Abeauty, Aeterna, Odżywczy krem do twarzy na dzień

Abeauty, Aeterna, Odżywczy krem do twarzy na dzień

Krem na dzień Aeterna Abueaty na bazie ekologicznej oliwy z oliwek extra vergine Cuore Verde Abeauty Aeterna odżywia skórę pozostawiając ją gładką, jędrną i pełną blasku. Pomaga w likwidowaniu drobnych zmarszczek i przeciwdziała ich powstawaniu.
Krem Aeterna należy stosować rano, po przemyciu twarzy mleczkiem oczyszczającym z tej samej linii delikatnie wmasowując w skórę twarzy. Łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.
Typ cery: cera mieszana, skóra odwodniona, pozbawiona jędrności, ze śladami zmarszczek.
Działanie: przywraca właściwy poziom nawilżenia, wygładza zmarszczki, wspomaga produkcje kolagenu.
Składniki aktywne odżywczego kremu na dzień: ekologiczna oliwa z oliwek (napina skórę, działa przeciwstarzeniowo), żeń-szeń (energetyzuje), nagietek (koi), witamina A (działa przeciwstarzeniowo), kwas hialuronowy (nawilża), pepha - ctive (działa przeciwzmarszczkowo), syn - ake (syntetyczny botox), Quick Lift (nadaje skórze jedwabistą gładkość), aloes (oczyszcza).

w słoiczku
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
na dzień

Fantastycznie nawilżający

Krem jest bardzo wydajny, ma piękny, bardzo delikatny oliwkowy zapach. Używam zarówno kremu do twarzy na dzień jak i na noc.
Krem do twarzy na dzień bardzo dobrze się sprawdził jako baza pod makijaż. Skóra jest nawilżona i lekka.Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do trądziku,30+ Przekonał mnie bardzo bogaty skład i brak zawartości wazeliny,parafiny w produkcie, co okazało się trafionym rozwiązaniem przy mojej cerze-skóra może oddychać, nie powstają zaskórniki i wypryski.
Szczerze polecam.
Krem jest świetny, bardzo mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (50 ml każdy)

bardzo dobry krem

posiadam krem Abeauty, Aeterna, Odżywczy krem do twarzy na dzień. Krem ma bardzo dobry skład,co za tym idzie doskonałą jakość. Moja cera jest dość problematyczna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Krem sprawił poprawę kondycji skóry,moja buzia jest naprawdę bardzo dobrze nawilżona i wypielęgnowana. Kremik ma bardzo fajna konsystencję, nie jest tłusty i moja skóra idealnie go wchłania.Moja skóra jest aksamitnie gładka i ujędrniona.

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Jak druga skóra

Krem zamknięto w bardzo ładnym i skromnym słoiczku. Pięknie się prezentuje i dobrze się z niego korzysta.

Zapach kremu według mnie jest neutralny.
Konsystencja kremu jest delikatna, jakby kremowo-żelowa. Po rozprowadzeniu na skórze wchłania się oraz otula skórę. Czuję jak moja skóra pokryta jest delikatną powłoczką, która ją chroni i pozwala jej oddychać.
Na tak przygotowanej skórze doskonale rozprowadza się makijaż zarówno fluid jak i makijaż mineralny.
Krem nie spowodował u mnie podrażnień oczu, skóry. Nie mam po nim wyprysków i zaskórników.
Zniknął również u mnie problem z przesuszeniem niektórych partii skóry na twarzy. Naskórek nie łuszczy się, jest gładki i aksamitny w dotyku.
Krem jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina aby posmarować twarz i szyję.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc