Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips z długotrwałą formułą do 4 godzin. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, ze usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem.Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips jest dostępna w 4 kolorach.

Cena: 11zł / 3ml.
/w/

ekstra trwałość

trwałość produktu zdecydowanie na duży plus, utrzymują się bardzo długo, są dobrze na pigmentowane, usta wyglądają cudownie niestety bardzo wysuszają usta co jest dużym i w sumie jedynym minusem jak dla mnie

Cudo!

Bardzo lubię tą serię pomadek z Wibo! Zawsze miałam złe nastawienie do tej firmy ze względu na złe doświadczenie. Tutaj bardzo pozytywne zaskoczenie!
Super konsystencja i trwałość. Przepiękne kolorki do wyboru :)

Daje radę

O ile kolory i ich pigmentacja są na naprawdę fajnym poziomie, to mamy efekt lepkich, skamieniałych ust. Łatwo przesadzić z tym kosmetykiem, ale jest dość tani i producent sam zapewnia o maksymalnie 4 godzinach na ustach, dlatego nie oczekujmy tu zbyt wiele. Ale prezentuje się ładnie, gdy nie jemy i nie nałożymy za dużo.

Niestety ale nie

Słyszałam dużo dobrego o tym produkcie więc go kupiłam. Niestety nie przypadł mi do gustu. Kolor może i ładny ale na ustach strasznie się rolował, sklejał mi wargi i nie wyglądało to estetycznie. Na pewno jest to nie udany produkt

sucha skorupa zamiast kuszących ust

ta pomadka była hitem instagrama, skuszona dobrymi ocenami i niską ceną skusiłam sie.

jest to najgorsza pomadka jaką w życiu używałam. Zastyga w suchą skoruppe, roluje sie, wygląda nieestetycznie. jeszcze długo po zmyciu usta były wysuszone. nie polecam.

Kuoilam z poleceń na YouTube...

Użyłam dwa razy i stwierdziłam, że nie chcę się z tym męczyć. Niestety, ale dla mnie te uczucie po nałożeniu było zbyt irytujące. Owszem, kolory są piękne, cena też bardzo zachecajaca. Nawet opakowanie wygląda ładnie, ale efekt nie dla mnie :(
Przez to bardzo wysuszyła mi usta... A to już dla mnie je przekreśla. Usta wyglądały naprawdę źle. A szkoda, bo trochę się na nią nastawiłam. Nie utrzymuje się długo, dość szybko się ściera. Niestety, jestem zawiedziona.

Nic ciekawego

Oprócz tego że pomadki mają bardzo fajne kolory to nie widzę żadnych plusów tego produktu . Pomadka matowa ale mega wysuszajaca usta . Po nałożeniu jej moje usta wyglądały strasznie mega suche , popękane , pomadka ścierała się nierównomiernie co wyglądało bardzo źle . Miałam wrażenie że mam sztywne sklejone usta mega nieprzyjemne uczucie :( niestety nie sięgnę ponownie po ten produkt

Trochę brakuje do ideału

Posiadam pomadke w płynie numer 1 . jak dotąd wszystkie produkty z firmy Wibo zachwycaly mnie jak na tak niskie ceny. Pomadka tez mnie zachwyciła jednak zawsze o sobie przypomina jej konsystencja robi się matowa ale pozostawia lepkosć, co sprawia ze ciągle ja czuje na ustach. Przy pierwszych uzyciach szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie jednak z czasem przyzwyczaiłam się do jej lepkości. Co do jej trwałości mogę szczerze przyznać że wytrzymuje mi ok 6-7 h przy normalnym jedzeniu i piciu. Drugim minusem jest to ze po pewnym czasie robią się kuleczki co daje nie zadowalający efekt. Trzeba pamiętać , by nie nakładać kolejnych warstw. - daje to bardzo nie przyjemny wygląd lepiej zamzac i nałożyć od nowa.

