Yves Rocher, Purete de Nymphea - 2 w 1 mleczko z żelem do mycia ciała

Yves Rocher, Purete de Nymphea - 2 w 1 mleczko z żelem do mycia ciała

Świetny kosmetyk do mycia ciała. Rewelacyjnie nawilża ciało i nie trzeba stosować po nim balsamu. Skóra jest bardzo elastyczna. Najlepszy produkt jakiego używałam. Polecam szczególnie po opalaniu, kiedy skóra szczególnie się wysusza. Zdecydowanie jego zaletą jest wydajność.

szkoda, ze juz go nie ma

Ostatnio wybralam sie do sklepu YR z zamiarem kupienia tego zelu, a tu okazalo sie, ze juz go nie produkuja. A szkoda, bo zel byl na prawde bardzo fajny.
Mial piekny zapach, byl wydajny, nie pienil sie za bardzo i nie wysuszal skory.
Stosowanie go bylo prawdziwa przyjemnoscia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Naprawde bardzo sympatyczny. Pieknie pachnie, ładnie się pieni i rzeczywiscie nawilza (ale bez przesady). I w dodatku jest bardzo wydajny. No i buteleczka tez mi sie podoba. Na pewno kupię jeszcze :)

ilość zużytych opakowań: pół

może być

Kupiłam go ze względu na wręcz cudowny zapach, chociaż miałam nadzieję że ze względu na zawartość mleczka będzie nawilżał moją skórę. Zapach jest piękny ale tylko w butelce, już na skórze zmienia się i jest mdlący. Poza tym nawilżenie takie sobie. Dla suchej skóry może być niewystarczające. Warto spróbować chociażby dla zapachu.

moze byc

Ładnie pachnie, b. wydajny i przyjemny w użyciu. Działania nawilżającego niestety nie zauważyłam. Dlatego tylko 3 gwiazdki.Ilość zużytych opakowań: 1

Świtezianka???

Zapewne ulubiony zapach romantycznych bohaterek, pomimo tego, że jest to żel myjący, zapach bardzo długo trzyma się na skórze, jest taki liliowo-wodnisto-szuwarowy :) Przyjemny :) Bardzo poręczna buteleczka z przyzwoitym zamknięciem.W zasadzie nawilża, lecz i tak należy po nim używać balsamu do ciała, ponieważ nawilżenie jest raczej krótkotrwałe. Dobry na wakacje, niezbędnik dziewczyny żeglarza, Świtezianki i Lilli Wenedy. Powinni go sprzedawać na przystani w Sztynorcie :)

b. dobry

Ma ladny zapach i przyjemna konsystencje. Nawilza skore, wygladza ja. Jest wydajny. Jeden z najlepszych uzywanych przeze mnie produktow myjacych. Warto sie w niego zaopatrzyc.Zuzylam dwa opakowania.

Oceniam na 5.00

Oczywiście potwierdzam moją opinię ze zgłoszenia i daję pięć gwiazdek dla mojego ulubionego kosmetyku.

Oceniam na 4.00

Bardzo miły zapach, wydajny i dbający o skórę żel. Niby 2w1 ale ja i tak muszę po nim stosować balsam. Choć powodem może być stosowanie samoopalacza wysuszającego skórę. Polecam