Maybelline, Brow Drama (Tusz modelujący do brwi)

Maybelline, Brow Drama (Tusz modelujący do brwi)

Pojemność 7,6 ml

Maybelline Brow Drama to modelująca maskara do brwi. Sekret to żelowa formuła oraz unikalna kulista szczoteczka, która dyscyplinuje rzęsy dla efektu wyrazistych brwi, bez grudek. Rezultat to precyzyjnie zdefiniowane i wystylizowane brwi

Super produkt

Pierwszy raz brwi tym produktem miałam pomalowane przez kosmetyczkę, bardzo mi się spodobało. Zakupiłam dwie sztuki, daje naturalny efekt i świetnie się rozprowadza. Najlepiej brwi dookoła poprawić patyczkiem do uszu namoczonym delikatnie płynem micelarnym.

Potrzebujesz utrwalenia brwi? Warto po niego sięgnąć

Produkt mam w odcieniu przeźroczystym. Odpowiednio utrwala włoski, nie powodując ich sklejenia. Efekt jest ładny, dość trwały i naturalny.

Szczoteczka przeszła zmianę. Obecnie wygląda jak puchata szczoteczka od mascary, z dłuższą jedną stroną. Aplikator jest wygodny.

Genialny

Mimo dziwnego jak dla mnie aplikatora sprawdza sie genialnie. Produktu naklada sie idealna ilosc, brwi nie sa za mocne ani za slabe. Jest bardzo wydajny i trwaly, mozna go uzywac nawet bez cienia czy pomady.

Uwielbiam

Wciąż szukam idealnego żelu do brwi, jednak to Maybelline Brow Drama jest jak na razie moim ulubionym. W końcu kupiłam już aż 3 opakowania i obecnie wykańczam ostatnie.

Dotychczas używałam odcienia Medium Brown, jednak chce jeszcze przetestować wersję transparentną. Żel dobrze utrzymuje się na brwiach. Utrwala włoski, które cały dzień utrzymują się na miejscu. Nie jest to największy mur beton, ale daje radę nawet w najbardziej problematycznym u mnie miejscu czyli zewnętrznego kącika, więc ma ogromny plus.
Świetnie spisuje się na innych produktach np na kredce, ale uwielbiam używać go też samego. Daje ładny kolor, delikatnie przyciemnia i wygląda bardzo naturalnie. Jest wygodny dzięki swojej zaokrąglonej szczoteczce, którą dokładnie dociera się w każde miejsce.
Jak dla mnie minusem jest cena, która jest jedną z wyższych w kategorii drogeryjnych żelów, ale online często daje się go kupić na promocji coś koło 13-16zł więc okej. Nie podoba mi się jeszcze fakt, że żel szybko wysycha w opakowaniu przez co szybciej się kończy - jedno opakowanie starcza mi jedynie na max 3 miesiące codziennego stosowania.

brow drama, dark brown

Bardzo fajna maskara do brwi. Ładnie podkreśla brew. Nie jest za mocna. Nie rozmazuje się. Długo się utrzymuje na brwiach. Nie ma efektu sztucznych brwi. Polecam produkt :)

...i tak i nie...

Była to moja pierwsza maska do brwi,którą miałam w swoich zbiorach i na początku byłam zachwycona.
Oczywiście nie daje to spektakularnego efektu,ale na szybko,aby ujarzmić brwi jak najbardziej się przyda lub na pomalowane cieniem bądź kredką do lekkiego utrwalenia również się nada.
Natomiast szczoteczka jest nieco dziwna, z kulką na końcu.Niby da się jej użyć,ale dziwne wrażenie się ma podczas używania tego kosmetyku.
Zdecydowanie wolę inne produkty,które dają mocniejsze utrwalenie albo mocniejszy kolor włoskom.

Dobry, ale nie szałowy

Kupiłam jakiś czas temu z nadzieją, że po prostu będzie utrzymywał moje włoski brwiowe w ryzach po pomalowaniu ich brow duo z Anastasii Beverly Hills. Wybrałam kolor transparentny, bo nie chciałam, żeby żel nadawał jakikolwiek kolor, w razie prześwitów mam pomadę, którą też mogę sobie domalować włoski, więc ten żel miał mi służyć tylko i wyłącznie do tego, żeby brwi sobie leżały cały dzień tak, jak im każę.
No i niby wszystko jest ok. Produkt ma śmieszną szczoteczkę, ale nie przeszkadza ona w nakładaniu go na włoski. Niestety zauważyłam, że jeśli nałożymy trochę za dużo produktu, lub zbyt długo przeczesujemy nasze włoski, to produkt się na nich nieestetycznie osadza i je skleja i wszystko byłoby ok, gdyby to się dało wyczesać czystą szczoteczką potem ale niestety się nie daje i one zostają takie posklejane, jeśli się nałoży go ciut za dużo (a o to nietrudno, gdyż ta szczotka raczej precyzyjna nie jest). Jak już ogarniemy nakładanie i damy mu zaschnąć to wszystko jest ok cały dzień. Oczywiście nie ma tu mowy o efekcie zabetonowanych na amen brwi, ale one się całkiem nieźle trzymają (o ile nie zaczniemy w nich grzebać of kors) i na tym mi zależało, więc mogę powiedzieć, że kosmetyk ten wywiązuje się ze swojego zadania. Jeszcze jeden minus jaki zauważyłam to to, że mam wrażenie, że czasami jak nakładam też żel jako ostatni krok po pomalowaniu po dopicowaniu moich brwi to on mi 'zabiera' z nich te produkty, które wcześniej nałożyłam, co mnie wnerwia strasznie, bo wtedy niektóre miejsca muszę poprawiać. Ale generalnie zapłaciłam za Brow Drama mniej niż 15 zł na promocji, więc jestem w miarę zadowolona. Nie jest to najlepszy żel do brwi ever, ale spełnia całkiem dobrze moje oczekiwania, zatem myślę, że kupiłabym ponownie.

