Lancome, Hypnese Volume-a-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Lancome, Hypnese Volume-a-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Marka Lancôme stworzyła produkt, który podkreśla siłę spojrzenia – tusz do rzęs Hypnôse Volume-à-porter. Kaszmirowa miękkość rzęs. Objętość rzęsa po rzęsie. Nowa maskara Hypnôse Volume-à-porter zaledwie jednym ruchem pozwala nadać rzęsom widoczną objętość. Stają się one wizualnie gęstsze i wydłużone, zachowując przy tym swoją naturalną elastyczność.Hypnôse Volume-à-porter to połączenie delikatnego aplikatora oraz unikatowej formuły, wzbogaconej o lateks i komórki macierzyste róży. Dzięki temu makijaż nie osypuje się i nie kruszy przez wiele godzin. Rzęsy pozostają intensywnie czarne, miękkie i wydłużone.

W porządku,ale bez szału

Tusz dostałam w prezencie na gwiazdkę. Jest dobry, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym w porównaniu do tuszy z niższej półki cenowej. Sama raczej go nie kupię.

Świetna mascara!

Tusz nie skleja rzęs, idealnie podkreśla spojrzenie. Rzęsy są miękkie. Pogrubia rzęsy a jednocześnie he wydłuża. Dla mnie tusze Lancome Hypnose to po prostu rewelacja. Nigdy nie miałam tak dobrych tuszy.

Tusz idealny!

Zaczne od tego, ze mam dlugie, chodz dosc rzadkie rzesy.
Używałam wielu tuszy do rzęs, kilku wiodących marek, ale ten jest niesamowity!! To jak potrafi podkreślić rzesy tak żaden nie potrafi!( przynajmniej jeżeli chodzi o te które uzywalam) piękny głęboki czarny kolor, wytrzymuje cały dzień, nie kruszy się, nie sypie, łatwy do zmycia. To jest strzał w 10. Trochę cena odstrasza, ale warto odłożyć sobie pieniądze i zainwestować;)

Fajny ale...

Przez wiele miesięcy był dla mnie pierwszym wyborem, przechodziłam do porządku dziennego nad pewnymi mankamentami bo spisywał się naprawdę nieźle. Jest to dobry produkt, moje rzęsy były odżywione i nie wypadały, co wcale nie jest takie oczywiste. Także tu się spisał :)

Mój niezawodny tusz

Używam tego tuszu od lat, odkąd w konsultantka Sephory poleciła mi właśnie tę maskarę na problem odbijania się tuszu na górnej powiece. Moje rzęsy lubią ten tusz. Bardzo fajnie się rozprowadza, pogrubia i podkręca. Wygląda na rzęsach naturalnie, nie tworzy grudek, nie zlepia. Szczoteczka dobrze rozczesuje i łatwo można rzęsy wytuszować kilkoma ruchami lub dla większego efektu zastosować tuszu więcej. Szczoteczka dla mnie jest bardzo dobra, pozwala podnieść rzęsy i ułożyć je zgodnie z zamierzeniem. Używałam tej maskary bez bazy do rzęs(kilka lat) jak i z bazą (Diorshow) od miesiąca i w obu przypadkach bardzo fajnie się sprawuje. Mam oczy głęboko osadzone i wiele maskar odbijało mi się w ciągu dnia na górnej powiece. Ta maskara nie robi czegoś takiego przez cały dzień, czy w upale, czy w górach. Trzyma się rzęs. Zmywa się ciepłą wodą bardzo fajnie

Mój ulubiony!

Najtrwalszy produkt do rzęs jakiego do tej pory używałam. Od paru lat korzystam z wysokopółkowych tuszy i żaden nie sprawdził się tak jak ten. Moje rzęsy są bardzo delikatne. Mój wcześniejszy ulubieniec od Chanel również zaskakiwał trwałością , ale po paru miesiącach rzęsy zaczęły na niego negatywnie reagować i wypadać. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Produkt genialnie wydłuża. Dla efektu pogrubienia można dołożyć drugą warstwę na lekko zaschnięty tusz i wygląda świetnie, bez grudek. Spokojnie wytrzymuje cały dzień. Nie kruszy się i nie odbija na powiekach. W przeciwieństwie do Chanel nie ma też problemu z jego zmyciem. Wystarczy umyć twarz żelem i znika w całości, co przy takiej trwałości nie jest standardem. Silikonowa szczoteczka świetnie rozdziela rzęsy i dozuje idealną ilość produktu. Po pierwszym otwarciu nie trzeba czekać aż zgęstnieje, co zazwyczaj jest konieczne ;) Od razu jest gotowy do użycia. :)

Zaskakująco dobry!

