Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Pojemność 1,8 g

Szminka nadająca długotrwały kolor, bez wysuszania ust. Zawiera filtr SPF 15. Kremowa formuła nadaje długotrwały kolor nie wysuszając ust. Chroni przed promieniowaniem. Gładko się rozprowadza. Jak stosować: Nałóż szminkę zaczynając od środka ust i przesuwając się ku kącikom. Następnie złączając usta rozprowadź kolor równomiernie, nadmiar szminki usuń, odciskając ją na chusteczce. Jeśli masz bardzo suche usta możesz najpierw je delikatnie złuszczyć w celu zapewnienia jednolitego krycia. Aby uzyskać lepszy efekt obrysuj kontur ust konturówką w neutralnym odcieniu i nałóż szminkę.
Dostęp w 9 odcieniach.

Efekt
perłowe
w sztyfcie
kryjące, nawilżające

Kupiony w: U konsultantki

Piękny kolor i ochrona przeciwsłoneczna

Jeżeli przy doborze szminki zwracasz uwagę nie tylko na kolor, ale także na właściwości pielęgnacyjne, to Ultra Beauty LipStylo może się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Ja zaopatrzyłam się w odcień "Cappuccino". Jest to delikatny brąz z bardzo interesującym pomarańczowym akcentem, który pięknie ociepla moją bladą buzię i wprost fantastycznie komponuje się z zielonymi oczami.
Sztyft wyprofilowany, zgrabny - dlatego panie z wąskimi wargami nie będą miały kłopotów z pomalowaniem ust. Wygląda na to, że pigment jest średni, ale ponieważ wybrałam naturalny i lekki kolor i z bardziej intensywnymi nie miałam do czynienia, to trudno mi ten aspekt rzetelnie ocenić. Kilka gładkich przejazdów wzdłuż ust pokryje je nie pozostawiając żadnych niedomalowań i pustych zakamarków. Jest to szminka o satynowym wykończeniu - czyli taka, którą najbardziej lubię. Lekka, kremowa (a nawet troszeczkę tłustawa...) konsystencja gwarantuje, że każda aplikacja będzie bajecznie przyjemna, a noszenie komfortowe. A gdyby ktoś pytał o trwałość to jest ona raczej przeciętnie-dobra (ale biorąc pod uwagę cenę - bardzo dobra); nie rozmazuje się, a równomiernie wnika w strukturę ust. Nie wiem, jak was, ale mnie ogromnie cieszy fakt, iż Producent pomyślał o ochronie przeciwsłonecznej. Przecież promieniowanie słoneczne jest szkodliwe także dla ust, których nie pokrywamy filtrem! Mając LipStylo ten problem nas nie dotyczy. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to żadna spektakularna ochrona, ale i tak lepsze to, niż nic! Naprawdę świetny pomysł! :)

Jest to jedna z lepszych szminek, które mam. Wcale nie trzeba wydawać fortuny, by zapewnić swoim ustom kolorystyczną pielęgnację z dodatkową ochroną SPF15. Czy przy tych wszystkich zaletach zdołam znaleźć wadę? Raczej nie. Trwałość mogłaby być odrobinkę lepsza, ale nie ma na co narzekać, naprawdę! Wystarczy wrzucić sztyft do torebki i domalowywać się w razie potrzeby. Jestem przekonana, że w ciągu dnia wystarczą max. trzy poprawki (włączając w to zjedzenie obiadu). Za taką cenę to powiedziałabym, że trwałość jest świetna.
No i oczywiście - to Avon... Niecierpliwcy (tacy jak ja) nie przepadają za takimi rozwiązaniami, jak zamawianie kosmetyków z katalogu. Wyboru koloru dokonujemy niestety po omacku (czego też nie lubię) - niestety nie ma możliwości przejechać testerem rączki, by sprawdzić jak kolor prezentuje się w rzeczywistości (zdjęcia katalogowe nigdy nie oddadzą faktycznego koloru). Jestem bardzo zadowolona z mojego "Cappuccino" i na pewno zamówię następne. :) Polecam serdecznie!

