Greppmayr, Callusan Mares, Morski kolagen oraz oceaniczne esencje dla zniszczonej, suchej skóry

Callusan Mares – preparat do pielęgnacji skóry ze składnikami aktywnymi pochodzenia morskiego: minerałami, ekstraktami z alg i kolagenem nawilża i relaksuje suchą, zniszczoną skórę.
Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Odwrócić do góry dnem i nacisnąć, aż do pokazania się pianki. Do jednorazowego użytku wystarczy niewielka ilość. Dwa razy dziennie nałożyć porcję wielkości orzecha włoskiego na skórę i dokładnie wmasować. Tylko do użytku zewnętrznego na nieuszkodzoną skórę.

Rozkosz dla ciała

Kremy w piance Callusan poznałam ponad rok temu i od razu pokochałam. Od tego czasu goszczą stałe w mojej łazience. Niesamowitym atutem jest wygoda ich stosowania i to jak rewelacyjnie się wchłaniają. Już nie tracę czasu na czekanie aż balsam się wchłonie. MARES jest moim faworytem z pianek Callusan. Pachnie obłędnie! Zapach jest nienachalny i nie przytłacza. Używam jej głównie do pielęgnacji ciała i dłoni. Nie mam bardzo suchej skóry, więc wystarczająco nawilża. Z reguły kupuję pianki Callusan w salonie kosmetycznym. Wystarczają na bardzo długo, relacja ceny do jakości i wydajności jest bardzo dobra. Zdecydowanie polecam!