W7, Hollywood Bronze & Glow (Zestaw do konturowania twarzy)

W7, Hollywood Bronze & Glow (Zestaw do konturowania twarzy)

W7 Hollywood Bronze & Glow to zestaw do konturowania twarzy. Zawiera bronzer, który pozwala stworzyć wygląd skóry lekko muśniętej słońcem oraz rozświetlacz nadający promienny blask.
Kosmetyki można stosować na całą twarz, bądź na wybrane partie, do konturowania. Lśniące, złote mikrodrobinki pięknie rozjaśniają i ożywiają cerę.
Całość W7 Hollywood Bronze & Glow umieszczono w solidnym, plastikowym opakowaniu z wbudowanym małym lusterkiem.

pudrowe

super

Kupiłam za 14 zł w drogerii internetowej. Zachwalały dwie moje ulubione youtuberki, ze względu na rozświetlacz, wiec sie skusilam.
Nie spodziewałam się, że tak przypadnie mi do gustu. Bardziej podoba mi sie w tym duo bronzer o dziwo. Piekny do ocieplania twarzy. Wczesniej rzadko to robilam, jedynie konturowalam, teraz dzieki tej paletce to moj podstawowy krok w makijazu. Nie mozna sobie nim zrobic krzywdy, ma fajny, naturalny odcien opalenizny. Wydaje mi sie, ze wlasnie sa w nim czerwone podtony.
Ma drobinki, ktore dla mnie akurat sa nawet zaleta, bo nie wyglada plasko na twarzy, zreszta ja nie mam nic przeciwko drobinkom.
Za to rozswietlacz to takie meh. Ja wole mocniejszy efekt, ten daje bardzo subtelny.
Ogolnie za taka cene, to uwazam ten produkt za rewelacje. Zreszta nawet gdyby kosztowal i 5 razy wiecej to i tak by mi sie podobal. Dawno nie mialam tak udanego zakupu.

ŚWIETNY PRODUKT

PLUSY:
+ cena - ok 15 zł w drogerii internetowej
+ całkiem solidne opakowanie
+ przepiękny rozświetlacz połyskujący na złoto (sprawdzi się przy każdym typie urody)
+ bronzer z drobinkami idealnie nada się na lato (dość ciepły odcień)
+ lusterko - chociaż bardzo małe, jednak jest

MINUSY:
- bronzer z drobinkami nie jest uniwersalny
- wydajność (bronzer zużyty w mgnieniu oka)
- dostępność (tylko drogerie internetowe)

przeciętniaczek

Kupiłam w ramach ciekawości na przecenie w Naturze. Początkowo nie przypadł mi do gustu, ale po czasie wróciłam do tego zestawu i muszę przyznać, że nie jest to zły produkt. Bardziej jestem zadowolona z bronzera niż z rozświetlacza. Bronzera używam gdy mam lekką opaleniznę i wtedy wygląda super na twarzy. Nie jest ani ciepły, ani wybitnie chłodny, na lekko opalonej buzi wygląda naturalnie. Nie utrzymuje się długo, ale za tę cenę można przymknąć na to oko. Rozświetlacz nie jest zły, ale nie pasuje do mojej cery, nie czuję się w nim upiększona, więc nie używam. Mam wiele innych kosmetyków, które wyglądają o wiele lepiej na mojej twarzy, więc nie ma sensu się męczyć. Opakowanie nie jest w moim guście.

kicz i tandeta

Plusy:
- nie uczula
- ładnie, równo się rozprowadza
- fajny zestaw jako cienie do powiek, zatem bardzo wydajne
- przyzwoity rozświetlacz, opalizujący na złoto
- solidne opakowanie

Minusy:
- wszechobecny złoty brokat, zwłaszcza w bronzerze (!)
- brzydki, rudy efekt bronzera, niestety ten najbardziej z tandetnych i kiczowatych (do tego złota dyskoteka - wieś tańczy i śpiewa)

Warty swej ceny! To moj must have!

+ za kolor bronzera. Delikatny, zimny brąz. Dla cer bladych
+ za dobry rozświetlacz. Ciekawy kolor.
+ cena 17 zl za 2 dobre produkty??? Marzenie!!

- brak

Super.

I ja go jeszcze nie oceniłam? :D Jak tylko dowiedziałam się o tym, że W7 wchodzi do Natur pobiegłam do kilku żeby obczaić półkę. Oczywiście byłam zawiedziona uboga ofertą, ale ten produkt od razu przywiódł mi na myśl Filmstar Bronze & Glow Charlotte Tilbury więc musiałam go mieć.

I kurcze nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Rozświetlacz...mmm...marzenie. Przypomina mi produkt z Wibo, który jest moim ulubieńcem. Jest doskonale zmielony, ma neutralny odcień nie idący ani w róż, ani w złoto, ani w srebro. Jasny szampan pasujący do wielu typów karnacji. Nałożony oszczędnie daje delikatną, subtelną poświatę. nałożony palcem grubszą warstwą daje mokry efekt glow tylko na wieczór. Do tego jest trwały i miękki.

bronzer jest zaskoczeniem bo nie lubuję się w tego typu produktach. Kolor zaskakująco dobrze współgra z moją jasną cerą, wyostrza rysy bez nachalnego efektu konturowania który w moim odczuciu jest nienaturalny i nie wygląda na co dzień dobrze. Daje lekki, zdrowy efekt- nie nabłyszcza policzków w bardzo widoczny sposób, lekko odświeża cerę jeśli mogę to tak określić. Pięknie mimikuje naturalną opaleniznę.