Bardzo dobra szminka

Odkryłam niedawno szminkę Avon Ultra Beauty Lip Stylo i jestem zachwycona! Kolorystyka jest niesamowita, bogata i trwała przez wiele godzin. Ten produkt doskonale podkreśla moje usta, nadając im jednocześnie niesamowitą miękkość. Szminka nie wysusza ust, co jest dla mnie kluczowe.

Jedną z zalet jest również praktyczny kształt opakowania, który ułatwia precyzyjne nałożenie produktu. Dodatkowo, przyjemny zapach szminki sprawia, że używanie jej staje się prawdziwą przyjemnością. Opakowanie jest poręczne, co sprawia, że mogę nosić ją ze sobą wszędzie.

Jedyną, chociaż niewielką wadą, może być cena, ale biorąc pod uwagę jakość produktu, uważam, że warto zainwestować. Szminka Avon Ultra Beauty Lip Stylo to doskonały wybór dla każdej kobiety, ceniącej trwałość, intensywność koloru i komfort noszenia.

nawet fajna

Szminka jest naprawdę spoko, nie wysusza ust. Kolory są boskie. Jest bardzo poręczna ALE nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ na moich ustach utrzymuje się dość krótko.

Mega, mega przyjemna w użyciu

Ocenianą w tym miejscu szminkę kupiłam praktycznie w ciemno - po prostu spodobał mi się ten smukły sztyfcik. Duży, duży plus dla producenta za niebanalną szatę graficzną - jak już ktoś zauważył wcześniej, świetnie to cudeńko pasuje do torebki.

Taka mała dygresja- czy też Was relaksuje przerzucanie kartek w katalogu? Mnie tak, dlatego nie kupuję kosmetyków Avon w internecie, ale u konsultantki.

Sztyfcik jest smukły i zgrabny, ale odporny na upadki i niełaliwy. Napisy na opakowaniu - pomimo noszenia w bocznej kieszeni torebki - nie ścierają się.

Mam odcień w kolorze zgaszonego różu, z delikatnym połyskiem.
Szminka ma niezwykle przyjemną konsystencję. Jest masełkowata, ale nie tłusta i nie woskowa. Gładko sunie po ustach, nadaje im też satynową gładkość i delikatny, bynajmniej nie dyskotekowy połysk.

Schodzi równowmiernie i jest dosyć trwała. Można z nią jeść, pić, całować się.
Przyjemnie też pachnie - trochę słodko, ale nie a la kosmetyki Barbie.

Jak ktoś już zauważył - wybór kolorów jest niewielki, ale ja już wypatrzyłam dla siebie dwa kolejne. Polecam bardzo - pomadka jest naprawdę fajna, nie tylko z powodu szaty graficznej.

Świetna pomadka za kilkanaście złotych

Każdy, kto mnie zna wie, że jestem absolutną fanką pomadek do ust. Najbardziej ukochałam te w różnych odcieniach nude, a że jestem zdecydowanie chłodnym typem kolorystycznym na moich ustach królują beże, chłodne róże, brudne róże itd. Pomadkę Ultra Beauty Lip Stylo marki Avon kupiłam przez internet, wraz z kilkoma innymi produktami tej marki. Jeśli chodzi o Avon, jego produkty są moim zdaniem nierówne- raz bardzo mnie zadowalają, innym razem niekoniecznie. Dlatego zawsze jestem ciekawa produktów, których przetestowania się podejmuję.

W moich dziennych makijażach przeważnie decyduję się na jakiś nudziak na ustach, w związku z tym moją uwagę przykuł kolor Cappuccino. Od razu zaznaczam- kupując tę pomadkę nie należy brać pod uwagę zdjęć producenta, ponieważ nie odwzorowują one dobrze odcieni. Warto sprawdzić sobie swatch danego koloru w internecie, na zdjęciach innych niż te zrobione przez producenta. Tym sposobem wpadł mi właśnie w oko kolor, który wybrałam i nie zawiodłam się. Cappuccino to ładny neutralny średni beż i dobrze komponuje się z moją jasną karnacją o chłodnych podtonach.