Jestem zachwycona tym tuszem. To mój pierwszy tusz z Lancome, opinie o nich są różne, co wydawać się może z zakupu niezbyt świeżych produktów np. przez internet. Przy zakupie należy pamiętać o sprawdzeniu daty produkcji.
Ku mojemu zaskoczeniu, tusz nie pogrubia, ale za to niesamowicie wydłuża i rozdziela rzęsy, jest niesamowicie trwały, czarny oraz nie osypuje się. Po prostu magia! Rzęsy są utrwalone, podkręcone i rozdzielone, a zdjęcie, które zamieszczam jest po 12 godzinach noszenia. To jest to, czego szukałam! Tusz jest dość gesty, ale w granicach normy. Ma wygodne, metaliczne opakowanie oraz silikonową szczoteczkę. Jest niesamowity i zachwycił mnie od razu. Zdecydowanie wart swojej ceny!

Zaskoczenie

Dostałam ten tusz w wersji miniaturowej.
Zawsze używałam drogeryjnych tuszy i nie sądziłam, żeby produkt do rzęs wysokopółkowy mógł być jakoś wyjątkowy. Ale myliłam się... Ten tusz jest rewelacyjny.
Od początku ma super konsystencje.
Mega czarny, trwały, nie rozmazuje się, nie osypuje.
Efekt jaki daje jest spektakularny. Bez większego wysiłku rzęsy są grube, trzymają podkręcie i są meeega długie.
Miałam wiele dobrych tuszy i takich bardzo dobry, ale większość musiała troche poleżkować po otwarciu by lekko wyschnąć i trzeba było dla takiego efektu, zwłszcza rozdzielenia nieco pracy włożyć. Tu mam to bez wysiłku

Zakochana !!!!!

Ten tusz to prawdziwa boomba !! Od dawna nie miałam tak świetnego tuszu :) Jest idealny ;) Prefekcyjnie pogrubia, nadaje objętości i to już po jednej aplikacji . Mascara ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. Dzięki niej każdy kosmyk naszej rzęsy zostaje równomiernie pokryty tuszem ( i to już od samej nasady). Nie osypuje się w ciągu dnia, nie skleja rzęs mimo kilkukrotnej aplikacji, nie odbija się na powiece. Szybko wysycha.
Nadaje pięknej wyrazistej i głębokiej czerni ;:) Nie uczula choć często mi się to zdarza.

Wielkie oczekiwania, ogromne rozczarowania

Pamietam gdy kupowałam ten tusz byłam przekonana, że Lancome można kupować w ciemno. Coz za rozczarowanie, po tym tuszu obiecałam sobie, że kolejnym razem.napisze do producenta jak mozna takie nic sprzedawać za tyle pieniędzy. Od początku- tusz zgrabny, ładny , ekegancki- lubię takie design, szczoteczka gęsta, obiecujaca wiele, tusz za rzadki, brzydki zapach i niestety bardzo rozmazujacy się i nie trwały. Użyłam go kilka razy, dałam kolezance która wywaliła go do kosza. Nie wiem czy ten tusz jest faktycznie tak kiepski czy być może trafiłam na perfidna podrobe, moze stary? Az nie mogłam uwierzyc , że to produkt Lancome.... Czy polecam? Nie- jeden z najgorszych tuszy, ale chciałabym sprawdzić go jeszcze raz, by moc ocenić mając pewność oryginalnosci.

Bardzo fajny ale drogi

Produkt bardzo dobrej jakości. Szczoteczka w bardzo wygodny sposób nakłada produkt.
Tusz nie kruszy się w ciągu dnia.Można nałożyć kilka warstw. Można korzystać niego przez długi czas ponieważ nie wysycha zbyt szybko.

Wszystko byłoby pięknie gdyby tylko cena była bardziej akceptowalna.

Pozytywne zaskoczenie

Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem tego tuszu bo niestety cena odstrasza. Korzystając ze zniżki wybrałam go i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma ładny kolor i pieknie podkresla rzęsy. Jest wygodny w użytkowaniu i lubie jego szczoteczke. rzęsy są wyraźnie podkreslone i o to glownie chodzi ;)