AA, Make Up, Podkład wypełniający zmarszczki `Filler`

AA, Make Up, Podkład wypełniający zmarszczki `Filler`

Oceanic AA Make Up `Filler` to nowoczesny podkład zapewniający skórze błyskawiczny efekt wygładzenia i unikalną trwałość krycia. Innowacyjny Pro3 Age System wypełnia zmarszczki oraz modeluje owal twarzy, sprawiając, że cera wygląda młodziej.
Oceanic, AA Make Up podkład wypełniający zmarszczki `Filler` dostępny jest w 5 odcieniach.
Testowany dermatologicznie.

AA Podkład wypełniający zmarszczki

Polecam, używam na co dzień. Konsystencja lejąca - mi bardzo odpowiada. Wybór odcieni. Średnio kryje. Do skóry wrażliwej. Ja jestem zadowolona. Używam dwóch kolorów w zależności od pory roku. Nie mam najjaśniejszej karnacji dlatego w zimie używam dark beige a w lato albo mieszam beige z caramel albo przy mocnej opaleniźnie sam caramel.

Mocna trója

AA Make Up podkład wypełniający zmarszczki 103 light beige, zakupiłam w okresie letnim na promocji, choć po wcześniejszych doświadczeniach z tą marką miałam mocne obawy czy ponownie nie wyrzucam pieniędzy w błoto. Głównie martwiło mnie, że podkład zacznie oksydować, jak lubi to robić jego starsze rodzeństwo, ale na szczęście w przypadku tego produktu tak się nie stało. Podkład nie zastyga na twarzy, a ewentualne utrwalenie go pudrem, po np. próbie zbudowania krycia powoduje, przemieszczanie się podkładu i to w połaciach, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i za to największy minus. Podkład po aplikacji błyszczy, więc dla osób ceniących sobie mat, zdecydowanie odradzam, osobiście nie mam z tym problemu.

Zdecydowanie mówię mu NIE na ważne wyjścia, ale na co dzień ujdzie pod warunkiem, że zostanie nałożony w rozsądnej ilości i dla chcących delikatnie przypudrowany.

Fajny ale...

Kupilam go zachęcona fajną recenzją z yt gdzie Hania go wychwalała ze wypełnia zmarszczki, zwłaszcza lwią na czole. Nakładając go miałam taka nadzieje, że nie podbije mi tej bruzdy jak inne podkłady. Krycie ma dobre ale zmarszczek nie wypełnił mimo obietnic producenta.

Słaby

Mam odcień 105 Sand. Oczywiście okazało się w świetle dziennym, że jest pomarańczowy. Podkład kryje w porządku, ale jest za ciemny, nietrwały, do tego ciemnieje. Wygląda po prostu źle na mojej mieszanej cerze. Sama jego konsystencja jest za lepka, za tłusta. Może w porządku dla suchych cer, chociaż ten kolor pomarańczy nie wiem do kogo będzie pasował.

Lepki i nietrwały

Mam cerę mieszaną, która lubi się przesuszać, więc chciałam wypróbować podkład bardziej nawilżający. Niestety był to zły pomysł.
Ten podkład jest kremowy, ale ciężko nałożyć go tak, żeby wyglądał dobrze. Pozostawia mocną lepką warstwę na skórze, na którą trzeba nałożyć tonę pudru, żeby utrwalić makijaż. A i po tym ani nie wygląda dobrze, ani się nie utrzymuje nawet przez kilka godzin. Kolory niestety też nie są zbyt naturalne, szczególnie dla mojej jasnej cery z żółtymi podtonami. Jego krycie jest średnie w kierunku słabego, więc musiałam nałożyć miejscami więcej produktu, żeby dobrze wyrównał zaczerwienienia, a im więcej nakładałam tym gorzej wyglądał, nie da się go więc stopniować. Totalna pomyłka.

W porządku

Podkład ma odpowiedni dla mnie żółto-beżowy odcień. Dobrze utrwalony utrzymuje się bez problemu cały dzień na skórze. Wygląda bardzo naturalnie, ma satynowe wykończenie, które bardzo lubię.
Ogólnie podkład jest dobry, ale mam wrażenie, że zapycha. Po dłuższym używaniu go, powstawały wypryski, dlatego stosuję tylko raz na jakiś czas.

