Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%, Krem do stóp

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Specjalistyczny, wegański krem do stóp opracowany zgodnie z medycznym podejściem do dysfunkcji skóry suchej.

PROBLEM
skóra bardzo sucha, szorstka, popękana, potrzebująca intensywnej regeneracji

EFEKT MED
• Regeneruje szorstką, bardzo suchą i popękaną skórę pięt.
• Nawilża i odczuwalnie zmiękcza naskórek.
• Łagodzi dyskomfort powodowany stwardniałą, wysuszoną skórą.

popękana, sucha
na popękaną skórę, nawilżające, wygładzające, natłuszczające, regenerujące
kremy do stóp
w tubce
bogate

Robi robotę po uprzednim peelingu lub bez niego!

Krem otrzymałam od mamy, bo sama była z niego bardzo zadowolona. Długo zwlekałam z użyciem, aż po którymś peelingu zaryzykowałam i jest on genialny. Na skórze czuć odrazu duże nawilżenie i ulgę, krem zostawia przyjemną satynową warstwę, na drugi dzień nasze stopy są jak nowe! Przyjemnie gładkie, nawilżone, bardzo twarda popękana skóra jest miękka a pęknięcia są zminimalizowane. Nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie.
Jest zamknięty w klasycznej dla ziaji białej tubie z zamknie na na klik , konsystencja jest gęsta ale dość szybko się wchłania, lekko beżowa o lekkim zapachu cytrusów. Naprawdę za tak niską cenę warto się na niego skusić.

Najlepszy

Jestem bardzo niesystematyczna i leniwa jeżeli chodzi o pielęgnacje stóp, więc uśredniając, zdarzy mi się posmarować je na noc raz w tygodniu.

I to naprawdę jedyny krem, przy którym widzę różnicę, nawet przy tak nieregularnym stosowaniu.

W zimie stosowałam też jako krem do rąk. Nie swędzi po nałożeniu, nie piecze.

I co dla mnie było kluczowe - nie pachnie mentolem!!

Doskonały

Dla wielu osób zabrzmi to dziwnie, ale Ziaja to moje kosmetyczne odkrycie tego roku. Nie używałam ich kosmetyków od lat, bo kojarzyły mi się z fatalnymi składami i zapchaną cerą. Ale w tym roku miałam okazję wypróbować ich nowe kremy do twarzy z witaminą C (seria w żółtych opakowaniach) i zakochałam się w tej firmie na nowo :) Od tej pory co jakiś czas kupowałam kosmetyki tej marki i każdy okazał się strzałem w dziesiątkę. Dokładnie tak samo jest z tym kremem do stóp. Kupiłam go na chybił trafił, nie spodziewając się dosłownie niczego, a okazał się najlepszym, jaki kiedykolwiek miałam!

KOLOR, ZAPACH, KONSYSTENCJA
Krem jest średnio gęsty, biały. Pachnie miodowo, słodko i ciepło. Mnie osobiście ten zapach urzeka, bo do tej pory wszystkie kosmetyki do stóp, których używałam, miały proste, mocne zapachy. Ten jest delikatniejszy, bardziej zmysłowy, po prostu piękniejszy. Czuć go właściwie tylko podczas nakładania kremu na stopy, ale naprawdę uprzyjemnia tę czynność.

WCHŁANIANIE
Krem łatwo rozsmarowuje się na stopach i szybko się wchłania. Już niewielka ilość, wielkości ziarenka grochu, wystarcza na posmarowanie stopy.
Można go dokładać na najtwardsze i najbardziej zniszczone miejsca, np. pięty i suche skórki. Dołożona warstwa świetnie się wchłonie, nic nie będzie się rolować ani tłuścić.

KOMFORT
Co dla mnie niesamowicie ważne, to ten krem nie zostawia na stopach niekomfortowej warstwy. Jest super wygodny, jakby oblekał stopy delikatną warstewką komfortu i pielęgnacji. Po jego nałożeniu czujemy, że mamy na stopach przyjemny kosmetyk i że są wypielęgnowane. Stopy nie są po nim denerwująco tłuste ani matowe, swobodnie można założyć na nie skarpetki, buty i wyjść z domu.

DZIAŁANIE
Krem przecudownie wpływa na stopy.

Od razu po jego nałożeniu czujemy ulgę i komfort. Skóra staje się delikatniejsza, bardziej miękka w dotyku, suche skórki i pozostałości po odciskach przestają doskwierać, stwardnienia są zniwelowane.

Ale najlepszy efekt uzyskuję, kiedy używam tego kremu przed snem. Tej zimy naprawdę dużo chodzę, mam mnóstwo starszych i nowszych, mniejszych i większych odcisków, doszło nawet do tego, że skóra na piętach stwardniała mi jak druga podeszwa :/ Możecie wierzyć lub nie, ale po wysmarowaniu stóp na noc tym kremem WSZYSTKIE te przypadłości minęły. Bez używania tarek, pumeksu, namaczania w gorącej wodzie z solą i robienia czegokolwiek. Poszłam spać ze stopami starca, a obudziłam się ze stopami jak u nastolatki :O

Co więcej, efekt po tym kremie trwa kilka dni po nałożeniu. Więc nie musimy używać go co wieczór, wystarczy 1-2 razy w tygodniu, żeby mieć cały czas piękne, gładkie, delikatne stopy.

DOBRY DLA DIABETYKÓW!!!
Kupiłam ten krem w aptece, bo Pani z obsługi zapewniła mnie, że jest odpowiedni dla diabetyków. Szczerze? Kompletnie w to nie wierzyłam. Zrozumiałam, o co chodzi, dopiero po kilku użyciach, kiedy moje stopy stały się miękkie, delikatne i komfortowe jak nigdy, a bolesne ranki po odciskach, z którymi zmagałam się od miesięcy, zniknęły.
Naprawdę polecam ten krem osobom z problematycznymi stopami.

SKŁAD
Kiedy przeczytałam skład tego kremu, przestałam się dziwić, że tak dobrze działa. Oprócz 15 % mocznika zawiera m.in. glicerynę, olej makadamia, olej bawełniany i ceramidy i skwalan, które zmiękczają, nawilżają i regenerują.
Ma w składzie cholesterol, który uwielbiam w kosmetykach, bo otula skórę delikatną warstewką i chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a przy tym kompletnie nie szkodzi.
Zawiera też inulinę, która działa jak prebiotyk i jest odpowiedzialna za to, jak naturalnie czujemy się w tym kremie.
Plus ma kwas jabłkowy, który reguluje kwestię złuszczania się skóry i wspomaga jej regenerację (dodam, że ten krem absolutnie nie złuszcza, ale wyraźnie zmiękcza stwardniałą skórę).
Krem zawiera też parafinę i to chyba jedyny kosmetyk, w którym obecność tego składnika mi nie przeszkadza.

OPAKOWANIE
Urocza, typowa dla Ziaji tubka o pojemności 100 ml. Skromna, ale przyjemnie się z niej korzysta. Ja osobiście opakowania Ziaji uwielbiam i od zawsze niesamowicie mi się podobały.

CENA
Za 100 ml tego kremu trzeba zapłacić ok. 18,75 zł. Wcześniej kupowałam droższe kremy, które działały gorzej, więc jak dla mnie ta cena jest idealna.

PODSUMOWANIE
Ogromnie polecam, na pewno się nie zawiedziecie!!!

Za tą cenę genialny

Jeden z lepszych kremów do stóp, jakie miałam. Uprawiam dużo sportu, więc zrogowaciały i łuszczący się naskórek to norma. Ten krem ma świetną konsystencję, nie oblepia wszystkiego dookoła i genialnie nawilża nawet najtwardszy naskórek. Chyba nie ma nic lepszego za te pieniądze.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ulubiony krem do stóp

Świetnie nawilża, stopy są bardzo miękkie. Nie mam problemów ze zgrubiała skóra. Dobry skład. Cena dostępność same plusy.
Cała wersja dostępna z mocznikiem uważam ze jest bardzo dobra.

Jestem zachwycona

Podczas robienia zakupów w sklepie firmowym Ziaja, dostałam mini wersję tego kremu, jako gratis do zakupu. Po jego zastosowaniu, tak bardzo spodobały mi się efekty, że postanowiłam kupić pełnowymiarowy produkt. Jestem nim zachwycona, a wymagania miałam spore.

Całkiem przeciętny krem do stóp.

Krem jest raczej bezzapachowy.
Nie wydaje się być jakiś bardzo gęsty czy treściwy. Dobrze się go rozprowadza i szybko się wchłania. Jednak ja zwsze na stopy zakładam jeszcze bawełniane skarpetki, żeby wzmocnić wchłanianie kremu.
Krem dobrze nawilża skórę stóp, jednak nie zauważyłam super działania na spierzchniętą, twardą skórę. Spodziewałam się czegoś więcej.
Mimo wszystko był ok i może kupię go ponownie.

Hit

Hit! Mam problem ze suchą skórą i bardzo suchymi stopami. Krem stosuje na noc i jestem zadowolona z efektów . Stópki delikatne jak u niemowlaka. Świetnie nawilża i pielęgnuje . Stosuje cały rok.

Ukojenie

Na suche pięty, stopy - rewelacyjny! Stosowałam regularnie i problem suchych szorstkich stop mam z głowy. Cena niska, a działa cuda. Oprócz stop podziałał na suche kolana - na prawdę po ok tygodniu problem z głowy.
Zapach przyjemny, konsystencja również. Opakowanie wygodne poręczne, produkt wydajny - jestem już po drugiej tubce i to nie koniec ;-)

Stosuję go zawsze na noc i już następnego dnia rano widzę efekty. Skóra jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona. Krem wydaje się tłusty, ale nie pozostawia plam na pościeli. Szybko się wchłania.

Super działanie nawet po jednorazowym użyciu

Kremu do stóp używam dość rzadko i nieregularnie. Ten krem pożyczyłem od żony. Krem dobrze się rozsmarowuje, nie wchłania się szybko ale używam na noc więc to mi nie przeszkadza. Krem jest wydajny. I po jednym zastosowaniu widać efekt, bardziej zmiękczona skóra, nawilżona i odżywiona . Ja osobiście polecam . Od czasu do czasu jak przypomnę to zastosuję i widzę że działa.

Sprawdza się

Miałam problem z suchymi i popękanymi piętami, co skłoniło mnie do zapisania się na wizytę do podologa. Pod koniec wizyty zapytałam co mogę stosować, aby podtrzymać efekt oraz zapobiec wysuszaniu skóry. Ku mojemu zdziwieniu, Pani wcale nie poleciła mi szeregu drogich produktów, które sprzedawała, ale właśnie ten krem z Ziajki. Powiedziała, że bardzo ważne jest, aby kremy do stóp zawierały mocznik i żeby zawierały go jak najwięcej. Toteż go zakupiłam i to w całkiem atrakcyjnej cenie. Po 1 aplikacji wiedziałam, że się zaprzyjaźnimy. Produkt jest dosyć tłusty, ale szybko wchłania się w stopy i nie pozostawia tłustego filmu. Zapach jest prawie niewyczuwalny. Krem jest raczej mało wydajny i szybko się zużywa. Całkiem przyjemny, bardzo go lubię i niesie ukojenie od suchych i popękanych pięt.