Produkt jest łatwy w aplikacji, bez problemu można go używać bez pomocy konturówki. Ma kremową, trochę masełkowatą konsystencję i dobrą, wystarczającą pigmentację. Piszę "wystarczającą", ponieważ nie daje ona 100%, ale mimo tego prezentuje się na ustach świetnie. Krycie oceniłabym na jakieś 90%, ale kolor prezentuje się naprawdę ładnie. Pomadka daje lekko połyskujące wykończenie, nosi się ją bardzo komfortowo i nie wysusza ust. Co do trwałości, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jadłam "małe co nieco" i piłam wodę mając ją na ustach (co prawda nie był to tłusty obiad) a kolor trwał, ścierając się jedynie bardzo delikatnie i równomiernie od wewnętrznej strony warg.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak dobrej trwałości i tak subtelnego "zjadania się" koloru za cenę kilkunastu złotych. Często kosmetyki rozczarowują w drugą stronę, a tutaj taka niespodzianka. Nabrałam od razu ochoty na przetestowanie kilku innych kolorów i chyba niedługo je zamówię. Męczyłam pomadkę przez pięć siedem dni z rzędu i wymagała dosłownie 2 poprawek w ciągu dnia, co mnie bardzo cieszy, bo szybko się nie skończy. Po tak długim czasie jej noszenia nie wpłynęła negatywnie na stan moich ust, były nadal nawilżone i miękkie.

Dodam jeszcze kilka słów na temat opakowania- jest czarne, eleganckie i minimalistyczne. Nasadka zabezpieczająca siedzi pewnie i nie spada, więc nie pobrudzi wnętrza kosmetyczki. Produkt kupiłam fabrycznie zafoliowany, więc nie ma obaw, że ktoś wykręcał pomadkę przede mną. Takie higieniczne rozwiązania lubię.

Bardzo polubiłam się z pomadką Lip Stylo w kolorze Cappuccino. Już dawno tak bardzo pozytywnie nie zaskoczył mnie kolorowy kosmetyk do ust. Pigmentacja i jakość na wysokim poziomie, a cena niska. Nic tylko kupować- polecam gorąco.

Ocena: 3,5

Mam szminkę w kolorze Eternal Flame, kupiona za około 10 zł w promocji. Jest dobrze napigmentowana, kryjąca już za pierwszym pociągnięciem. W przypadku mocnych kolorów jak Eternal Flame, ważna jest precyzyjna aplikacja. Niestety bez konturówki jest to chyba w tym przypadku niemożliwe, gdyż kształt sztyftu nie sprzyja dokładności. Szminka ma fajną konsystencję, ale jest odrobinkę zbyt twarda jak na mój gust (przez to trochę widać suche skórki, których nie zauważyłam przed nałożeniem szminki). Długo utrzymuje się na ustach, ale pod warunkiem że się nie je ani nie pije. Wystarczy lekko dotknąć ust, by zostawić ślady. Szminka sprawdzi się przy ostrożnym użytkowaniu, natomiast jeśli oczekujemy trwałości to tutaj raczej jej nie znajdziemy. Według mnie zasługuje na ocenę 3,5.

Kupiony w: U konsultantki

Świetna szminka o delikatnym kolorze

Produkt zakupiony u konsultantki , zamknięta w klasycznym opakowaniu pomadka ma kremową konsystencję dobrą pigmentację krycie waniliowy zapach nadaje ustom piękny kolor o delikatnym blasku zawiera spf 15 bardzo dobrze nawilża chroni usta ma świetną trwałość Wybrany kolor Forever Pink jasny róż

Uwielbiam ją

Bardzo są lubiane przeze mnie te szminki z Avon, co do ceny jak i jakościowo są świetne, a do tego kolorystycznie są mega.
Ma bardzo ładny kolorek czerwieni jak by pomieszany z różem, do wszystkiego ten kolorek pasuje.
Nakłada się jego szybko i bezpośrednio, równomiernie.
Na ustach on jest praktycznie nie wyczuwalny i komfortowy i do tego lekko wyczuwalny.
Trwałość jest bardzo świetna. Pare godzin leciutko utrzyma się na ustach.
Szminki opakowanie jest bardzo wygodne i podręczne.
Jestem bardzo z niej zadowolona jak za taką cenę.

