Shefoot, Regeneracyjna maska do stóp z jednorazową skarpetą

Shefoot, Regeneracyjna maska do stóp z jednorazową skarpetą

Regenerująca maska do stóp z jednorazową skarpetą Shefoot na bazie masła shea i wyciągów roślinnych takich jak zielona herbata, korzeń żeń - szenia, tarczyca bajkalska i owies. Składniki te, w połączeniu z pantenolem, alantoiną i witaminą E, stymulują odnowę komórek skóry, silnie ją wygładzają i sprzyjają poprawie jakości naskórka. W efekcie regenerują mikrouszkodzenia, eliminują suchość i szorstkość skóry.

Mieszane uczucia

Maska daje świetny efekt, ale na bardzo krótko. Maskę wykorzystałam wieczorem, po zdjęciu jej stopy były niewiarygodnie miękkie i przyjemne w dotyku. Niestety efekt utrzymał się jeden dzień. Być może należałoby powtórzyć tę czynność, ale nie miałam dostępu do tego produktu. Być może kiedyś jeszcze się skuszę, bo maska mnie zaintrygowała.

Na dwa dni

Skarpetki są bardzo dobrze nasączone maską, nakłada się je na 20-25min. Moje stopy były w kiepskim stanie, więc trzymałam je 30min (pod koniec można było odczuć nieprzyjemne chłodzenie).

Wcześniej już pozbyłam się martwego naskórka, licząc na to, że maska nawilży stopy. Faktycznie, po zdjęciu skarpetek stopy były bardzo miękkie i nawilżone, na drugi dzień także, ale na trzeci powróciły do stanu przed zabiegiem...

Skoro "zaleca się stosowanie raz w tygodniu" to efekt powinien być dłuższy, a taki sam osiągam po posmarowaniu stóp najzwyklejszym kremem.

Skarpetki sprawdzą się przed jakimś większym wyjściem, ale na co dzień to strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania