Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter Matte (Matowa pomadka do ust w pisaku)

Wielozadaniowa szminka w kredce Soft Sensation Lipcolor Butter Matte łączy kolor i wygodę klasycznej szminki, głębokie nawilżenie balsamu i precyzję kredki do ust - teraz dodatkowo w modnym, matowym wykończeniu! W matowej serii dostępne są trzy odcienie, które doskonale można dopasować do każdej okazji. Szminka w kredce marki Astor posiada konsystencję masła, dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację. Już po jednokrotnym nałożeniu szminki matowy odcień jest doskonale widoczny. Pielęgnacyjna formuła matowej pomadki do ust w pisaku Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte koi wysuszone wargi, sprawiając, iż stają się one o 30% bardziej nawilżone. Tak komfortowy efekt utrzymuje się aż do pięciu godzin.

Efekt
matowe
w kredce

Zaskakuje z każdym użyciem

Kiedy kupiłam tą pomadkę, wiedziałam, że jest trwała, ale z każdym użyciem jest trwalsza.
Potrafi wytrzymać 10 godzin bez poprawek kolorem, z jedynie dodawaniem balsamu na usta, co troche wyrównuje kolor. Sama w sobie nie wysusza, ma ładny mocny kolor. Lubię do niej wracać

Hit

Dla mnie absolutny hit. Delikatna, miekka pomadka, nawilża usta. JEst tez bardzo trwała i wydajna, aplikacja jest wygodna. Opakowanie zmiesci się do kazdej torebki. Polecam :)

Super

Idealnym dopełnieniem i takim must have w moim wieczorowym makijażu są seksownie podkreślone usta. Uważam że nie ma nic bardziej pociągającego niż piękne i pełne usta. Nie jeden facet oraz nie jedna zazdrosna kobieta zwróci na nie uwagę

Ta szminka jest obłędna. Opakowanie jest fenomenalne oraz aplikacja jest bardzo przyjemna.

Szminka nie migruje poza granice ust, utrzymuje się bardzo długo nawet podczas jedzenia i picia.
Kolor jest przepiękny i kobiecy.

Usta po aplikacji są miękkie, nawilżone oraz całusne ;)

Nawilżenie jest, może to raczej pomadka

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter Matte (Matowa pomadka do ust w pisaku)

Zakupiłam szminke bez wcześniejszego sprawdzenia recenzji na jej temat na wizażu, zwykle nie kupuje w ciemno i powiem szczerze, że gdybym miała próbkę produktu to na pewno nie znalazła by się w moim koszyku zakupowym ta szminka

Muszę zgodzić się z obietnicą producenta o nawilżeniu, ponieważ matowa pomadka do ust sprawdza się świetnie jako produkt nawilżający,. Usta są po niej miękkie, błyszczące.
Jeśli chodzi o krycie czy dlugotrwalosc to jestem nie przekonana
Mam w swojej kosmetyczke gamę matową i powiem szczerze, że mat jest słaby.

Jeśli miałabym ją kupić drugi raz to tylko z uwagi na nawilżenie.,

Pomadka ma bardzo miękką konsystencję, wykończenie jest matowe ale nie wysusza ust co dla mnie jest ogromnym plusem. Moje usta często są suche, dlatego większość matowych pomadek jest dla mnie nie do użycia. Producent zrobił dobrą robotę tworząc pomadkę nawilżającą o matowym wykończeniu. Trwałość pomadki nie jest taka jak w przypadku tych bardzo matowych i zastygających produktów, natomiast dla mnie jest zadowalająca. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy wyglądać dobrze ale czasem poprawić tą pomadkę czy też w ciemno iść za modą i używać mocno matowe i zastygające pomadki co nie zawsze wygląda ładnie na ustach, ponieważ kończy się tym, że nasze usta są suche na wiór z podkreślonymi skórkami.

Fajna!

Nie jestem osobą, która lubi full make up i malować usta. Mogłabym powiedzieć, że nawet tego nie lubię. Jednak zdarzają się sytuacje, spotkania czy po prostu imprezy, kiedy warto się pokazać z innej strony i zrobić ładny makijaż. Dlatego też szukając pomadki, kupiłam ją totalnie w ciemno, nie sprawdzałam opinii, zobaczyłam ją w drogerii internetowej, kolor mi się spodobał, wzięłam opcję kup i poszło! Przy pierwszym użyciu kolor okazał się jak dla mnie zbyt intensywny, jednak przytarłam go troszkę chusteczką i był idealny! Pomadka nawilża usta, nie wysusza ich! Nie czuć dyskomfortu przy używaniu jej. Mogłabym przyczepić się do trwałości, ponieważ po posiłku lub wypiciu czegoś, kolor się ściera, trzeba tego pilnować. Produkt jest bardzo wydajny i jest w ładnym sztyfcie. Polecam!

PRZYJEMNA

Lubię w niej to, że przyjemnie nawilża usta niczym typowa pomadka nawilżająca. Kolor jest intensywny, słodki zapach. Nie jest aż tak trwała, do pierwszego napoju/posiłku. Praktyczne opakowanie.

Nie jest zła

Pomadkę kupiłam ze względu na kolor ale okazał się trochę nie trafiony. Ma miła konsystencje i dobry pigment. Trwałość jest przyzwoita ale to co mi się w niej nie podoba to mocno słodki zapach dla mnie zbyt wyczuwalny. Aplikacja jest łatwa i przyjemna.

Ulubiona

Miękka, nie wysusza a przy tym jest trwała, ładnie się 'zjada', piękne nieoczywiste kolory, wydajna. Szkoda że wycofują kolory, bo to najlepsza pomadka ją miałam. Polecam.

polecam

Swietne kolory. Super pigmentacja bo wystarcza jedna warstwa. Ladnie wyglada na ustach. Troche sie jednak "rozlewa poza kontur" ale nieznacznie. Trwalosc jest ok (wiadomo ze nie wytrzyma posilku ale jak nie jjem to wytrzyma kilka godzin). Ladnie sie sciera, bo jakos naturalnie, poprostu kolor jest mniej intensywny.

Zdecydowanie zaskoczenie

Jedna z pierwszych szminek matowych, które kupiłam. Zdecydowanie hit, trwałość bardzo dobra, zjada się jak większość produktów do ust przy tłustych potrawach, ale co najważniejsze robi to w ładny sposób. Po całym dniu noszenia można odczuć suchość ust, wystarczy nałożyć balsam i uczucie znika.

Bardzo fajna

Piękne kolory, a sama pomadka faktycznie świetnie nawilża. Mam odcień elegant nude i jest świetny. Trwałość nie jest zawrotna, ale jeśli coś ma 'butter' w nazwie, to raczej nie spodziewam się, że będzie zastygać jak płynne pomadki (trzyma się u mnie przez ok. 2h+/-). Za to śmiało można używać w chłodniejsze dni, kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają naszym ustom. Co więcej, pomadka faktycznie robi się nieco bardziej matowa po aplikacji, przez co ja nie miałam problemów z rozmazywaniem się, czy przyklejaniem się włosów do ust.

Polecam!

Gorąco polecam tę pomadkę! Kolory są żywe i długo utrzymują się na ustach. Posiadam dwa kolory, jednak czerwona jest trwalsza i pozostaje na ustach nawet po piciu i jedzeniu. Co ważne- nie wysusza ust. Podoba mi się również opakowanie i forma aplikacji pomadki. Na pewno powrócę do tego produktu marki Astor.