Nature Republic, Soothing & Moisture, Aloe Vera 90% Toner (Tonik do twarzy 90% sokiem z aloesu)

Orzeźwiający tonik Nature Republic zapewniający ukojenie i nawilżenie skóry. Zawiera 90% soku z aloesu. Nie zostawia lepkiej powłoki na skórze.
Tonik do twarzy 90% sokiem z aloesu Nature Republic nie zawiera: parabenów, oleju mineralnego, sztucznych barwników, składników pochodzenia zwierzęcego, benzofenu i talku.

w butelce
płyn
>100ml

Dobry, nawilżający tonik o orzeźwiająco słodkim zapachu!

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że jestem zwolenniczką stosowania aloesu w kosmetyce i sama staram się stosować go na potęgę. Aloes ma działanie łagodzące wszelkie podrażnienia, a także silnie nawilżające. Dlaczego tonik?
Ponieważ akurat jakiegoś szukałam, a ten od Nature Republic zawierający aż 90% soku z aloesu wydał mi się najlepszym wyborem.
Po zużyciu całej buteleczki muszę przyznać, że ani trochę się na nim nie zawiodłam. Skóra zaraz po użyciu była stonizowana, ładnie wyglądała i przede wszystkim - była mega nawilżona!
Polecam go każdemu, a przede wszystkim osobą z suchą i wrażliwą cerą.

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.