Fantastyczna!

Bardzo lubię szminki oraz błyszczyki do ust z Avonu, uważam, że w tej cenie jakościowo i kolorystycznie są bardzo dobre, a seria Lip Stylo to już totalnie mnie zaskoczyła i ma spore zadatki na jedno z moich szminkowych KWC.
Zamówiłam ją bardzo spontanicznie za całe 6 złotych i za takie pieniądze to lepszej szminki nie mogłam sobie wymarzyć, a przerabiałam już i takie za kilka dyszek bardziej ,,prestiżowych" marek i one mogą się schować przy Lip Stylo.

Począwszy od koloru-Totally Twig to baaaaardzo twarzowy ni to brąz, ni to ceglasta czerwień podbita różowym tonem. Nie jest to kolor rudo-czekoladowo ciepły, nie jest trupio siny, idealnie wyważony i pasujący mi praktycznie do wszystkiego. Nigdy nie lubiłam u siebie beży, nudziaków i brązów na ustach, ale kolor tej szminki kupił mnie totalnie i bardzo często po nią sięgam, szczególnie w obecnym okresie jesiennym.

Bardzo ciekawa jest jej formuła-z jednej strony lekka i gładka jak chmurka, z drugiej świetnie napigmentowana i nakładająca się bezproblemowo, sunie jak masełko, choć w ogóle nie jest tłusta czy woskowa i baaardzo daleko jej do mokrego błyszczyku.
Na ustach niewyczuwalna, wykończenie ma fantastyczne-jest to leciutki satynowy mat. Żaden suchy, welwetowy, betonowy, twardy, siermiężny. Tylko taki leciutki, satynowy, w noszeniu cudownie komfortowy i wyglądający pięknie. Elegancko i świeżo jednocześnie.
Nie jestem fanką matowych pomadek, bo często wyglądają niezbyt naturalnie, czuć ich suchość na ustach i lubią ścierać się nierówno. W Lip Stylo dostałam idealną dla mnie szminkę w naturalnym macie, która nie ma żadnej z tych nielubianych przeze mnie cech.

Owszem, wygląda i trzyma się lepiej na wypielęgnowanych ustach, podkreśla suche skórki(ale tak się zachowa większość szminek jeśli nakładamy je na nieprzygotowane usta), ale jeśli poświęcimy naskórkowi warg trochę uwagi przed nałożeniem pomadki to później cały dzień będzie można się cieszyć komfortem noszenia oraz komfortem naskórka ust. Bo jeśli nałożę Lip Stylo na nawilżone wargi to ta pomadka ich nie wysuszy. Nie zasycha w twardą skorupę, nie wżera się ostro na delikatny naskórek.

Lubię ją za możliwość stopniowania efektu. Zależnie od humoru-jedna warstwa doklepana opuszkiem palca daje piękny efekt nude, nawet cienko nałożona równomiernie się nakłada. Dokładając warstw(bez obaw o efekt ciężkości czy przerysowania) można uzyskać mocniejszy efekt i kolor. W każdym zastosowaniu wygląda bardzo ładnie :)

Trwałość jest świetna. Bez jedzenia i picia to wiele godzin komfortowego noszenia. Nie ucieka poza kontur warg, nie ściera się dziwnie czy nierówno, nie zostawia nieestetycznej obwódki, nie waży się w grudki. Przetrwa picie(odbija się na szklankach nieznacznie), długie gadanie z dawno niewidzianą koleżanką, zjedzenie ciastka czy całusa w policzek-troszkę zblaknie, ale kolor nadal jest równy i piękny, bez brzydkich niespodzianek.