Przyzwoity podkład

Podkładu Filler oraz wersji satynowej używałam kilka lat temu ale wtedy nie zagościły na dłużej w mojej kosmetyczce. Ostatnio znowu zakupiłam podkład AA Filler na promocji w Hebe za 14 zł. Posiadam odcień 103 light beige który jest bardzo ładnym kolorem z żółtymi tonami. W opakowaniu może wydawać się trochę ciemnawy ale nie należy się tym sugerować bo na twarzy bardzo ładnie się dopasowuje i nie ciemnieje. Nie jest to podkład o wybitnych właściwościach kryjących ale krycie można budować dodając kolejne warstwy. Podkład jest bardzo lekki nie obciąża skóry, nie podkreśla też suchych skórek i rzeczywiście przy zmarszczkach i liniach mimicznych jest niemal niewidoczny.
Jego wadą jest natomiast to że niestety nie jest to podkład długotrwały.
Na długie godziny spędzone w pracy na pewno się nie nadaje - znika z twarzy i nieestetycznie się świeci ale gdy potrzebujemy przyzwoitego lekkiego podkładu na krótsze wyjścia ten będzie jak najbardziej w porządku.

Jest ok, ale ...

Zakupiony w Hebe w trakcie promocji 1+1 odcień 103 light beige.
Kolor jest bardzo fajny, żółty ton bez jakichkolwiek rozświetlających drobinek. Krycie małe, ale możliwość budowania kolejnej warstwy. Bezzapachowy, beztłuszczowy, konsystencja rzadka lecz nie wodnista. Jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek - raczej nie. Przy mieszanej skórze, zauważyłam iż podkład nie siedzi i nie zastyga na skórze, czyli może się ześlizgiwać i przemieszczać. Konieczne wcześniejsze pudrowanie/gruntowanie. Jest to moim zdaniem podkład dla wrażliwej skóry, ale nie wymagającej krycia.

Bardzo przeciętny

Podkład zakupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami podczas ostatniej promocji rossmanna , a że nigdy wcześniej nie testowałam podkładu tej marki postanowiłam dać mu szansę. Nie wypowiem się jedynie na jego działanie na zmarszczki gdyż takowych jeszcze nie posiadam.

taki sobie

Podkład kupiłam po przeczytaniu kilku pozytywnych opini i stwierdziłam że sprubuje. Na poczatku bardzo mi się podobał ale z czasem fascynacja nim mineła. Ładnie wyrównuje koloryt skóry i średnio kryje. Co do wypełniania zmarszczek nie mogę nic powiedzieć bo tak owych jeszcze nie mam.

Nie dla cer tłustych

Podkład daje efekt głębokiego nawilżenia, rozświetlenia. Nawet jakby mokrej skóry. Bardzo dobrze sprawdza się na lato jak skóra jest lekko opalona, bo ten świetlisty efekt fajnie współgra z opaloną skórą. W związku z tym lepiej sprawdzi się na cerach suchych i normalnych. Ewentualnie można go mieszać z ciut cięższymi podkładami, bo nada im lekkości a nie będzie się już tak świecił.
Podkład ma lekką, lejącą formułę, niezłe krycie i nie zbiera się w zmarszczkach co jest jego niewątpliwym atutem. Jak mam mało czasu nakładam go nawet pod oczy i sprawdza się super. Nie potrzebuje już korektora. Dobrze się utrzymuje. Przy mojej mieszanej cerze jak trafię na zły dzień mojej skóry to pod koniec dnia święcę się jak choinka, ale i tak go lubię.

Dla suchej i dojrzałej cery

Opakowanie: wygodna pompka,nie mam zastrzeżeń.
Zapach: jest delikatny, wręcz niewyczuwalny
Cena:bardzo korzystna
Kolory:mam drugi z najjasniejszych i dla mnie jest on w sam raz, ale do ekstremalnie jasnych bym go nie zaliczyła.
Trwalosc: kiepska niestety, ale producent chyba tego tez nie obiecuje, to w końcu podklad nawilżający
Dzialanie: Nie podoba mi sie w nim to, że nakładając go na twarz mam dziwne uczucie mokrej buzi (po prostu przyzwyczailam sie do zastygajacego uczucia na twarzy), nakłada się dobrze, krycie bardzo średnie, chociaż ja nie mam co przykrywac (lubie miec po prostu na maxa ujednolicona twarz ). Nie podkreśla zmarszczek mimicznych, faktycznie daje uczucie nawilżenia. Wygląda na twarzy ślicznie, ale niestety tylko przez pierwsza godzinę, później na mojej normalnej cerze sie wyswieca. Po przypudrowaniu jest Ok, jednak moj aktywny tryb życia, uczelnia-praca-znajomi-dom nie pozwala mi na dużą ilość poprawek. Ogólnie na prawdę lubie ten podklad,ale w dni kiedy potrzebuje miec makijaz tylko kilka h. Polecam jednak osobom mniej aktywnym lub z problemem suchej/dojrzałej cery-bedzie idealny.