Nivea, Good Bye Cellulite, Ujędrniające serum antycellulitowe

Nivea, Good Bye Cellulite, Ujędrniające serum antycellulitowe

Ujędrniające serum z witaminą Q10 Nivea zawiera 1Ox bardziej skoncentrowaną L-karnityną współpracuje z skórą by poprawić jędrność skóry i zredukować widoczny cellulit w 10 dni. L-karnityna jest obecna w skórze. Wspomaga ona przemianę komórek tłuszczowych w energię. Ponadto poprzez dodanie wyciągu z naturalnego lotosu wykazać można zmniejszenie się tworzenia nowych komórek tłuszczowych. Regularne stosowanie ujędrniającego serum z witaminą Q10 Nivea zmniejsza widoczność cellulitu na dotkniętych nim powierzchniach ciała.

ujędrniające, antycellulitowe
serum
zapachowa
z pompką, w butelce
z defektami

Nie i nie!

Kupiłam go w Irlandii, ponieważ wcześniej stosowałam balsam - żel Good bye cellulite od nivea i bardzo go lubiłam. Myślałam, że serum będzie nawet lepsze! I co? I niestety nic z tego. Serum było drogie. A wydajność? Bardzo mała! Używałam go codziennie i skończył się dość szybko. Jakieś efekty? Ujędrniał, tak - zaraz po użycia skóra wydawała się fajnie napięta, ale na dłuższą metę efektu nie było. A cellulit? Jak był tak pozostał!