Opakowanie za taką cenę też godne pochwały-eleganckie, solidne i smukłe. Noszę w torebce i wygląda jak nowe. Bardzo ciekawy jest tutaj solidny klik w zamknięciu, zawsze mam pewność, że szminka jest dobrze domknięta i nigdy mi się sama nie otworzy.
Sztyft pomadki jest smukły-doceniałam taką formę jako posiadaczka ust dosyć małych i z asymetrią, takim wąskim sztyftem można szybko, wygodnie i precyzyjnie produkt nałożyć.
Zapach ma ładny, dosyć neutralny, ot taki szminkowy, szybko się ulatnia ;)

Jedyną małą wadą jest dosyć mały wybór kolorów, zwłaszcza, że odcienie w katalogach często są przekłamane. Jako makijażowa minimalistka teoretycznie wolę mniejszy wybór, bo i na ustach noszę głównie czerwone odcienie, ale akurat tutaj ciężko mi coś jeszcze dla siebie znaleźć.
Ale będę szukać i dobierać, bo właściwości Lip Stylo absolutnie mnie zachwycają :)

Ciekawa opcja

Stosuję już od jakiegoś czasu i od razu pochwalę wydajność tej szminki. Opakowanie jest również bardzo wygodne i poręczne, a średnica szminki jest odpowiednia, więc nie wyjedziemy poza linię ust. Nasycenie kolorem też jest ok. Dziwna jest dla mnie jedynie faktura, bo mam wrażenie jakbym malowała usta wazeliną, być może się czepiam i jestem przyzwyczajona do bardziej "zwartych" szminek, ale ta mnie po prostu zaskoczyła. Ogólna ocena na plusik.

Odkrycie

Szminkę dostałam od mamy, bo, zdublowała niechcący kolory. Sama jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na produkty Avon, bo zwykle ciężko jest o swatche kolorów, formuły kojarzyły mi się ze zwykłymi produktami w drogerii, których kolor na dodatek mogłam zobaczyć na żywo. Błąd. Ogromny błąd. Ta szminka jest cudowna! Posiadam kolor Totally Twig. Jest to taka "różana terrakota", bardzo bardzo twarzowy kolor, mimo że w opakowaniu wygląda jak nic szczególnego. Formuła jest cudownie kremowa, sunie gładko po ustach i nie wygląda na nich ciężko. Jej formuła jest lekka i nawet może żelowa. Czy to nałożona w pełnej mocy, czy to wklepana palcem utrzymuje się długie godziny. Czasem wydaje mi się, że na pewno już nie mam koloru na ustach, spoglądam w lusterko, a szminka dalej tam jest. Nie wchodzi w zmarszczki. Nie przesusza ust. Jedyny minus to opakowanie. Zakrętka czasem "odskakuje" i trzeba pilnować, żeby dobrze ją wcisnąć żeby produkt nie wysechł nam szybko. Z chęcią kupiłabym więcej kolorów.

Świetna szminka

Produkt ten posiadam w odcieniach "Frisky Red" i "Rose Creme". Oba są równie świetnie napigmentowane, kolory są naprawdę nasycone. Dwie cienkie warstwy są wystarczające. Szminka pachnie cudownie, nietypowo w porównaniu do innych szminek które testowałam. Mogłabym ją wąchać cały czas. Jej konsystencja jest masełkowata, bardzo przyjemnie się rozprowadza i nakładanie jej to przyjemność. Mimo swojej konsystencji szminka jest wydajna i wolno się zużywa. Jej wymiary pozwalają zabrać ją ze sobą wszędzie, nawet do najmniejszej torebki. Komfort jej noszenia jest bardzo wysoki, jest niewyczuwalna na ustach. Nie odczuwam przesuszenia warg ani ich ściągania. Nie wpija się w zmarszczki. Trwałość typowa dla produktów tego typu, nie odbiega od innych szminek. W ciągu dnia wymaga poprawki. Zjada się estetycznie. Cena jest wyjątkowo niska, a produkt ten swoją jakością przewyższa inne, nawet droższe pomadki.

Polecam z całego serca, na pewno sięgnę po inne kolory.