genialna

Zacznę od tego, że mam kolor nr 1 i jest to piękny jagodowy odcień. Podczas sprawdzania odcienia w drogerii nie wydawał się aż tak ciemny. Mimo to bardzo przypadł mi do gustu, bo jest to kolor ciemny ale wciąż zaliczam go to nudziaków na codzień.
Konsystencja produktu jest idealna, masełkowa, pięknie rozprowadza się po ustach. Aplikator jest precyzyjny i można wyrysować dokładnie linie ust - dzięki czemu w naturalny i nienachalny sposób może powiekszyć optycznie nasze usta.
Pomadka jest matowa w idealny sposób, nie zastyga na skorupe. Nosi się niezwykle komfortowo nie czuć nic na ustach. Moje usta nie są popękane i raczej nawilżone, a ta pomadka nie wysusza ich dodatkowo.
Trwałość jest zaskakująca. Produktwytrzymuje spokojnie kilka godzin. Można zjeść lody czy jakiś deser nie marwiąc się o zjedzenia pomadki. Po zjedzeniu obiadu, kolor ściera się ale w ładny sposób i równomiernie.
Nie transferuje na szklankę, nie rozmazuje się i nie osadza na zębach.

Dla kogoś kto szuka mocnego matu

Ta pomadka jest bardzo przyjemna w użyciu, ma wygodny aplikator oraz konsystencję. Dobrze trzyma się na ustach i ma szeroką gamę kolorystyczną... Ale! Zdecydowanie nie nadaje się dla osób które mają przesuszone usta. Pomadka wysusza je jeszcze bardziej a do tego bardzo widać pod nią wszelkie nierówności na ustach. Po jej użyciu ma się wrażenie napiętych ust. Ja jej używam z reguły razem z pomadką nawilżającą :)

za tę cene nawet ok

Bardzo fajna matowa pomadka, jestem ich miłośniczką. Mialam duzo matowych pomadek i ta jest przeciętna. Przyjemnie wgryza sie w usta powodując utrwalenie na kilka godzin, tworzy na ustach niestety lekki przesusz ale jeśli dobrze wcześniej zwilzymy usta to mysle, że efekt bedzie rewelacyjny i długi. Konsystencja dość gęsta i kremowa (mozliwe ze dostalam starą w sklepie) więc trzeba uważac. Wadą jest niestety szybkie zastyganie w środku, oznacza to ze produkt trzeba dość szybko zużyć. Sama pomadka i ilość odcieni jest na plus. Opakowanie dosc atrakcyjne jednak po czasie starł mi sie złoty pasek - nie wyglada to teraz estetycznie , jednak nie tego oczekuje od produktu. Samo nakladanie produktu bezproblemowe, łatwo się rozciera, ni widać prześwitów.

Jedna z ulubionych!

Jest to jedna z moich ulubionych pomadek -million dollar lips nr 5. Przez połączenie czerni i złota opakowanie uważam za bardzo eleganckie. Aplikator w formie błyszczyka jest wygodny i łatwo nakłada się nim pomadkę. Sama jej formuła jest przyjemna. Jej kolor jest przepiękny - dla mnie jest to idealne nude. Zapach pomadki jest dość charakterystyczny (chemiczny) ale ja już zdążyłam się do niego przyzwyczaić. Na pewno nie należy ona do grupy pomadek niemal "wżerających się" w usta. Jest trwała i zjada się równomiernie. Jeśli chcemy ją poprawić, nie polecam jednak dokładać nowej warstwy, bo nietrudno o skorupkę (co jest jednym z minusów pomadek matowych zastygających). Czy wysusza usta? Powiem tak: ja używam balsamu do ust każdego wieczoru, więc są one nawilżone i gotowe na matową pomadkę. I taki sposób polecam każdemu. Bardzo często po nią sięgam i naprawdę nie wiem, ile opakowań już zużyłam. Jest wiele pięknych kolorów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ta pomadka to mój must have!