Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon Aussie Aussome Volume Miracle Dry Shampoo z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

Jeden z lepszych suchych szamponów

Ten suchy szampon zdecydowanie działa. Moje włosy są odświeżone a objętość jest większa niż po zwykłym umyciu. Opakowanie jest estetyczne a dzięki temu, że ma również mniejszą wersję można go łatwo mieścić w podręcznej kosmetyczce.

Suchy szampon aussie

Potrzebowałam małego opakowania suchego szamponu i trafiło na aussie. Markę raczej kojarzyłam jako dobrą, jednak ten produkt to zdecydowanie im nie wyszedł.
Można psikać i psikać i żadnych efektów jakbym włosy wodą pryskała.
Jeśli produkt nie spełnia najważniejszego zadania cieżko mówić o zaletach. Zdecydowanie lepszy jest suchy szampon z biedronki i w dodatku tańszy.

Kangur sie nie spisał

Wiele oczekiwałam od tego szamponu. Ma dużo pozytywnych opinii ale szczerze mówiąc nie wiem skąd one się wzięły. Tak naprawdę suchy szampon który ma odświeżać włosy i sprawiać że będą wyglądac czyściej w ogóle nie działa. Można nim psikac i psikac a włosy i tak są nieświeże (nie mówię o tygodniowy przetłuszczaniu tylko o 2 dyniowych włosach). Zostawia również białe ślady. Zapach również nie jest jego mocną stroną a wydajność pozostawia wiele do życzenia.

Jak lakier ...

Nie lubię efektu sztywnych włosów jak po lakierze, tutaj niestety to występuje. Odświeżenie ok, ale zostawia sztywne włosy, skleja je, białe ślady też są widoczne.
Ogólnie cena jest dość wysoka, a jakość słaba w porównaniu do innych suchych szamponów.

Słabo

Odświeża, ale włosy w dotyku są po prostu okropne. A i sam efekt odświeżenia nie utrzymuje się długo, strasznie przereklamowana marka... Sprawdzi się w bardzo kryzysowej sytuacji, ale od częstszego używania można zmarnować, szkoda pieniędzy,

liczyłam na więcej

Niestety ten szampon nie jest godny polecenia. Ma nieprzyjemny zapach, taki dławiący, włosy po nim wyglądają jeszcze gorzej, są bardzo sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Cena też nie należy do najwyższych. Nie mój typ :(

Okropny

Coś mnie skusiło żeby wypróbować innego suchego szamponu niż batiste i szybko tego pożałowałam. Produkt szybko wylądował w koszu. Poza smrodem, który towarzyszył każdemu psiknięciu, produkt dodatkowo jedynie pogarszał stan włosów - nie dawał absolutnie żadnego odświeżenia, zamiast tego nieestetycznie sklejał włosy. Na domiar złego przy kolejnej próbie użycia zaciął się atomizer, jednak nie rozpaczałam z tego powodu ponieważ i tak nie użyłabym go więcej.

Nie działa :(

Produkt odświeża włosy w bardzo niewielkim stopniu, prawie w ogóle.
Na ciemnych włosach może zostawiać osad.. Na pewno nie kupie onownie, wracam do sprawdzonego batiste.

Nie polubiliśmy się

Niestety, nie polubiliśmy się z tym produktem..
Odświezenie włosów jest niewielkie, szampon lekko je bieli i sprawia, że wyglądają trochę jak po użyciu lakieru do włosów.
Jedyne plusy tego produktu to ładny zapach i poręczne, małe opakowanie w przypadku wersji mini.

chyba najgorszy

Jeden z najgorszych suchych szamponów jakie miałam. Trzeba go użyć dość dużo żeby odświeżyć włosy, bardzo bieli włosy i zrobił mi "strąki" z włosów. Ciężko go wyczesać z włosów a nawet i zmyć szamponem. Jedyną zaletą jest małe opakowanie. Juz ten z biedronki jest znacznie lepszy.

Szamponik

Szampon jak szampon, szału nie robi ale i nie szkodzi jakoś mocno. Jest dostępna wersja podróżna także do testów warto zakupić mniejszą wersję. Nie wiem czy kupię kolejne opakowanie... chyba będę szukać dalej ????

O k r o p n y

Totalny bubel.
Szampon bielił ciemne włosy, w ogóle nie dał się wyczesać.
Mam wrażenie że w ogóle nie odświeżał, a wręcz pogarszał sytuację. Tępił masakrycznie włosy.
Najgorszy był jednak zapach, strasznie duszący, sztuczny, który na dodatek utrzymywał się na włosach aż do umycia(co normalnie byłoby plusem)

Jak dla mnie beznadziejny

Kupiłam ten szampon zachęcona pozytywnymi ocenami mojej koleżanki. U mnie ten produkt nie sprawdził się w ogóle. Po spryskaniu włosów są one dokładnie takie same jak przed aplikacją, albo i gorsze. Mam ciemno brązowe włosy, po użyciu szamponu zostaje biały osad, którego bardzo trudno się pozbyć - nawet pomimo długotrwałego wyczesywania. Na plus można zaliczyć przyjemny, utrzymujący się przez cały dzień zapach oraz to że (całe szczęście) kupiłam do testu najmniejsze z możliwych opakowań.