Bema Cosmetici, Tonik witaminowy

Bema Cosmetici, Tonik witaminowy

Bema naturalny tonik do skóry wzbogacony balsamem kopaiwa, orzechami brazylijskimi oraz bluszczem. Odświeża i oczyszcza cerę, usuwając ostatnie pozostałości makijażu. Jego kojące i przeciwzapalne właściwości dają uczucie natychmiastowej świeżości, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie oraz jędrność, nie naruszając przy tym jej naturalnej bariery ochronnej.

odświeżające
w butelce
płyn
>100ml

Godny polecenia i wypróbowania

Gdy po raz pierwszy zetknęłam się z tym tonikiem od razu urzekł mnie jego delikatnie migdałowy aromat. Nie jest duszący ani męczący, a wręcz przeciwnie - relaksuje i powoduje, że używanie toniku jest niezwykle przyjemne. Przemywam nim twarz po porannym i wieczornym myciu, świetnie spisuje się także użyty po zmyciu maseczki - uspokaja i dodatkowo odświeża skórę. Nie zauważyłam żadnych podrażnień, zaczerwienień, czy innych niemiłych efektów ubocznych.

Miałam obawy co do dozownika, bo przeważnie przez taki otwór wylewa się za dużo kosmetyku i rzeczywiście tutaj jest podobnie. Przeważnie na waciku lądowała zbyt duża ilość toniku, co z uwagi na wysoką cenę nie jest pożądane. Napisałam w czasie przeszłym, bo teraz robię inaczej - nie wylewam, a przytykam wacik do otworu i odwracam butelkę. Dzięki temu zdecydowanie zyskał na wydajności i nic się nie marnuje na waciku.
Jeśli szukacie bardzo dobrego, naturalnego toniku i przy tym jesteście skłonne wydać na niego dosyć wysoką jak na taki kosmetyk kwotę, śmiało możecie postawić na witaminowy Bema. Naturalne ekstrakty mają dobroczynny wpływ na skórę, więc warto odłożyć i zaszaleć :)