Donegal, Blending Sponge (Gąbka do makijażu)

Donegal, Blending Sponge (Gąbka do makijażu)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

2547 opinii
Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Gąbka Blending Sponge do aplikacji makijażu, idealnie sprawdza się przy nakładaniu i rozcieraniu podkładu. Wykonana jest z hipoalergicznego i bez zapachowego materiału. Jej owalny kształt perfekcyjnie dopasowuje się do twarzy, co pozwala na doskonałą aplikację kosmetyków. Zwarta struktura gąbki umożliwia dokładne rozłożenie podkładu na skórze tworząc idealną warstwę bez zacieków i smug. Gąbka Blending Sponge daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą kosmetykiem.

do twarzy, do podkładu
gąbki, aplikatory
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra

Zakupiłam jakiś czas temu komplet 2 gąbek w Hebe w takich świątecznych opakowaniach imitujących zwierzaki. Długo i dobrze mi służyły.
Gąbki używałam do rozcierania podkładu, sprawdzała się w tej roli bardzo dobrze, dzięki niej miałam perfekcyjnie rozprowadzony makijaż - bez smug.
Po zmoczeniu gąbki w ciepłej wodzie zwiększała swoją objętość i stawała się przyjemnie sprężysta.
Przy częstym myciu gąbek nic się z nią nie działo - zawsze wracała do swojego wyjściowego kształtu.
U mnie się sprawdziła.

Wykorzystała: kilka próbek

Sporadycznie

Gabeczka sprawdza się w swojej roli . Rozprowadza podkład co sprawia że łatwiej jest go wklepac . Plus duży za to że jest wielo razowa i nie trzeba jej wyrzucać po kilku uzyciach tylko można ją wyprać .
Cena jest bardzo stosowana jak na taki produkt.

• Trwałość / wykonanie: 4

Bardzo ją lubię, ale...

Kolejna z gąbeczek z mojej kolekcji chciałabym dzisiaj zrecenzować.
Mam wersję marmurkową, w ślicznych kolorkach, jak dla mnie najładniejszy wzór ze wszystkich, w jakich jest produkowana.
Kształt najbardziej typowy i podstawowy dla blenderów, czyli klasyczna łezka.
Ogromnym plusem jest to, że wszystkie te gąbki są prawie identycznej wielkości, a ta z Donegala jest trochę mniejsza. Ma to znaczenia, kiedy ją zmoczymy i powiększy się nam, wtedy te typowe są dla mnie odrobinkę za duże, a ta jest idealna. Dzięki temu bardzo wygodnie się z nią pracuje. Struktura i miękkość też bez zarzutu, idealnie można nią nałożyć kosmetyk. Bezproblemowo się ją myje, nie "zjada" podkładu ani innych kosmetyków.
Dlaczego więc tylko 2 gwiazdki?
Bo ma jedną - jak dla mnie wadę - przy bankingu nakłada każdy puder tak, że wchodzi w pory i bardzo je podkreśla. Nie mam z tym żadnych problemów przy stosowaniu innych gąbeczek.
Inne kosmetyki przy minimalnej wprawie możne nią pięknie nałożyć, ale sypkie niestety jakoś nie bardzo.

Polecaaam!

Gąbeczka do makijażu po namoczeniu w wodzie i odsączeniu jest bardzo sprężysta. Jedna z moich ulubionych od firmy Donegal. Kosmetyki rozprowadzone przy pomocy gąbki wyglądają perfekcyjnie na buzi!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

Szybko się psuje

Gąbka do aplikacji podkładu to must have w mojej kosmetyczce. Od wielu lat nie wyobrażam sobie aplikacji podkładu w inny sposób. Przetestowałam dziesiątki różnych gąbek i wiem, co najbardziej w nich lubię.
Gąbka marki Donegal ładnie się prezentuje- jest różowa, miękka i nie spija zbyt wiele produktu.

Niestety, jej wielką wadą jest to, że błyskawicznie się rozrywa i wykrusza. Już po miesiącu zauważyłam na niej ubytki. Początkowo niesłusznie posądziłam o nie mojego kota, ale szybko zdałam sobie sprawę, że to nie on maczał w niej zęby. Gąbka w tym momencie jest do wyrzucenia. Wygląda okropnie. Nie wrócę do niej, bo pomimo dobrej pielęgnacji i rzadkiego używania, bardzo szybko popsuła się.

