Oriflame, Serene EDT

Oriflame, Serene EDT

Bardzo lubię ten zapach. Nie jest intensywny, raczej delikatny i spokojny. Jeśli chodzi o trwałość, to nawet długo się trzyma. Kiedy szukamy czegoś niewinnego, Serene jest wprost idealna.

Miłośc od 2 powąchania

Moja mamcia kupiła mi go w prezencie na urodziny,cóż pierwsze wrażenie ..pomyślałam beeee nie dla mnie (wolałabym wtedy organze albo le belles lub chociaz ode a'lamour :D )no i używałam na sporadycznie ...aż pewnego dnia poczułam ze coś ładnie pachnie haha powąchałam i pomyślałam niemożliwe hymm to były one pięknie sie rozwineły na mojej skórze,nie były duszące,ani kwaśne były eleganckie,subtelne :D romantyczne.Bardzo je polubiłam a zajęło mi to prawie pół roku zanim je doceniłam i dostarłam sie z nimi :D teraz je uwielbiam szczególnie latetnim wieczorem,kojarzy mi sie ze spacerami w świetle czerwonego zachodzacego słonca nad brzegiem morza ehh :D świetny zapach.No i piekny,elegancki,smukły flakon :D

nie dla mnie

Jak dla mnie - jest zbyt kwiatowy i duszący. Źle się w nim czuję, myślę że drażniłby też moje otoczenie. Szkoda,bo sie na niego napaliłam, myślałam, że pachnie inaczej. Buteleczka nawet ładna, prosta i elegancka. I tak go zwróce ;-).

mój

Zakochałam się w SERENE od pierwszego "powąchania". Używam tego zapachu od ponad roku i jak dotąd nie zamierzam się z nim rozstawać. Dla mnie to zapach trochę tajemniczy, ale też niezwykle dziwczęcy i świeży; niezwykła mieszanka nuty kwiatowej i morskiej. Uwielbiam słyszeć "Ładnie pachniesz". Ten zapach stał się częścią mojej osoby. <BR>Jest dosyć trwały. Opakowanie bardzo proste - i o to właśnie chodzi.

lubię je

Naprawdę przyjemny, jeden z moich ulubionych zapachów ORIFLAME-u. Delikatny, kobiecy i nawet dość trwały. Kojarzy mi się z błękitną głębią oceanu. Polecam.

raczej średni

Zapach jest całkiem całkiem, ale mam wrażenie, że w ogóle nie zmienia się z upływem czasu. Nadaje się i na dzień i na wieczór. Kojarzy mi się z górami zimą. :-)

Oceniam na 3.50

Zapach lekki, przyjemny, właśnie takie lubię, ale nic szczególnego, bardzo podobny linią zapachową do wielu innych.Dość trwały.

Oceniam na 5.00

Serene jest wspaniała, bardzo kobieca.:-)