Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Diamond Cosmetics Semilac Top to lakier hybrydowy wykańczający, nadaje połysk i utrwala kolor lakieru hybrydowego. Dzięki niemu paznokcie lśnią i są trwałe. Diamond Cosmetics Semilac Top nie ma filtra UV.

Jedyny i niezastąpiony

Od początku mojej przygody z lakierami hybrydowymi używam właśnie tej bazy, dzięki niej nauka była przyjemna i prosta.
Zalety:
+utrwala
+pozostawia paznokcie błyszczące
+utwardza
+ma odpowiednią konsystencję
+wygodny pędzelek
+łatwa i wygodna aplilacja
+wydajny
Wady :
-cena

Średni

Top zakupiłam na początku mojej przygody z manicurem hybrydowym. Na początku byłam z niego bardzo zadowolona. Po zdobyciu doświadczenia i poznania innych produktów uświadomiłam sobie, że nie owy top nie należy do najlepszych. Stosowałam go zarówno z bazą i lakierami Semilac, jak i innymi. Po dokładnym przyjrzeniu i porównaniu z innymi topami zauważyłam, że: top troszeczkę żółknieje (najlepiej widoczne na białym lakierze), jest delikatnie miękki i szybko robią się pęcherzyki powietrza. Na plus jest według mnie jest to, że jest łatwy w usuwaniu, ma odpowiednią gęstość i super pędzelek.

Meh

Mój pierwszy top hybrydowy. Zostawia warstwę dyspresyjną. Dobry na początek, ładnie schodzi po 10min w acetonie. Niestety jest miękki - paznokcie łatwo się przez to łamią. Jest nijaki.
Trzy razy taniej w Biedronce można kupić znacznie lepszy top o.nail, który znacznie lepiej się sprawdzi do normalnych stylizacji, za siedem złotych drożej można kupić 3d glossa indigo do zadań specjalnych.

Ten top nie zasługuje na uwagę.

Semilac, top hybrydowy

Moim zdaniem Semilac jest bezkonkurencyjny pod względem stylizacji hybrydowych oraz żelowych paznokci i każdy produkt marki Semilac jest wysokiej jakości. Do hitów Semilac'a należy również ten Top. Bardzo trwały, wydajny, dobrze rozprowadza się po płytce paznokcia. Nie pozostawia smug, schnie nawet krócej niż 60 sekund. Posiada wygodny w użyciu pędzelek. opakowanie jest wydajne, ponadto lakier nie wietrzeje nawet po długim czasie.

Uwaga, nie używajcie!

Wszystkie Panie, które jeszcze nie używały lakierów hybrydowych Semilac pragnę uprzedzić, że te lakiery są bardzo szkodliwe. Wcześniej używałam lakierów hybrydowych z firmy Neonail i było wszystko ok. Kiedy w prezencie dostałam cały zestaw Semilac (baza, top, lakier) przy ściąganiu hybrydy płakałam jak małe dziecko. Paznokcie były zniszczone i nabyłam się onycholizy (patrz zdjęcia). Już dłuższy czas z tym walczę, ale nie spodziewałam się, że stanie się coś takiego podczas, gdy inni chwalą te lakiery.

Super.

Bardzo fajny top do paznokci. Posiadam od początku mojej przygody z paznokciami hybrydowymi i jestem z tego topu bardzo zadowolona. Wygodne opakowanie i pędzelek. Ładnie wygląda na powierzchni paznokcia. Błyszczy się i ślicznie prezentuje. Bardzo lubię.

TAK!

MÓJ JEDEN Z NAJLEPSZYCH TOPÓW DO MANICURU HYBRYDOWEGO! ZAPEWNIA DOBRE WYKOŃCZENIE, ŁATWO SIĘ GO APLIKUJE, DŁUGO SIĘ TRZYMA NAWET DO 2 TYGODNI! MÓGŁBY BYĆ CZĘŚCIEJ W PROMOCJACH I DOSTĘPNY W MNIEJSZYCH DROGERIACH...

tak tak taaaaak

porównując z innymi markami zdecydowanie najlepszy.
- gęsty, chroni paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi, pod nim wytrzymuje nawet nadłamany paznokieć (co zdarza mi się robić, gdy nie chce za bardzo schodzić z długości a paznokieć bywa nadłamany)
- niewiele go trzeba do pokrycia płytki paznokcia, więc jest bardzo wydajny
- cena standardowa jak dla lakierów semilac więc mi osobiście nie przeszkadza.

Dobry top

Właściwie nie mam porównania, bo to mój pierwszy i jedyny top. Innych nie używałam, ale też nie będę zmieniać tego, bo jak dla mnie jest ok. Trzyma lakier, nabłyszcza i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cena też w porządku biorąc pod uwagę wydajność.

Robi to, co ma robić

Był to mój pierwszy top, dlatego rozpoczynając przygodę z hybrydami nie miałam zbytnio porównania do innych produktów. Teraz, po 3 latach malowania, widzę dopiero jakie są jego mocne i słabe strony.

Kupujcie

Używam tego topu od grudnia jestem już przy 3 opakowaniu . Top jest super wydajny , bardzo ładnie nabłyszcza paznokieć . Jest hipoalergiczny co daje więcej zadowolonych klientek .
Cena topu jest naprawdę nie duża , w porównaniu z innymi cenami topów

Mój ulubiony !

Uwielbiam top tej firmy, jest bardzo wydajny, wystarczy trochę nałożyć na paznokieć włożyć do lampy i paznokieć się cudownie świeci i jest gładki. Top ma atrakcyjną cenę naprawdę mimo wszystko jest to dobra cena .