Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Liquid Silk do włosów matowych i łamliwych. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksem z płynną keratyną wygładza powierzchnię włosa ułatwiając rozczesywanie zapewniając odczuwalną miękkość i intensywny połysk.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, wygładzające
zapachowa, hipoalergiczna
w sprayu
lekkie

Naprawdę extra!

Odżywkę kupiłam w sumie dla córki ,bo ma długie plątajace się włosy i zawsze skrzeczy że ją szarpie. I to strzał w dziesiątkę.
Bardzo wygodny jest taki aplikator do psikania. Bo nakłada się idealna ilość, nie trzeba też jej nakładać w kąpieli trzymać na głowie spłukiwać. I najważniejsze że naprawdę ułatwia rozczesywanie. Włosy są po niej miękkie i błyszczące. Bardzo podoba mi się też jej zapach.
Aha zapomniałam dodać że sama też już jej używam ????

Świetnie wygladza wlosy

Używam jej już od dawna, ma delikatny zapach, jest wydajna bo wystarcza mi na ok 2-3 miesiące :) W butelce z wygodnym atomizerem
Odżywka bardzo dobrze wygladza wlosy, rozczesanie mokrych wlosów nie jest przyjemnie dlatego stosowanie tej odżywki ulatwia sprawę :) Nie spotkalam się jeszcze z takim kosmetykiem do wlosów który daje natychmiastowe dzialanie, polecam :)

Lubię używać do rozczesywania

Odżywkę Gliss Kur ekspresową w sprayu kupuję głównie po to by ułatwiała mi rozczesywanie włosów. Wybrałam wersję regenerującą, bo tej nie miałam okazji używać i byłam ciekawa jak się spisze. Dodam, że mam długie, dość gęste włosy w kolorze naturalnym.

Odżywka zapakowana jest w butlę z atomizerem. Spray działa bardzo dobrze, nie zacina się i dozuje odpowiedniej wielkości chmurę kosmetyku dzięki czemu pokrywa ona dokładnie włosy. Szata graficzna jest estetyczna, zachowana w stylu marki. Są tu wszystkie informacje.

Kosmetyk rozpylony na włosy nie zostawia na nich tłustej warstwy, nie oblepia ich więc jest całkiem lekki. Po aplikacji włosy nie są mokre czy obciążone.

Zapach tej odżywki jest bardzo ładny choć perfumowany nieco syntetyczny, ale przyjemny. Na moich włosach zostaje w sumie dość krótko więc też nie powoduje bólu głowy czy nie męczy.

Kosmetyk nakładam na mokre jeszcze włosy. Odżywki używam głównie w celu ułatwienia rozczesywania włosów i tu się naprawdę dobrze spisuje bo włosy się mniej plączą i dzieki temu zostaje ich mniej na szczotce, a dla mnie to ważne bo miałam swego czasu problem z wypadaniem. Poza tym włosy są po użyciu tego kosmetyku miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się. Zauważyłam też, że są bardziej sypkie i lepiej się układają. Co do właściwości regenerujących to nie widzę jakiejś super zmiany choć może końcówki są nieco mniej suche, a same włosy ładnie nawilżone i to bez obciążenia. Minus za słaby skład.

U mnie odżywka nie spowodowała łupieżu czy swędzenia skóry głowy, nie oblepia i nie obciąża włosów i nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle, ale też nakładam kosmetyk od połowy długości włosów.

Wydajność jest bardzo dobra, spokojnie wystarczy na kilka miesięcy używania.

Cena jest niezła, warto szukać tej odżywki w promocji.

Ułatwia rozczesywanie włosów

Odżywkę kupiłam , bo szukałam produktu bez spłukiwania.Odżywka pięknie pachnie , zapach długo utrzymuje się na włosach.Przede wszystkim ułatwia rozczesywanie włosów po myciu.Nabłyszcza włosy i dzięki niej włosy są bardziej miękkie.Nie zauważyłam działania regenerującego , ogólnie uważam że to dobra i wydajna odżywka bez spłukiwania.

