Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

LR International, Bruce Willis Personal Edition EDP

LR International, Bruce Willis Personal Edition EDP

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 149,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Czerwony dywan, kolejne superprodukcje, nagrody. Historia Bruce Willisa mogłaby skończyć się wyłącznie na jego hollywoodzkich osiągnięciach. Jednak to tylko jedna strona aktora. Druga, całkowicie prywatna to indywidualna kolekcja perfum, współtworzona z firmą LR Health and Beauty. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w domu perfumeryjnym `Givaudan`, wyważona kompozycja owoców cytrusowych i czarnego pieprzu, delikatna szczypta tabaki. Kolejne godziny ważenia, marzenia, dolewania. Opis trochę jak z bajki, ale tak właśnie powstawały perfumy, które odzwierciedlają duszę aktora – emanującą spokojem, pewnością siebie, przepełniają charyzmą. Ten zmysłowy zapach dopełnia akord skóry i szlachetna nuta oud, która łączy słodycz żywicy z ambitną wytrawnością.
Kształt buteleczki – wyważony, niezwykle męski, zakończony wisienką na torcie pod postacią drewnianej nakrętki, dopełnia wizerunek mężczyzny o silnej osobowości i mocnym charakterze. Rzadko jest nam dane poznać gwiazdy tak wielkiego formatu osobiście. Dlatego to podwójnie miłe uczucie i zaskoczenie - zamknąć w swojej zapachowej szafie właściciela tak potężnej historii. Zamknąć Bruce Willisa.

Nuty zapachowe: owoce cytrusowe, czarny pieprz, tabaka, skóra, oud

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Trwałość:
Zapach:
Flakon:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: jedna próbka

super!

Silny i pełen wyrazu, prawdziwie męski zapach, kto raz poczuje, chce go po prostu mieć ;) Podoba się nie tylko mi, ale przede wszystkim panom!! Polecam! Zapraszam również na stronę: www.lrpol.c0.pl

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  106
  recenzji

  474
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  67
  recenzji

  570
  pochwał

  9,74

 3. 3

  85
  produktów

  22
  recenzji

  637
  pochwał

  9,39

Zobacz cały ranking