Bourjois, La Laque (Lakier do paznokci)

Bourjois, La Laque (Lakier do paznokci)

Kolekcja La Laque Baourjois na nowo definiuje lakiery do paznokci, wnosząc je na kolejny poziom. Połączenie pięknych kolorów, skoncentrowane pigmenty i absolutny połysk sprawiają, że manicure nabiera paryskiego szyku.
Bazując na doświadczeniu oraz inspirując się wybiegami mody, Bourjois stworzyło gamę 12 odcieni La Laque. Formuła zawiera wysoko skoncentrowane pigmenty, dzięki czemu paznokcie są idealnie pokryte już po pierwszej warstwie lakieru. Opakowanie La Laque wyróżnia się niepowtarzalnym designem: ma nowoczesny, opływowy kształt, a jego kolory podkreślają kobiecą elegancję oraz intensywny połysk.
Zaokrąglony pędzelek pasuje do każdego kształtu paznokci, szerokich lub wąskich, długich i krótkich. Aplikator maluje paznokieć już za pierwszym pociągnięciem. Lakier La Laque Bourjois nie spływa z włosia, a pionowe rowki pozwalają nabrać odpowiednią ilość lakieru.

Cena: 32zł
/m/

lakiery do paznokci

Dobry lakier do paznokci

Lakier Bourjons dostałam w prezencie od córki. Używałam go wiele razy i jestem z tego produktu bardzo zadowolona.
Lakier ładnie pokrywa płytki paznokciowe już po pierwszym pomalowaniu, ale jak wolę mieć bardziej intensywny odcień i maluje nim paznokcie 2 razy. Mam kolor nr 21, jest to głęboka zieleń, która pięknie wygląda na paznokciach.
Lakier wyposażony jest w szeroki pędzelek, którym wygodnie się go nakłada na paznokcie. Jest dosyć trwały, u mnie wygląda ładnie do 2 tygodni, ale zawsze utrwalam go topem wykańczającym.
Dla mnie jego konsystencja jest w sam raz, ani za rzadka, ani za gęsta. Lakier jest wydajny i ma ładny połysk.
Generalnie jestem z tego lakieru zadowolona.

Świetny lakier do malowania...skórek!

Pędzelek katastrofa! Nie ma opcji, żeby nie pomalować skórek!
Sam lakier jest trwały, jednak tworzą się na nim rysy niczym na szkle. Wygląda to fatalnie! Daje radę z top coat z INGLOT, ale w sumie szkoda nerwów i czasu.

Może być

Lakiery mają ładne, intensywne kolory. Krycie jest bardzo dobre ponieważ często już jedna warstwa wygląda dobrze choć ja i tak zawsze maluję pzanokcie dwa razy.
Pędzel jest dobrego rozmiaru i wygodanie maluje się nim paznokcie.
Jeśli chodzi o trwałość to tak standardowo. U mnie lakiery nie trzymają się jakoś super mocno. Zazwyczaj po 2 dniach są odpryski i równiez w tym przypadku tak jest. Na stopach lakier utrzymuje się dużo dłużej.

Dla mnie rewelacja..

Lakier od Bourjois używam już od dłuższego czasu i przyznam, że jestem z niego zadowolona! :)

Zgrabna i bardzo ładna buteleczka ze świetnym i wygodnym pędzelkiem, szerokim i dość długim co pozwala na łatwą aplikację lakieru na paznokciach.

Lakier jest raczej rzadki, ale ma mocną pigmentację, dlatego wystarczy jedna max dwie warstwy do pokrycia płytki bez prześwitów. Świetnie wygląda już po pierwszej aplikacji, ma naprawdę dobre krycie. :)

Lakier długo utrzymuje się na paznokciach - u mnie zawsze jest minimum 7 dni, bez odpryskiwania..

Jest to bardzo fajny lakier, który dobrze utrzymuje się na paznokciach. Dosyć często maluje nim paznokcie u stóp i jestem zadowolona. :)

Produkt oceniam na: 5 ! <3

Super.

Dobry lakier i dałam za niego tylko kilka zł na ezebra.pl. nam odcień niebieski, taki ciemny jeans. Bardzo przyjemny, kryjący, dobry pędzelek i trwały. Polecam choć nie w tej cenie.

Kocham tę serię lakierów!

Największym plusem tych lakierów jest świetna pigmentacja. Jedna warstwa wystarczy, aby dokładnie pokryć cały paznokieć. Przyznam, że dla mnie to nowość. Lakiery, które dotychczas stosowałam nie posiadały tej cechy.
Lakier dość szybko wysycha, nie sprawia problemów przy aplikacji. Plusem jest piękna gama kolorystyczna. Są w niej kolory zarówno delikatne jak i różnorakie odcienie czerwieni, różu i oranżu a także ciemne kolory ;) Ta seria ciągle się rozrasta i myślę, że i moja kolekcja tych lakierów również się poszerzy;)

w sumie ok

wygrana zawsze cieszy- a ja zestaw kosmetyków Bourjois wygrałam w jednym z ogólnopolskich konkursów :) Jeśli chodzi o oceniane lakiery, to moje pazurki zostały uraczone dwoma odcieniami: 5 oraz 10. Kolorki są bardzo wyraziste i niewątpliwie dodają paznokciom szyku. Duże, ciekawe w formie opakowanie również przyciąga wzrok. Produkt łatwo się rozprowadza, tak naprawdę wystarczy jedno krycie, aby uzyskać zamierzony efekt kolorystyczny (choć ja stosuję dwa). Wygodny pędzelek ułatwia aplikację. Produkt jest niestety dość nietrwały (lakier odpryskuje po 3-4 dniach) i dość długo schnie na paznokciach. Niemniej polecam ze względu na efekt kolorystyczny na paznokciach.

