie maskuje zaczerwienienia, nie jest to wybitny efekt- ale to tylko albo aż krem a nie korektor.
Działanie dla mnie jest naprawdę wystarczające,
Opakowanie jest niewielkie i poręczne. A zapach neutralny - co bardzo lubię w produktach do twarzy, nie przepadam za zbyt pachnącymi produktami.
Bardzo lubię ten produkt i na pewno kupię jeszcze nie raz.

tragedia

Kupiłam w lidlu za średnią cene. niby do cery wrażliwej i naczyńkowej, a mnie bardzo podraznił i uczulił. Skóra piecze po nałożeniu nie zmniejsza naczyniek, nie łagodzi podrażnień tylko je powoduje. Ale to nie jest główny problem.... krem ABSOLUTNIE nie nadaje sie pod makijaż. Pierwszy raz spotkałam się, żeby krem SIĘ ROLOWAŁ.!!! KREM nałożony nawet sam straszliwie się roluje. Nie dla cery tłustej/mieszanej/wrażliwej i naczynkowej. Nieprzyjemna konsystencja. Może zapychać i zostawiać film.

Niestety słaby...

Moja cera:
- naczynkowa,
- mieszana,
- skłonna do podrażnień, wyprysków, przesuszeń.

Skusiłam się na ten krem w Lidlu na promocji, bo lubię tołpę. Miałam dobre wspomnienia związane z ich produktami. Miałam nadzieję, że zmniejszy moje rumieńce spowodowane rozszerzonymi naczynkami. Niestety, pomimo zielonego barwnika na mojej skórze nie widać żadnej różnicy...

Produkt otrzymujemy w kartoniku, utrzymanym w zielonobiałej tonacji, z różowym kwiatkiem na opakowaniu. Z tego co widzę szata graficzna została odświeżona. Na opakowaniu widnieje napis o zawartości składników naturalnych i o tym, że jest w 100% wegański, a ja naturalne i wegańskie kosmetyki bardzo lubię. W środku znajduje się plastikowy, przezroczysty słoiczek z białą nakrętką i naklejką z dokładnie tym samym obrazkiem co na kartoniku. Niestety słoiczek jest ze słabej jakości plastiku, choć opakowanie spełnia swoje zadanie i nie pęka, więc za taką cenę nie ma co narzekać. Przy okazji wydaje się być łatwy w recyklingu, a to też zawsze na plus.

Po otwarciu słoiczek zaklejony jest sreberkiem, dzięki czemu mamy pewność, że jesteśmy pierwszymi użytkowniczkami produktu, a w kremie nie ma żadnych bakterii. Przydatność do użycia po pierwszym otwarciu wynosi 3 miesiące. Jednym słoiczek może się spodobać, innym nie, głównie ze względu na higienę, ale ja osobiście preferuję słoiczki, łatwiej mi kontrolować pozostałą ilość produktu.

Krem ma zielony kolor i pachnie kosmetycznie. Żadnego dodatkowego zapachu nie ma, a podczas nakładania jest on niewyczuwalny. Ja lubię kosmetyki z lekkim zapachem, ale ten zapach nie przeszkadzał mi, bo po prostu go nie czułam podczas normalnego używania. Poczułam go dopiero, gdy powąchałam zawartość w słoiczku.

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, ale można z jego pomocą wykonać delikatny masaż twarzy. Nie pozostawia tłustego filmu, a na skórze pozostawia odczucie nawilżenia i wygładzenia. Niestety nie działa na to, na co miał głównie działać - na naczynka stąd moje mieszane odczucia.

Produktu można używać zarówno na dzień jak i na noc. Stosowałam go również pod makijaż, choć dosyć często stosowałam na niego jeszcze bazę pod makijaż.

To taki zwykły, nawilżający krem, bez większych rewelacji i bez działania na naczynka.

Słoiczek wystarczył mi na ok. Miesiąc - półtora przy codziennym stosowaniu.

Regenerujący krem na naczynka

Bardzo lubię kosmetyki z tołpy. Używałam serum - boostera, mam też tonik, maseczki. Zawsze patrzę jednak na skład i byłam przekonana, że firma nie bawi się w niepotrzebne konserwanty, które mogą mieć rakotwórcze działanie. Kupiłam ten krem skuszona swoją dobra opinią o firmie, nie było składu na opakowaniu a tu taka niespodzianka. Poużywałam około 2 tyg do czasu odkrycia złego składu, przez ten czas ładnie nawilżał.

Nie za bardzo

Krem do naczynek tak samo działa jak krem matujacy-słabo. Krem sam w sobie ok, konsystencja, zapach trochę mi nie odpowiadal ale nie spełniał najważniejszego zadania. Naczynka wyglądają tak samo

W porządku

Krem ma kolor zielony, co powoduje wizualną redukcję zaczerwienienia na twarzy. Ma dobrą konsystencję. Dość intensywnie pachnie. Jak wszystkie produkty Tołpy ma bardzo dobry skład. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Krem jest dość wydajny.

Porażka

Skusiłem się ze względu na zawartość olejku z róży stulistnej, spodziewając się różanego zapachu - nic z tego. Krem ma brzydki i nieprzyjemny dla oczu zapach kamfory. Nieprzyjemna konsystencja - zbyt twarda/ zbita galareta. Podrażnia moją skórę. Zdecodowanie nie dla mnie.

Jestem na nie

Mam cerę naczynkową, sięgnęłam więc po ten krem z nadzieją, że coś w tym temacie zdziała. Niestety zawiodłam się. Po pierwsze opakowanie, plastikowy słoiczek , który w dodatku nie jest nawet estetyczny dla oka. Po drugie konsystencja. Jak na krem jest dla mnie zbyt wodnista. To sprawia, że aplikacja może być problematyczna (łatwo się pociaprać) i pomimo, że łatwo się z tego powodu wchłania to jednak traci na wydajności tym sposobem. Kolor zielony, który ma teoretyczni choć trochę niwelować zaczerwienienia - nie robi tego wcale. Skóra owszem jest wygładzona i przyjemna w dotyku to jednak moje naczynka raczej nadal nie mają się zbyt dobrze. Żadnego efektu chociażby najmniejszej regeneracji nie zauważyłam. Zapach taki nijaki a cena w stosunku do tego co oferuje ten produkt nie jest adekwatna.

Trzy razy na TAK

Używam go od niedawna, ale na dobrą sprawę już widzę znaczną redukcję zaczerwienienia na twarzy. Krem ma przyjemną konsystencję i w przypadku mojej cery wchłania się dosyć szybko. Jeszcze lepsze efekty widać przy jednoczesnym używaniu żelu do twarzy z tej samej serii. W podobnej cenie ciężko jest znaleźć kosmetyki o pożądanym działaniu.