Sesderma, Factor G Renew (Serum z pęcherzykami lipidowymi)

Sesderma, Factor G Renew (Serum z pęcherzykami lipidowymi)

Factor G Renew Serum zwiększa syntezę kolagenu o 51% i elastyny o 76%. Idealne dla osób, których skóra straciła jędrność na skutek starzenia się lub w wyniku utraty wagi. Zawiera czynniki wzrostu, komórki macierzyste jabłoni oraz bogaty koktajl antyoksydacyjny, które opóźniają procesy starzenia komórek skóry. Za przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry odpowiada wykorzystana w produkcie nanotechnologia. Factor G Renew dodatkowo nawilża, ma działanie przeciwutleniające, redukuje zmarszczki, ujednolica powierzchnię i koloryt skóry. Doskonałe również dla skóry wrażliwej.

Skład: peptydy biomimetyczne, pelvetia canaliculata, komórki macierzyste mikołajka nadmorskiego, wyciąg z wąkroty azjatyckiej.

Skrojony idealnie na miarę potrzeb

Sięgnęłam po ten produkt podczas odchudzania, kiedy to moja skóra w szybkim tempie zaczęła tracić jędrność. Mam 38 lat i nie mogę sobie pozwolić na czekanie, aż skóra sama dojdzie do siebie. Ten produkt okazał się skrojony idealnie na miarę moich potrzeb.

Używałam serum na noc (wraz z różnymi kremami), gdyż ma lepką konsystencję i uważam, że na dzień się nie nadaje. Oczami wyobraźni widziałam rolowanie się kosmetyku w połączeniu z kremem na dzień i makijażem. Nigdy nie odważyłam się sprawdzić, czy ta wizja ma coś wspólnego z rzeczywistością. Serum nie należy do tanich i wolałam nie marnować ani pieniędzy ani czasu i nerwów. Muszę przyznać, że konsystencja serum jest taka, że trzyma się ono twarzy i wycieranie się go w poduszkę jest raczej minimalne w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami, Można się o tym przekonać rano, bo serum nadal czuć na twarzy. Ja uznaję to akurat za jego plus.

Serum spełnia wszystkie obietnice producenta. Cera jest świetnie nawilżona i ujędrniona. Kosmetyk zmniejsza widoczność zmarszczek i rozszerzonych porów. Wygładza skórę, rozświetla, łagodzi podrażnienia. Nie można chcieć więcej.

Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, więc zawsze obawiam się, czy kosmetyk nie zapcha porów albo nie spowoduje jakichś podrażnień. To serum jest absolutnie bezpieczne pod każdym względem. Bardzo polecam osobom około czterdziestki. Wydaje mi się, że dla tej mojej grupy wiekowej produkt będzie najbardziej odpowiedni.

chyba dla cery dojrzałej?

Mam cerę, która raz się przesusza a raz przetłuszcza, więc kupiłam coś co miało poprawić jej kondycję i zapewnić nawilżenie ale jakoś nie jestem przekonana. Serum zwykle kojarzyło mi sie z czymś mocniejszm niż krem ale tutaj chyba to wiąże się z konsystencją produktu który nie wchłaniał się do końca i makijaż się na tym nie trzyma. Nawet po pozostawieniu na noc, kiedy połowa produktu idzie w poduszke, nadal rano czulam jakiś film na skórze.
Niestety to nie jest produkt dla mnie, szczególnie że jest o 20 ml mniejszy niż większość takich kosmetykow

nie rozumiem zachwytu

Kupilam to serum w zestawie z kremem z tej linii.
Zuzylam polowe i naprawdę bylo męczące w stosowaniu.
Moja cera - ok 30lat, zadbana, cera mieszana ze sklonnoscia do przesuszenia zima i wypryskow.
Ogolne wrazenie - jakies lepkie, cera nie wyglada po nim ani troche lepiej, tak jakby nic nie robilo. Czulam jakby moja twarz byla zamiast piekna i promienista, jakas taka... no ociezala? w sensie, oczekiwalam JAKIEGOKOLWIEK efektu na plus.
Potem oddalam to serum mojej mamie i nie moglam opedzic sie od telefonow z zachwytami. Takie fantastyczne, tak cudownie koi cere, tak nawilza, tak ujędrnia...

coz, moze wroce do niego po 50tce, na razie to chyba po prostu nie moja kategoria wiekowa.

Doskonale serum

Wciaz wracam do tego serum. Stosuje je latem oraz zima. Nie robi cudow jesli chodzi o anti aging ale lekko wygladza zmarszczki mimiczne i poprawia kondycje ogolna skory oraz redukuje zaczerwienienia. Nakladam je na jeszcze wilgotna skore po przetarciu tonikiem z kwasami, wtedy nie trzeba nakladac go duzo. Produkt nie lepi sie jesli nalozymy odpowiedna ilosc tzn jedna pipete. Moja skora “ pila go” ja szalona na poczatku stosowania potem w miare wzrostu nawilzenia bylo badziej wydajne. Polecam niezdecydowanym wraz z kremem z tej samej linii. Jesli zakupimy je w zestawie cena jest swietna w stosunku do jakosci.

Serum drugiej młodości

Uwielbiam to serum za to że bardzo szybko się wchłania a to dla mnie ważne ponieważ rano mam malo czasu. Poza tym wystarczą dwie krople aby rozprowadzić je na całej twarzy. Moja skóra już po kilku dniach stosowania nabrała jędrności i promienieje. Bardzo polecam super produkt

kosztowna rewelacja :)

Serum prawie genialne. Miły zapach, fajna baaaardzo wydajna konsystencja,pipeta wygodna w użyciu. Jednak w przypadku mojej przetłuszczającej się buzi z tendencją do świecenia, mogłoby wchłaniać się szybciej i nie pozostawiać świecącej powłoki :( Przez to stosowanie ograniczyło się do aplikacji nocnych przed snem, w dzień pod pod mega matujący podklad :( Ale różnicę w kolorycie buzi widać już po kilku dniach, więc mimo tych niedogodności, myślę, że zaprzyjaźnię się z nim na dłużej ;) Mimo zaporowej ceny, ale cóż za luksus się płaci :D

Faktycznie działa

Do takich specyfików zazwyczaj podchodzę z rezerwą, niezależnie od ceny bywa różnie i często niestety nic nie robią...