Produkt fajnie stapia się z cerą, nie nadaje się do stosowania na gołą twarz, odrobina chociaż pudru jest wcześniej konieczna żeby dobrze rozłożyć produkt. Nie wypryszczył mnie, nie pogorszył stanu skóry, jest bardzo wydajny, rozświetlacza na bank nie zużyję przed upływem terminu ważności.

Bezpieczny, fajny, niedrogi produkt.

Jedyny minus to zapaszek ;)

Używam tego produktu od: kiedy pojawił się w Polsce

Bardzo fajny i niedrogi

Kupiony w naturze za około 16 zł.

Rozświetlacz jest rewelacyjny, delikatny , nie nachalny idealnie rozświetlający cerę. Raczej nie można z nim przesadzić.

Bronzer jest dla mnie zbyt delikatny, ale w ciepłym odcieniu na pewno poprawia koloryt skóry. Ma delikatne drobinki, co raczej przybliża go do ocieplania twarzy niż do typowego konturowania.

podsumowując fajny produkt w dobrej cenie

najlepszy kosmetyk W7 jaki mam

kupiłam go na promocji w naturze, choć nakręcałam się na niego od kiedy marka w7 weszła stacjonarnie do Polski. o ile mam pełno rozświetlaczy, to bardzo zainteresował mnie bronzer. to był strzał w dziesiątkę! do rozświetlacza nie można się przyczepić, daje efekt bardzo zbliżony do ciepłego odcienia rozświetlacza z wibo - bardzo fajny, natomiast jeśli chodzi o bronzer:
+kolor - typowo zimny odcień, idealny dla tych, które mają bladą cerę
+pigmentacja bez szału, ale dzięki temu nie można zrobić sobie nim krzywdy, natomiast można łatwo stopniować jego intensywność
+lustereczko w opakowaniu jest urocze, samo opakowanie też nie jest złe
+cena
+wydajność
+dużo lepszy od honolulu z w7!!!

ale za to jego WIELKI MINUS to drobinki w bronzerze, gdyby nie to, byłby idealny do konturowania <3

Dobry produkt

Bardzo ciekawe i w tym przypadku całkiem udane połączenie : rozświetlacz + rozświetlający bronzer.
Podobno jest to produkt inspirowany kosmetykiem wysokopółkowym (Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow - nawet nazwa jest podobna, prawda?).
Opakowanie jest trochę tandetne (cecha charakterystyczna produktów W7 a przynajmniej według mnie tak jest), ale porządnie wykonane. W środku znajdziemy lusterko w postaci wąskiego paseczka na samej górze pokrywki. Widać w nim niewiele, ale jednak miło że jest.
Zarówno rozświetlacz jak i bronzer nie mają żadnych dużych kawałków brokatu czy świecidełek. Dają efekt jednolitej tafli.
Bronzer jest lekki, nie robi plam a daje &quot;chmurkę&quot; koloru. Nie jest bardzo napigmentowany, ale według mnie jest to zaleta, bo pozwala to zręczniej nim operować poprzez stopniowe nakładanie i trudniej zrobić sobie nim na twarzy efekt &quot;ojej&quot;. Rozświetlacz robi swoją robotę (tj. rozświetla) i nie podkreśla bardzo porów.
Oba produkty przez swoją lekkość niestety bardzo się pylą i brudzą opakowanie.
Moim zdaniem kosmetyk ten jest idealny dla początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w konturowaniu.
Nie psuje cery, nie zapycha. Używam go nawet do powiek i tam również wygląda dobrze.
Przez swoją nienachalność nadaje się do użytku na codzień, do pracy, czy do szkoły.

Szkoda tylko, że nie jest to bardzo trwały produkt, bardzo łatwo ściera się i znika z twarzy tak po około 4 godzinach.

Reasumując:
(+) tani
(+) łatwo dostępny
(+) ładne kolory i ładny efekt
(+) możliwość stopniowania i kontrolowania efektu tafli
(+) dobry dla początkujących
(+) pomimo pylenia jest wydajny
Na minus:
(+) trwałość

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Polecam!

Kupiłam go w naturze, w promocji za 13 zł - cena wiec śmieszna jak za taka jakość ;)
Produktu używam nie do konturowania jako takiego, ale po prostu jako bronzer i rozswietlacz. Daje idealny, naturalny efekt, a jego aplikacja jest na tyle łatwa, ze nawet makijazowy laik jak ja, daje sobie rade ;)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Świetny

Na produkt ten zwróciłam uwagę przez przypadek, nie miałam w planach kupowania bronzera - skusiłam się jego atrakcyjną ceną ok 15 zł po promocji :)
Cóż mogę napisać - nie zawiodłam się!
Firmy W7 wcześniej nie znałam, kupno tego produktu w ciemno okazało się być strzałem w 10!
Zacznę od plusów:
+atrakcyjna cena
+praktyczne pudełko z lusterkiem
+niesamowity efekt
Minus jest tylko jeden - rozświetlacz mógłby dłużej się trzymać
Gorąco polecam ten produkt, nie zawiedziecie się!

Świetny!

Świetny produkt za śmieszne pieniądze!
Bronzer z drobinkami - świetnie ożywia i dodaje opalenizny, super się trzyma, nie robi plam, nada się zarówno dla jaśniejszych i ciemniejszych karnacji.
Rozświetlacz - dla mnie bardzo podobny efekt do słynnej Mary-Lou, super trwały i po prostu ładnie wygląda.

Jedynym minusem jest trochę tandetne opakowanie, ale można mu to wybaczyć :)