BingoSpa, Odżywcze serum do skóry odwodnionej

BingoSpa, Odżywcze serum do skóry odwodnionej

BingoSp Odżywcze serum do skóry odwodnionej dla skóry odwodnionej, skłonnej do podrażnień, bogate w składniki silnie nawilżające, antyoksydanty i minerały, silnie regenerujące.
Składniki aktywne BingoSpa Odżywcze serum do skóry odwodnionej:
- Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w olejach: z orzechów laskowych i ryżowym, poprawiają napięcie i elastyczność skóry.
- Koncentrat alg nawilża i energetyzuje skórę, opóźniając powstawanie zmarszczek.

serum
nawilżające, regenerujące
Struktura
bogate
z pompką, w butelce
emulsja
>100ml

serum

Serum ma wygodne opakowanie , jest bardzo wydajne , zapach jak dla mnie delikatny , na mojej skórze nie wchłaniał się do końca , ale nie czułam żeby skóra była tłusta . Nie wiem czy to serum cokolwiek robi dla skóry , chyba nic .

Nie dla cery tłustej i trądzikowej

Nie polecam dla osób mających tłustą, mieszaną skórę i trądzikową, ze względu ma konsystencję, która jest ciężka i dosyć tłusta. Przez to serum jest ciężkie, słabo się wchłania i pozostawia tłusty film na skórze. Czego ja osobiście nie znoszę w kosmetykach. Serum ma mydlany zapach, który na początku mi się podobał, ale z czasem zaczął mnie drażnić. Uważam, że jest zbyt intensywny i mdły. Serum może zapychać i podrażniać skórę wrażliwą, co zrobił u mnie. Szczerze mówiąc to zawiodłam się, bo jak na 60 zł to jest to produkt bardzo słaby. Tylko raz użyłam go na szyję i dekolt, bo przez kolejną część dnia czułam się "tłusta" i brudna. Skóra na dekolcie się lepiła co oznacza, że serum nie wchłonęło się prawidłowo. Niestety to najgorsze serum jakie miałam.

PLUSY
- jest wydajne
- posiada wygodne opakowanie z pompką
- zapach - jeśli ktoś lubi intensywne zapachy

MINUSY
- tłusta i ciężka konsystencja
- słabo się wchłania
- tworzy tłusty film na skórze
- może zapychać
- drażniący intensywny zapach
- skład - zapychacze

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 135 g zużyte w połowie