Maybelline, Brow Drama

dobry produkt. utrzymuje włoski przez cały dzień. używam w odcieniu transparentnym i jestem zadowolona , ma śmieszny aplikator ale nie przeszkadza on w ułożeniu włosa .

W porządku

Posiadam dwa odcienie tego produktu: transparentny i medium brown. Jak mam zrobioną hennę używam tego pierwszego, żeby delikatnie ułożyć włoski. Brązowy odcień natomiast stosuję do podkreślenia brwi, gdy henna zaczyna schodzić i brwi potrzebują dodatku koloru. Obydwie wersje spełniają swoje zadanie, ujarzmiają brwi, pozwalają nadać im pożądany kształt, koloryzowana wersja delikatnie je wypełnia. Aplikator w postaci kulkowatej szczoteczki pozwala precyzyjnie nałożyć produkt. Konsystencja jest odpowiednio wodnista, łatwo go nałożyć i rozprowadzić. Wydajność produktu jest dobra. Jedynym mankamentem tuszu jest niezbyt naturalny efekt jaki daje. Produkt oblepia brwi i w ciągu dnia zasychając tworzy coś w rodzaju skorupki na brwiach. Jest mocno widoczny, szczególnie w świetle dziennym. Posiadam dość gęste brwi, oczekuję jedynie delikatnego wypełnienia i nadania kształtu. Staram się nakładać niewielkie ilości tuszu, a i tak efekt nie jest zadowalający.
Cena tuszu, szczególnie na promocjach jest korzystna. Trwałość oceniam na plus, utrzymuje się na brwiach cały dzień.

Transparentny

Brow DRAMA. dramat to jest, ale na brwiach. Może nie przesadzajmy, ale u mnie ten produkt kompletnie się nie sprawdził.

Przede wszystkim nie robi nic z brwiami. Wystarczy lekki podmuch wiatru, żeby nadać im nowego,, kształtu ". Niestety włoski pod jego wpływem i tak robią co chcą, a nasza stylizacja prędzej czy później zmieni swoje oblicze. Nie lubię, gdy moje brwi po pewnym czasie układają się jak chcą, dlatego żel do brwi to mój must have. Ten produkt nie zapewnia mi jakiejkolwiek ochrony.

Drugi minus to konsystencja żelu-bardzo płynna. Potrafi wypłynąć poza zarys brwi. A kto chciałby mieć świecąca się skórę nad powiekami? Niby można to od razu wytrzeć, ale przecież żel powinien trzymać się wloskow, a nie rozplywac.

Żel często także rozmazywal różnego rodzaju pomady czy też kredki. Zamiast utrwalać efekt to on go rozmazywal i niszczyl. Być może to też zależy od jakości stosowanego produktu, ale nigdy z czymś takim się nie spotkałam.

Szczeteczka jest bardzo miękka i włoski pod jej wpływem nie układają się odpowiednio. Wcale jej,, nie sluchaja".

U mnie produkt choć nieskończony wylądował w koszu. Nigdy więcej po niego nie sięgne.

Polubiliśmy się

Dobrze się nakłada i modeluje brwi. Wygląda naturalnie, nie rozmazuje się, nie roluje, nie pozostawia plam. Idealny, gdy spieszyłam się do pracy, nie trzeba się namachać, żeby uzyskać zadowalający efekt. Byłam z niego zadowolona.

Odkrycie

Mam czarne brwi, zatem tylko wersja transparentna wchodzi w grę. Wszelkie pomady, cienie i farbki do brwi były dla mnie zupełnie nieprzydatne. Dawały bardzo dramatyczny efekt, którego nie potrzebuję i nie chcę.

Z tym modelującym żelem bardzo się polubiłam. Praktyczna szczoteczka doskonale rozczesuje/ wyczesuje, a żel utrwala ten efekt na cały dzień.
Trudno mi się bez niego obyć i zapas jest zawsze schowany w szafce.

Może Was to rozśmieszy, ale używam go także do ujarzmienia odstających, króciutkich kosmyków włosów wokół twarzy.