Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

nawilżające, na zaczerwienienia, regenerujące
bez parabenów, bez silikonów
z pompką
lekkie
> 100ml
uniwersalne
wrażliwa, odwodniona, sucha

Dobry, lecz szału nie ma

Mam cerę mieszaną, trądzikową.
Podoba mi się konsystencja. Połączenie kremu i żelu się sprawdza. Tak jak producenci obiecują, nie zatyka porów, nie powoduje warzenia się makijażu.
Cudów jednak nie sprawia.
Cena jest nie najniższa, ale w drogeriach Hebe jest często na fajnych promocjach. Warto przetestować jeżeli ktoś szuka lekkiego, ale odżywczego kremu.

lekkie cudo

Delikatny krem-żel o świetnej, szybko wchłaniającej się konsystencji. Co ważne - nie zapycha porów, nie powoduje zmian trądzikowych. Nawilża skórę "w punkt". Idealny pod makijaż.

Ideał !!

Idealny krem do przesuszonej skóry. Już po pierwszym użyciu skóra staje się nawilżona. Wygląd skóry staje się po codziennym stosowaniu bardziej zdrowy i witalny . Idealny jest dla trądzikowej skóry ponieważ tworzona przez niego bariera ochronna hamuje proces pojawiania się trądziku oraz załagadza już istniejące stany zapalne.

Przyjemny

Krem kupiłam rok temu, ponieważ szukalam czegoś nawilżającego, lekkiego na lato.
Moja cera:tłusta
Krem ma lekką żelową konsystencję ,dzieki czemu bardzo szybko się wchłania, daje rownież chwilowe ochłodzenia co latem jest przyjemne. Krem przeznaczony jest do cery suchej, ja jednak mam tłustą, ale odwodnioną dlatego po niego sięgnełam- sprawdziła się bardzo dobrze.

+Lekka formuła, szybko się wchłania
+Nadaje się pod makijaż, testowałam na wielu podkładach, nie roluje się
+Nawilża i nawadnia skórę
+Nie zapchał , nie podrażnił
+Przyjemny zapach świeżości i ochłodzenia, ktore przynosi ulgę latem
+Wydajny
+Cena

-Nie zbyt ciekawy skład
-Moja skóra bardzo szybko i mocno się po nim błyszczała, ale mam cerę tłustą

Myślę, że kupię kiedys ponownie ten krem, fajnie się sprawdził, dodawał energii mojej odwodnionej buzi. Faktycznie zauważyłam poprawę w jej kondycji , była nawilżona , elastyczna i nawodniona.

Nie wiem jednak, czy zdołałby nawilżyć bardzo suchą skórę, dlatego to ultranawilżenie w nazwie jest nieco na wyrost .

Przyjemny ale bez szału

Ma bardzo ładny zapach i przyjemną, żelową konsystencję. Buzia jest po nim przyjemnie gładka w dotyku, choć dosyć długo po aplikacji pozostaje na niej lepki film. Bezpośrednio po o nałożeniu daje efekt ukojenia, jednak dla mojej przesuszonej skóry niewystarczający był poziom nawilżania. Ładny, szklany słoiczek, choć opakowanie z pompką byłoby bardziej wydajne i higieniczne. Średnia wydajność.

Rewelacja

Ten krem to mój nr 1. Mam cerę przetłuszczającą się ale skłonną do podrażnień i większość kremów powodowała u mnie wysyp niespodzianek na twarzy. Krem super nawilża, szybko się wchłania i jest świetny pod makijaż. Idealna formuła na lato.

Dla mnie rewelacja

Krem o bardzo fajnej żelowej konsystencji. Szybko się wchłania. Skóra na twarzy po aplikacji kremu jest gładka i miła w dotyku. Tylko po tym kremie nie wyskakują mi dziwne rzeczy na twarzy. Cera wygląda pięknie i zdrowo :)

Must Have!

Ten krem- żel to niezbędnik każdej dbającej o nawilżenie cery kobiety! Krem ma rzadką ale uwaga bardzo treściwą konsystencję! Kremik bardzo szybko wchłania się w skórę pozostawiając ja atłasową w dotyku! jest lekki przez co nie świeci się buzia (idealny na lato, ale nie tylko!) . Jest bardzo bardzo wydajny- słoiczek wystarcza mi z powodzeniem przez pół roku. Jestem oczarowana tym produktem od pierwszego słoiczka! Przy ostatniej promocji w Hebe zakupiłam również krem dla Mamy i sióstr. Efektem tego jest powiększone grono wielbicielek tego produktu! Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają lub nie mieli z nim do czynienia.

Świetny!

Już po pierwszym nałożeniu poczułam, że skóra jest delikatniejsza i gładsza. Długo zmagałam się z bardzo przesuszonym nosem oraz suchą skórą na policzkach. Problem znikł po sumiennym stosowaniu kremu. Jest bardzo wydajny. Ma przyjemny, delikatny zapach. Kremowo-żelowa konsystencja bardzo mi odpowiada przy aplikacji. Opakowanie estetyczne i solidne. Często można go znaleźć na promocji w Hebe lub Super-Pharm. Ja swój kupiłam za 20 zł i uważam, że stosunek ceny do jakości jest idealny. Jak na ten czas dla mnie najlepszy ;)

Nie ruszam się bez niego z domu!

Mój ukochany krem-żel pod makijaż! Mimo tłustej cery pomaga mi zachować świeżość bez świecenia się, makijaż wygląda pięknie, nie roluje się i skóra się nie świeci, a dodatkowo po zmyciu jest nawilżona.
Kremik ma ultra lekką formułę, po 10s wchłania się i można działać!
Moja skóra po latach walki z trądzikiem go pokochała, koi i nawilża, latem dodatkowo chłodzi. Szczerze polecam! Kupiłam dwóm przyjaciółkom i również się zakochały i kupują kolejne już opakowania! :)

Milusi

Bardzo fajny i lekki krem. Nie zapycha ani nie obciąża. Daje efekt gładkiej, delikatnej i nawilżonej skóry. Uwielbiam chwile nakładania go na buzię :) ma bardzo delikatny zapach. Szybko się wchłania, u mnie świetnie się sprawdza również pod makijażem. Myślę, że cena do jakości jest adekwatna, można go kupić też czasami w promocji. I jest wydajny co również jest jego plusem.

Uwielbiam! HIT!

Mój hit! Nic tak nie koi mojej cery jak ten krem. W połączeniu z aloesem działa cuda na mojej twarzy. Lekki, nie zapycha, szybko się wchłania i daje efekt nawilżenia. Idealny pod makijaż. Na zime może być za lekki, ale na wiosne i lato w sam raz. Polecam!