• Trwałość / wykonanie: 2

Średnia

Głównym zarzutem dla tej gąbki to to, że szybko się rwie. Nie mam tak z innymi od innych firm, więc to musi być coś nie tak z samą gąbką.
Poza tym nie wiem co mogę o niej powiedzieć - gąbka jak gąbka. Miękka, blenduje, rozciera, w samym makijażu dobrze się zachowuje. Natomiast ma ewidentnie krótszą żywotność, bo rozpada się w rękach (a to też nie tak, że używam jednej gąbki lata). Nie polecam, sama nie kupię ponownie.

• Design produktu: 4

Całkiem dobra

Gąbeczkę lubię i wracam do niej jak się zużyje więc w moim mniemaniu jest dobra .
Ładnie aplikuje się nią podkłady i całkiem nieźle się później ją czyści . Dobrze się daje wyciskać. Nie barwi , więc w moim odczuciu gąbka jest warta polecenia . Rozmiar też w sam raz . Przydatna w makijażu na codzień. Może minimalnie za twarda ale dzięki temu nie niszczy się tak szybko

Świetna

Genialna gąbka w przystępnej cenie. Świetnie rozkłada podkład, łatwa w czyszczeniu. Milusia niesamowicie. Naprawdę warto - znacznie lepsza niż gąbki z R....mana

Miła i miękka

Gąbeczka jest dość miła i miękka w dotyku. Po namoczeniu wodą rośnie. Bardzo fajnie się nią nakłada podkład zarówno taki lekki jak cc, jak i ciężkie długotrwałe. Stroną z dziubkiem możemy nałożyć np korektor pod oczy. Gąbka odrobinkę pije podkład, ale która tego nie robi? Łatwo można z niej wymyć resztki, mydłem, lub piorąc w pralce. Dość szybko schnie.
Nie robią się w niej dziury, jeśli odpowiednio sie z nią obchodzimy. Ja swojej używałam z rok i nadal była w bardzo dobrym stanie. Niestety po umyciu położyłam ją w złym miejscu i koty ją ukradły do zabawy. Niestety nie było co zbierać. Ale myślę, ze jak ja spotkam to kupię ponownie. Bo cena atrakcyjna i jakość w porządku.

Dobra, tania gąbka

Zakupiłam gąbkę w jakiejś niewielkiej drogerii za kilka złotych, bardzo spodobał mi się kolor intensywnego różu. Przy użyciu jest bardzo elastyczna, bardzo dobrze aplikuje podkład, nie pozostawia cieni ani plam. Niewielkim kosztem możemy zaakupic gąbkę bardzo dobrej jakości

Genialna gąbeczka

Ta gąbeczka jest po prostu genialna - najlepsza jakiej kiedykolwiek używałam! Używam ją na zmianę z marmurkową z Blend it i uważam, że jest od niej lepsza. Na pewno odrobinę bardziej miękka i trochę większa. Zgadzam się z producentem, że cudowanie rozprowadza podkłady i kremy BB. Zanim kupiłam tę gąbkę nakładałam zdecydowanie częściej kosmetyki za pomocą palców ale gdy zaczęłam używać gąbki Donegal to mam wrażenie że wszystko wygląda lepiej, nawet krem BB który nie lubiłam ale miałam końcówkę i chciałam ją zużyć, wyglądał super nałożony tą gąbką mimo że, tak jak wspomniałam wcześniej, nie lubiłam jak wyglądał na mojej cerze nakładany palcami.
Jeśli chodzi o pochłanianie podkładów to oczywiście trochę wciąga, ale moim zdaniem każda gąbeczka to robi i zawsze używając tego typu akcesoriów podkłady są mniej wydajne niż nakładanie samymi palcami.
Jak za taką cenę (15-17zł) gąbeczka jest świetna i nawet lepsza niż wiele droższych tego typu akcesoriów.

Dla mnie najlepsza

Przetestowałam już kilka gąbeczek do makijażu i ta dla mnie okazała się najlepsza. Dobrze rozprowadza podkład, jest mięciutka co powoduje że nie podrażnia skóry. Do tego nie wchłania zbyt dużo kosmetyku co jest kolejnym plusem. Kształt poręczny.