Soleo Professional, Surf, Colorguard Silky Accelerator for Sensitive Skin (Przyśpieszacz opalania do skóry wrażliwej)

Soleo Przyśpieszacz opalania do skóry wrażliwej Surf Colorguard Silky Accelerator for Sensitive Skin łatwo się nakłada, daje szybki efek i dba o kondycję skóry. Zawarty w nim Tan Accelerator z L-Tyrozyną błyskawicznie przyspiesza naturalny proces opalania.
Składniki aktywne Soleo Przyśpieszacz opalania do skóry wrażliwej Surf Colorguard Silky Accelerator for Sensitive Skin:
- L-Tyrozyna- przyspiesza proces powstawania opalenizny Aloes, Masło Shea - intensywnie nawilża, odżywia I uelastycznia skórę
- Ekstrakt z Maliny, Allantoina - koi i wygładza skórę, łagodzi podrażnienia

Skóra
wrażliwa
100 – 250ml
w tubie
balsam

uwielbiam i mam go zawsze ze sobą!

Czesto opalam sie w solarium bo trudno mi sie opalic na sloncu ze wzgledu na moja bardzo wrazliwa skore - od tego balsamu zaczelam swoja przygode z solarium. polecila mi go ekspedientka w moim pierwszym solarium, dla takich bladziochów i wrażliwców jak ja:) podobno jest specjalnie dla takich jak ja - w skladzie kojące maliny i uspokajający aloes. Miałam opory - ALE zupelnie nie potrzebnie! Balsam przyspieszacz bardzo delikatnie wplynal na moją skórę! delikatnie przyrązowił, a do tego wspaniale uspokoil i nawilzyl. I ten zapach! Od tamtego czasu, a bylo to juz kilka dobrych lat temu, mam go zawsze ze soba i powiem ze mam go zawsze na półce i używam go tez jak zwykłego balsamu. Ma tak bogaty skład ze nie mam zadnych wyrzutów sumienia, ze uzywam co drugi dzień:) polecam kazdemu wrażliwcowi!