Pomoc w rozczesywaniu włosów natychmiastowa

To już jest moja kolejna ekspresowa odżywka od gliss kur. Oczekuję od niej pomocy w rozczesywaniu włosów i aby jakoś tam te włosy „zregenerować” dodatkowo, oczywiście stawiam na odżywki czy maski które się spłukuje jako główny punkt regeneracji, odżywienia włosów, ale od początku. Opakowanie jest bardzo fajne, widzimy ile produktu zostaje, atomizer działa bez zarzutu, cudownie rozprowadza odżywkę na włosach, zakrętka też trzyma się i nie wypada sama jak w innych produktach się to zdarza.. Zapach odżywki jest specyficzny dla całej serii gliss kur, mi osobiście ten zapach nie przeszkadza, a nawet mi się podoba. Odżywka napewno pomaga w rozczesywaniu, włosy są po jej zastosowaniu bardziej lśniące, nie puszą się ta, to pewnie zasługa płynnego jedwabiu. Ogólnie, produkt mi się bardzo podoba, napewno wrócę do niego, jak nie do tej wersji to do innej, zależy która będzie w promocji.

Jedna z lepszych odżywek w sprayu

Po ekspresową odżywkę marki Gliss Kur Liquid Silk sięgam co jakiś czas, zwłaszcza kiedy dużo pracuje i nie mam czasu na odżywki ze spłukiwaniem.
Zawsze myślałam że odżywki w sprayu są mniej skuteczne i słabsze od tych że spłukiwaniem, ale ta do nich nie należy.
Świetnie nawilża i nabłyszcza włosy a na dodatek cudownie pachnie i ten zapach utrzymuje się na włosach przez jakiś czas.
Śmiało można ją nakładać na już wysuszone końce.
Odżywka Liquid Silk ułatwia też rozczesywanie i nie obciąża włosów.
Dzięki niej włosy są miękkie i podatne na stylizacje a mniej na uszkodzenia.

SOS dla moich włosów!

Jest to jeden z moich nie kwestionowanych hitów.
Po jedwab od Gliss Kura sięgam zawsze w momencie gdy moje włosy są o krok od popełnienia hara-kiri.
Opakowanie - fajne, zgrabne. Nakrętka nie sprawia kłopotu a atomizer idealnie rozprowadza odżywkę po włosach. Nie ma tendencji do brudzenia się, przeciekania czy słabej żywotności pompki.
Zapach - po latach już mi nie przeszkadza, ale muszę przyznać, że nie był moim ulubieńcem ;)
Działanie - ekspresowe!!! Włosy natychmiast uzyskują gładkość i miękkość, która znacznie ułatwia ich rozczesywanie. Po wyschnięciu są natomiast przyjemnie lekkie, miękkie i dosłownie jak jedwab!
Wydajność - ciężka do określenia, jak to mówią "wszystko co dobre szybko się kończy". Staram się nie używać jedwabiu od Gliss Kur regularnie, ze względu na skłonność moich włosów do obciążania się nawet lekkimi produktami. Podsumowując - jest to ekspresowy pakiet naprawczy dla włosów wymagających natychmiastowej pomocy!

Sprawdza się

Od dłuższego czasu stosuję produkty Gliss Kur z różnych serii i uważam, że się sprawdzają. Mają ładny zapach, a moje włosy są po nich gładsze, bardziej lśniące i lepiej się rozczesują.
Moim zdaniem najlepsza z dostępnych, które do tej pory stosowałam. Przyjemnie pachnie, fajnie się rozprowadza, takągiełką, a co do efektów to przede wszystkim zapewnia miękkość i blask. Super rozczesują się po niej włosy.

na ratunek kołtunom

Czasem mam wrażenie, że nie ma osoby na świecie, której bardziej plączą się włosy niż mi. Niestety jest to istna tragedia, która wprawia zdumienie nawet doświadczonych fryzjerów. Po każdym myciu stosuje odżywkę, którą spłukuję, ale zależy mi na dodatkowym produkcie, który ułatwi rozczesanie tego piekła. Odżywka i działa i realnie pomaga! Dodatkowo włosy bardziej się błyszczą.
Tego było mi trzeba. Właściwości pielęgnacyjne raczej schowałabym między bajki.

