Ecolab, Szampon wzmacniający `Objętość i przyspieszenie wzrostu`

Ecolab, Szampon wzmacniający `Objętość i przyspieszenie wzrostu`

Składniki aktywne szamponu wzmacniającego `Objętość i przyspieszenie wzrostu` Ecolab Pervoe Reshenie:
- oczar wirginijski - wykazuje działanie antyseptyczne i tonizujące,
- olej z orzeszków makadamii - zapewnia im odżywianie i wygładzanie. Dzięki temu włosy łatwo się układają,
- olej jojoba - regeneruje zniszczone włosy, odżywia, wzmacnia i chroni przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak termozabiegi i promienie słoneczne,
- masło shea - zapewnia nawilżenie, wspomaga, regenerację oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi, poprawia kondycję włosów kruchych. Wchłania się w skórę głowy, nawilża ją nie blokując przy tym porów i cebulek.
Szampon wzmacniający `Objętość i przyspieszenie wzrostu` Ecolab Pervoe Reshenie nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów.

Zdecydowany faworyt wśród szamponów

Pokochałam ten produkt tak naprawdę od pierwszego użycia. Posiadam długie, niefarbowane włosy średnioporowate. Pierwsze na co zwróciłam uwagę, to oczywiście świetny, naturalny skład: bez sls-ów, sles-ów, scs-ów i innych środków powierzchniowo-czynnych, z dodatkami pielęgnującymi włosy i skórę głowy. Następnie zachwycił mnie jego zapach- słodkawy, z wyczuwalną nutą egzotycznych orzechów- coś cudownego. Ponieważ nie myję włosów codziennie, a maksymalnie dwa razy w tygodniu, w pierwszej kolejności myję włosy szamponem z dodatkiem sls, a następnie szamponem ecolab. Dodaję do niego odrobinę wody i wtedy nakładam na skórę głowy. Wówczas rewelacyjnie się pieni, dosłownie odrobina wystarczy na dokładne umycie skóry głowy i włosów. Zostawiam go na jakieś 5 minut i naprawdę czuję jego działanie (szampon tak jakby "musuje" na głowie). Włosy są po nim wygładzone, zdyscyplinowane, nawilżone i uniesione u nasady, a skóra głowy przestała mi się łuszczyć i przesuszać. Dla mnie jest to jednocześnie produkt oczyszczający i odżywczy. Zdecydowane KWC!

Szampon Ecolab

Szampon z bardzo dobrym, naturalnym składem. Nieźle oczyszcza, ale troszkę plącze włosy, nie zapewnia objętości i dość szybko włosy tracą świeżość. Generalnie nie jest zły, ale stosowałam dużo lepsze, tańsze szampony z naturalnym składem.

Niestety nie

Mialam wcześniej szampon z pigwą i był dobry więc dla urozmaicenia kupiłam ten.
Niestety. Najwiekszą wadą ale totalnie indywidualną jest to że swędzi mnie po nim skóra głowy. Zdarza mi się to czesto dlatego zawsze bacznie obserwuje dzialanie szamponu pod tym względem.
Dodatkowe minusy to bardzo glutowata konsystencja i słabe pienienie ( gorsze niz pigwowy brat). Włosy po umyciu były takie bez życia troche oklapłe a troche sianowate. Na drugi dzień nadawały się raczej tylko do umycia.

Lubię

To naprawdę dobry, delikatny szampon. Łatwo dostępny (kupiłam w markecie), w przystępnej cenie. Nadaje się idealnie do codziennego stosowania. Nie podrażnił mi skóry głowy. Wszystko to dzięki zastosowaniu łagodnych substancji myjących. Zapach jest lekki i dość neutralny. Rzeczywiście dobrze wpływa na objętość. Nie wiem jak z szybkością wzrostu, ponieważ stosuję na to inne preparaty. Dobrze domywa zanieczyszczenia i oleje, pozostawia włosy miękkie i sypkie.

Dobry,delikatny szampon dla cienkich włosów!:)

Moja przygoda z marką Eco Lab zaczęła się właśnie od tego szamponu i muszę przyznać,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Na pewno kupię i przetestuje wiele kosmetyków tej firmy. Ich główną zaletą są naturalne składy bez szkodliwych,mocnych składników. Jestem naprawdę zdziwiona,że ten szampon ma tutaj tak niską ocenę.

Szampon opakowany jest w średniej wielkości butelkę, przez którą widzimy stopień zużycia produktu. Butelka jest dość twarda co naprawdę utrudnia aplikację,gdyż musimy wycisnąć szampon przez mały dziubek. Konsystencja jest gęsta dzięki czemu szampon wystarczy nam na bardzo długo. Zaskoczona jestem zapachem,gdyż naturalne kosmetyki kojarzą mi się z ziołowym,niezbyt przyjemnym zapachem a tutaj mamy słodką niczym colowe żelki woń,mniami!