Miłe zaskoczenie bo serum faktycznie działa, zauważalnie ujędrnia skórę, wygładza. Plusem jest szybkie wchłanianie, nie lepi się natomiast mimo szybkiego wchłonięcia czuć nawilżenie. Na dobra sprawę nie potrzeba dodatkowego nakładania kremu - chociaż zimą mógłby być już potrzebny. Skóra jest miękka, wygładzona. Niestety zauważyłam lekkie zapychanie - nie dopisuje tego jako minus gdyż nie mam pewności, że to wina akurat tego serum a po tygodniu skóra się uspokoiła.

Jedyny minus - cena.

Rewelacja !!

WSZYSTKO na wielki plus! Jestem mile zaskoczona tym serum! Świetna konsystencja, ładny zapach. Po stosowaniu cera jest bardziej wypoczęta, skóra jest wyczuwalnie miękka. Zauważyłam także subtelne rozświetlenie i poprawę kolorytu mojej cery. Co do wydajności - używam od miesiąca i zużyłam pół buteleczki. . Nie podrażnienia i nie uczula. Jedyny mały minus to cena.

Nie zawiodłam się.

Serum spełnia oczekiwania.
Skóra jest jędrniejsza, nawilżona. Nie zapycha. Koloryt skóry poprawił się.
Zapach jest delikatny, ledwo wyczuwalny.
Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.

Jak dla mnie jedynym minusem jest...cena.

Factor G Renew od SesDerma

Factor G Renew to nowej generacji kosmetyk, który na rynek wprowadziła firma SesDerma.
Polecany głównie dla cery starzejącej się, ma za zadanie poprawić elastyczność, koloryt i jędrność naszej cery, oraz skutecznie ją nawilżyć i zredukować niechciane zmarszczki, również mimiczne.
Substancje czynne w Serum:
- peptydy biomimetyczne - pobudzają do działania czynniki wzrostu, odpowiedzialne za produkcję kolagenu, działają przeciwzmarszczkowo
- Pelvetia canaliculata
- komórki macierzyste mikołajka nadmorskiego - zapewniają odnową komórkową i regenerację skóry
- wyciąg z wąkroty azjatyckiej - inhibitor metaloprteinazy, który odbudowuje macierz skóry

Pozwoliłam sobie testować Factor G przez okrągłe 2 tygodnie, ponieważ uznałam, że tydzień to zdecydowanie za mało. Okazało się jednak, że po tygodniu już było widać drobne zmiany. Cera stała się bardziej gładka, a jej koloryt bardziej wyrównany. Po dwóch tygodniach natomiast zauważyłam redukcję (maleńką) zmarszczek mimicznych wokół ust i oczu. Factor G będę stosowała dalej i podzielę się z Wami moją wnikliwą opinią na moim blogu po miesiącu używania preparatu. 3 kropelki rano i wieczorem w zupełności wystarczają, a żeby ułatwić rozprowadzanie preparatu polecam dodać je do naszego kremu na dzień i na noc, ja tak robię i dzięki temu preparat mam położony równomiernie na całej skórze twarzy. Jeśli chodzi o zapach, nie zwraca mojej uwagi więc jest taki jaki powinien być, delikatny i bardzo przyjemny. Czy warto go kupić w cenie blisko 200 zł? Tego jeszcze nie mogę stwierdzić, za krótko go stosuję. Opakowanie natomiast zostało wykonane tak by maksymalnie ułatwić nam aplikację serum.

Jestem zadowolona

Serum rewelacyjnie wręcz nawilżyło moją twarz po odchudzaniu. Skóra stała się bardziej napięta i promienna. Jedyne do czego mogę się przyczepić, oczywiście poza ceną, jest sposób aplikacji - pompka byłaby lepszym rozwiązaniem.

Nawilża długotrwale ale cena wysoka :(

Mam 31 lat, bardzo suchą, zmęczoną cerę. Ostatnio żaden krem nie koił tej suchości, ŻADEN! Zawsze musiałam dawać dwie warstwy aby czuć nawilżenie i aby niwelować uczucie ściągnicia na twarzy. Serum dostałam do testów dzięki Wizażowi. Pierwsze wrażenie nie było pozytywne bo strasznie kleiła mi się skóra. Ale na dłuższą metę jest OK.

Plusy:
- rzeczywiście czuję, że skóra jest nawilżona, tak długofalowo - nie tylko od razu po użuciu serum - wieczorem używam tylko serum, bez kremu i wystarcza a rano używam tylko kremu (lekkiego, zwykłego jakiegoś polskiego) I WYSTARCZA!
- cera jest bardziej wypoczęta
- skóra jest wyczuwalnie miękka (szczególnie rano, gdy na noc nakładam serum)!
- wydaje mi się, że moja mi mimiczna "krecha" na czole jest gładsza, płytsza
- dość szybko się wchłania i ładnie pachnie

Minusy:
- cena hehe :)
- niestety u mnie nie nadaje się pod makijaż rano, u mnie naprawdę się lepi - nie jest to może jakioś hardcore ale ja nie lubię ani lepkości ani tłustego
filtra na buzi

Co do wydajności - używam od miesiąca i zużyłam pół buteleczki.