Ulubieniec od lat

Bardzo lubię odżywki do włosów bez spłukiwania Gliss Kur. Największy sentyment mam własnie do tej z płynnej jedwabiem. Pierwsze opakowanie kupiłam będąc jeszcze w liceum. Potem wracałam do niej kilkakrotnie, z paroletnimi przerwami. To moje 3 albo 4 opakowanie. Dozownik rozpyla odżywkę do delikatnej mgiełki. Kosmetyk nie obciąża włosów i nie powoduje ich sklejania. Pozostawia włosy gładkie i bardzo przyjemne w dotyku.To mój niezbędnik przez rozczesywaniu włosów, dzięki niej jestem w stanie poradzić sobie nawet ze splątanymi wiatrem włosami. Używam jej zazwyczaj po myciu, ale też czasem ląduje na moich włosach w ciągu dnia, np. przed wyjściem na zewnątrz. Zapach tej konkretnej wersji najbardziej mnie przekonuje, tym bardziej, że długo utrzymuje się na włosach. Poza tym zauważyłam, że po użyciu kosmetyków z serycyną moje włosy ładniej wyglądają, a tutaj znajdziemy właśnie ten składnik.

Ułatwia rozczesywanie, z tą obietnicą regeneracji to lekka przesada

Nie używam raczej tego typu odżywek, ponieważ potrafią sklejać włosy i nie są tak skuteczne jak spłukiwane maski. Tę kupiłam tylko po to, żeby spryskiwać nią włosy, by ładnie pachniały.

Moje włosy kochają proteiny, dlatego też wybrałam wersję z jedwabiem. Choć mam złe wspomnienia ze zdemonizowanym jedwabiem na końcówki z alkoholem o działaniu wysuszającym, Gliss Kurowi postanowiłam dać szansę. Tutaj skład nie powala na kolana. Na pierwszych miejscach występują silikony, odrobinę oleju, jedwab i keratynę znajdziemy gdzieś w połowie. Cóż, wiadomo że jakimś emolientem trzeba chronić włosy, nie mam o to pretensji.

Odżywka jest emulsją, należy ją wstrząsnąć przed użyciem. Atomizer działa bez zarzutów, nie zacina się. Myślałam, że zapach będzie trochę przyjemniejszy, ale tutaj mam do czynienia z jakąś nieokreśloną słodkością. Na szczęście nie pozostaje ona we włosach długo, wyparowuje wraz z wyschnięciem włosów. Stosowałam kosmetyk dość rzadko i myślę, że i tak jakoś szybko się skończył.

Gdy zawiedziona zapachem przestałam go regularnie używać, stosowałam produkt głównie do pomocy przy rozczesywaniu. Choć nie mam z tym większych problemów to zawsze odżywka była mi pomocna przy pozbywaniu się resztek lakieru po eleganckich fryzurach. I z działania to by było na tyle. Do niedawna miałam problem z łamiącymi się końcówkami i nie poprawił się ich stan po tym kosmetyku, a może wręcz pogorszył się. Skończyłam opakowanie, żeby się nie zmarnowało i to już nasze ostatnie spotkanie.

Regeneracyjna odżywka od gliss kur

Bardzo lubię działanie tej odżywki. Mam świadomość, że nie zregeneruje ona zniszczonych włosów, bo to jest bardziej złożona kwestia, ale ma świetne działanie doraźne - można ją stosować zarówno na sucho, jak i na mokro, a aplikowana po myciu na wilgotne włosy ułatwia ich rozczesywanie, po wyschnięciu sprawia, że są bardzo miękkie i gładkie, a także zdecydowanie bardziej błyszczące. Często stosuję ją również na sucho, kiedy widzę, że włosy rano są niezbyt ujarzmione - od razu sprawia, że wyglądają lepiej (ujarzmia napuszenie włosów). Ma również znaczący wpływ na zapobieganie przed niekorzystnymi czynnikami wewnętrznymi - niszczenie włosów poprzez ocieranie o ubrania, stosowanie gumek do włosów z metalową skuwką, zmienna pogoda (wiatr, deszcz, mróz). Na końcówki włosów wolę stosować jedwab (mocniejsza ochrona), ale na długości psikam sobie tą odżywką i jest super. Jest bardzo wydajna, wystarczą 4 psiknięcia na moje dość długie już włosy, nie obciąża ich, a do tego jest w korzystnej cenie.