DOBRY

PLUSY:
+ piękne kolory
+ pigmentacja świetna już po jednej warstwie
+ trwałość (oczywiście pod warunkiem towarzystwa top coatu)
+ świetne opakowanie

MINUSY:
- zbyt gęsta konsystencja
- długo schnie
- wąska gama kolorystyczna
- niezbyt precyzyjny pędzelek (zbyt duży i gruby)

+/- cena - stacjonarnie za ponad 30 zł, a online za około 12 zł (np. w drogerii internetowej kosmetykizameryki.pl)

Tragedia

+ ładne opakowanie
+ fajna gama kolorystyczna

- nie schnie kompletnie, nawet przez parę godzin, zawsze coś zdąży się odcisnąć na lakierze!!!
- bardzo nieprecyzyjnie się nakłada, jakiś gęsty, pędzelek też nie ułatwia
- trwałość - żadna!!! Lakier już po trzech dniach zaczyna pękać, robi się jakby pajęczynka. Czwartego dnia lakier odłazi, odpryskuje!
- top coat absolutnie nie pomaga
- kolor bordowy jeszcze da się dobrze nałożyć (choć mimo kilku warstw zdarzają się prześwity), ale pudrowy róż jest straszny, nie da się równomiernie go nałożyć
- cena absolutnie zbyt wysoka

Dla mnie bomba

Kupiłam lakier w promocji za 19 zł, skusił mnie kolor Vernis blue -głęboki turkus. Zakochałam się po pierwszej aplikacji (kolor robi wrażenie,wiele osób pyta mnie o niego)Lakier ma idealną,dla mnie,konsystencję. Nie jest gęsty, mam wrażenie , że jest jakby..oleisty? Pedzelek jest odpowiedniej grubosci,lakier z niego nie spływa.Duży plus za napigmentowanie. Jedna warstwa by wystarczyła,ale dla perfekcyjnego wyglądu nałożyłam dwie. Trudno mi ocenić trwałość samego lakieru ponieważ nakladam top coat. Czekałam na promocję i kupilam następny w hebe za ok.15 zł-" 2 chair et tendre " bardzo jasny,nude. już wiem,ze zostanie ze mna na długo. dziwi mnie taka ilość negatywnych opinii, tak czy inaczej ja znalazłam swój no.1

Bardzo dobry lakier!

Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii na temat tego lakieru. Myślę, że nie skusiłabym się na niego bez promocji, ale STRASZNIE urzekł mnie kolor nr 7 Lycheers. Jestem osobą, która lubi mieć pomalowane paznokcie, ale nie lubi ich malować. Zawsze denerwuję mnie, że robią się grudy, jestem niecierpliwa, na drugi dzień coś mi odpryśnie itd. A tu miłe zaskoczenie
+ lakier jest dosyć gęsty, ale nie jest wodnisty, dobrze się nakłada
+ radzę nakładać trochę grubszą warstwę. Nie robi smug
+ długo się utrzymuje
+ BOSKI KOLOR!
+ i piękne opakowanie.
+ jeśli lakier trzyma się u mnie dłużej niż 4 dni, to sukces, a więc dla mnie jest trwały

Tragedia

Jest to najgorszy lakier jaki kiedykolwiek miałam. Kupiłam odcień nr 2 Chair et Tendre. Jak to często niestety bywa, piękny pudrowy róż widoczny w buteleczce różni się kompletnie od tego jak wygląda na paznokciach. U mnie wydaje się być cieplejszy, ni to różowy, ni to brzoskwiniowy, ale na pewno nie wygląda dobrze na paznokciach. Gdyby jeszcze chodziło tylko o kolor, to jakoś bym przeżyła, ale niestety to nie koniec. Opakowanie jest śliczne, ale rączka pędzelka jest bardzo niewygodna i trudno równomiernie nałożyć lakier na paznokcie.

W dodatku zaraz po otwarciu miał okropną konsystencję, był gęsty i w rezultacie bardzo trudno się go nakładało. Ubrudziłam nie tylko skórki, palce, ale i buteleczkę. Nie byłam w stanie pomalować paznokci równymi warstwami. Pędzelek zostawiał smugi, raz nakładał za dużo lakieru, raz za mało, efekt był okropny. Nie mogłam ocenić jego trwałości, bo wyglądał na paznokciach tak strasznie że zmyłam go po dwóch godzinach od pomalowania, nie mogłam wytrzymać. Po jakichś dwóch miesiącach stwierdziłam że dam mu drugą szansę, że to przecież niemożliwe żeby taka marka jak Bourjois wypuściła na rynek taki produkt, może za drugim razem się uda- a jednak. Drugie malowanie było tak samo okropne jak pierwsze. Na razie stoi i czeka na sądny dzień, może zachowam buteleczkę bo jest ładna, ale to jedyny plus tego produktu.

Plusy:
+ śliczne opakowanie

Minusy:
- zbyt gęsta konsystencja
- niewygodny pędzelek, który źle nakłada lakier
- okropny kolor - ale być może inne odcienie się sprawdzą
- cena - 32 zł to stanowczo za dużo

Swój kupiłam na promocji za 20 zł, ale i tak uważam że za taką jakość to rozbój w biały dzień. O wiele lepiej kupić sobie jakikolwiek lakier z Wibo za 6 zł czy nawet jakikolwiek lakier z bazaru za 2 zł... Nie dajcie skusić się ładnemu opakowaniu, naprawdę szkoda pieniędzy. Ogromny zawód.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie