Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

ujędrniające, nawilżające
>250ml, 100 – 250ml
sucha
balsamy

kojące nawilżenie

Balsam ma delikatny zapach, nie drażni. Na plus duże opakowanie z pompką. Skóra po zastosowaniu jest bardzo nawilżona, jędrna, aż cała się błyszczy. Radzi sobie nawet z łokciami i kolanami. Łatwo się wchłania. Na pewno kupie ponownie.

Najlepszy balsam do ciała!

Po tym jak schudłam kilkanaście kg moja skóra straciła na jędrności niestety. Długo szukałam . Stosowałam olejki, żele, balsamy i nie widziałam efektów. Po przewertowaniu KWC postawiłam na ten i to był strzał w 10! Co prawda nie zadziałał od razu, musiałam poczekać 2 miesiące ale efekty sa :) skóra jest bardzo dobrze nawilżona, znów jędrna !

ps. uzywam go już ho ho.. bardzo długo i jest dalej cudo :)

Na tak i na nie

Oj neutrogena! Jestes cudowna to Wie kazdy, ale mnie bardzo nie odpowiada ta konsystencja. Jest Wydajny, super nawilza, czuc go na skorze, co dziala na plus, bo wiesz, ze dba o Twoja skore, bez zapachu co dla mnie jest wazne, ale no nie moge z ta konsystencja

Świetna emulsja

Zakupiłam tą emulsję z ciekawości, bardzo lubię produkty Neutrogeny. Ta emulsja ma przepiękny zapach, jakby ktoś dodał do niej perfum. Opakowanie jest bardzo wygodne, z pompką. Konsystencja bardzo ładnie się rozprowadza, jest delikatna. Nie wchłania się szybko, ale też nie długo. Jest poprawa skóry po używaniu tej emulsji, jest bardziej jędrna. Polecam zdecydowanie ;)

Jeden z moich ulubionych

Balsam spełnił moje oczekiwania. Delikatny zapach, bardzo dobrze i szybko się wchłania, skóra nie zostaje natłuszczona tylko nawilżona. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że w balsamach Neutrogeny w tych właśnie opakowaniach gdy zostaje końcówka produktu, około 3-4 cm na dnie to jest problem z wydobyciem produktu a ta pozostałość to całkiem duża ilość produktu.

Neutrogena warta polecenia

Stosowanie tego produktu to czysta przyjemność. Zdecydowanie spełniał swoją rolę. Nawilżyl i odżywil moją skórę. Na chwilę obecną zużyłam jedno opakowanie jednakże nie ostatnie.

Jedno z ulubionych

Bardzo ładnie pachnie - delikatnie, bez sztucznych nut zapachowych, nie utlenia się tylko wygasza. Konsystencja treściwa, ale umożliwiająca dobre rozprowadzenia - nietępa. Efekty - cóż cudów nie ma, ale ładnie wygładza skórę i sprawia że wygląda na bardziej jędrną. Myślę że na tle innych balsamów efekt prezentuje się zachęcająco. Opakowanie z pompką pozwala na dokładne dozowanie - ale utrudnia wydobycie produktu gdy zostaje go mało

Jeden z najlepszych

Jeden z najlepszych balsamów. Szybko zapewnia ukojenie i nawilżenie. Cena nie jest najniższa, ale zdecydowanie warto, zwłaszcza w okresie zimowym. Wracam do niego zawsze jak tylko potrzebuję dawki nawilżenia.

Fajniutki

Balsam kupiłam jakoś na jesień, byłam ciekawa tego produktu, zachęcił mnie sposób wydobywania produktu. Co do opakowania na duży plus to że mamy pompeczkę przez którą wydostaje się produkt. Co do samej zawartości, balsam jest gesty o delikatnym zapachu który zostaje na skórze po jego zastosowaniu. Produkt jest bardzo wydajny. Jak już pompeczka nie chciała dozować produktu, rozcięłam opakowanie i było jeszcze produktu na kilka razy, niestety balsam w miarę szybko zasechł. Skóra po jego zastosowaniu jest miękka, elastyczna oraz ujędrniona. Duży plus za to że szybko się wchłania, jest to dla mnie bardzo ważne aby takie produkty robiły to co miały robić czyli nawilżyć skórę oraz żeby się szybko wchłaniały. Ten produkt łączy te dwie najważniejsze rzeczy. Sądzę, że wrócę do niego za jakiś czas.

Porządnie nawilża

Balsam jak z resztą i inne tej marki bardzo przypadł mi do gustu. Lubię przede wszystkim taki typ opakowania wyposażony w pompkę. Dzięki temu balsam dobrze się dozuje i można pobrać tyle produktu ile potrzeba. Sam kosmetyk jest dość gesty, ale jednocześnie dobrze się rozsmarowuje. Skóra po nim jest nawilżona i miękka w dotyku. Szybko się wchłania co dla mnie jest ogromnym plusem bo zwykle nie mam czasu żeby czekać aż dany balsam się wchlonie. Posiada też subtelny, delikatny zapach. Balsam jest wydajny z uwagi na swoją gesta formułę.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt. Polecam każdemu w każdym wieku kto chce nawilżyć i poprawić kondycję swojej skóry, wspaniała konsystencja emulsji. Na pewno zakupię ponownie.

Balsam do ciała

Body Lotion stosuje od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Balsam posiada lekką formułę, szybko się wchłania. Przepiękny delikatny zapach który utrzymuje się na ciele. Skóra po zastosowaniu jest napięta i elastyczna a ten efekt utrzymuje się naprawdę długo. Sam produkt umieszczony jest w wygodnym opakowaniu z pompką.