Szampon Ecolab delikatnie,ale jednocześnie dokładnie oczyszcza skórę głowy.Jest idealny dla tych,którzy mają problem z podrażnieniami. Pozostawia skórę ukojoną przy czym unosi włosy delikatnie od nasady. Co więcej po umyciu są one miękkie, nawilżone,gładkie i ładnie lśnią. Włosy nie są splątane, dobrze się rozczesują. Muszę przyznać,że szampon również wpływa na ich objętość wydaje się,że jest ich więcej. Dla mnie to duży plus gdyż mam włosy cienkie i przerzedzone. Nie zauważyłam by szampon przyspieszał wzrost tak jak obiecał producent.

Serdecznie polecam ten szampon posiadaczkom cienkich,wymagających włosów!

1/5

Szampon ma dobry naturalny skład.
Niestety to wszystkie jego zalety. Włosy po umyciu sie nie układają, wydają sie jakby takie nie świeże. Po dłuższym czasie zaczynają byc przesuszone, żadne maski i odżywki nie pomagają.
Uwielbiam ecolab, niestety to ich najgorszy produkt. Mam wlosy niskoporowate z tendencją do braku objętości.

Niestety nie dla przetłuszczających się włosów

Lubię Ecolab, mają dużo fajnych produktów m.in. toniki czy genialny płyn micelarny.
Postanowiłam przetestować szampon. Początkowo skłaniałam się ku wersji do włosów przetłuszczających się, ale internety mówią, że tamta wersja obciąża włosy, a ta nie.

W moim przypadku niestety wersja wzmacniająca obciąża i to mocno :(
Włosy są przyklapnięte, a przetłuszczanie jest nieco wzmożone. W zasadzie chciałam uzyskać efekt - mycie co drugi dzień, a z tym szamponem muszę myć je codziennie.

Nieco plącze włosy, ale nie jest to problem, z którym nie poradzi sobie odżywka.

Z plusów -nic mnie nie podrażniło, skóra głowy ukojona, nie swędzi. Moja jest raczej wrażliwa i zdarza mi się swędzenie po substancjach dopuszczonych w naturalnych szamponach typu ALS, SLS. Tutaj żadne podrażnienia nie miały miejsca, dlatego z żalem rozstaję się z tym produktem.
Obecnie używam go jako żelu do mycia ciała :) sporadycznie użyję go jako szamponu, natomiast męczy mnie codzienne mycie włosów, więc raczej do niego nie wrócę.

Do normalnej skóry głowy, powinien się sprawdzić :)

Mieszane uczucia, ale raczej jestem na nie

Zakupiłam szampon z tej serii w nadzieii na naturalną pielęgnację.
Niestety od samego początku bardzo wysuszał moje włosy. Nawet nałożenie odzywki nie pomagało. Włosy kompletnie się nie chciały układać. Jakby tego było mało to w zastraszającym tempie zaczęły się przetłuszczać.
Dlatego przestałam go używać ciągle i myłam nim głowę tylko raz w tygodniu. To też nie pomogło, bo po umyciu włosy były jak siano.
Dodatkowym minusem jest butelka. Nie mogę z niej wylać szamponu przez otwór w zatyczce. Muszę odkręcić zakrętkę i wylać zawartość niestety już w większej ilości.
Plusem jest zapach- delikatny, prawie nie wyczuwalny. Bardzo dobrze się pieni. Butelka trwała, mocna, ale nie pomaga w szybkiej aplikacji. Cena? Ani za wysoka ani za niska.
Nie zauważyłam zwiększonej objętości, ani przyspieszenia wzrostu.
Jeśli ktoś ma problemy z przetłuszczaniem i łatwym przesuszeniem włosów to nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Delikatny choć lekko wysusza

Zużyłam kolejny szampon Ecolab i jestem zadowolona. Po pierwsze na uwagę zasługuje bogaty, naturalny i delikatny skład nie spotykany w przypadku drogeryjnych kosmetyków. Konsystencję ma żelową, kolor zielonkawy, zapach ładny chyba imbirowy.
+dobrz się pieni i ładnie myje
+nie obciąża i nie powoduje szybszego przetłuszczania
+nie plącze włosów
+ogólnie nie wysusza
+pozostawia włosy w dobrej kondycjii

Nie mam pojęcia czy przyspiesza porost włosów, przy nieregularnym używaniu. Mam też inne specyfiki przyspieszające porost. Zauważyłam, że pozostawia włosy nieco szorstkie i lekko wysuszone.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1x250ml