Mexx, Mexx Woman EDT

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zapach dla młodych kobiet i mężczyzn, sympatycznych i autentycznych indywidualistów.
Mexx to moda, radość życia, inspiracja, autentyczność.

Nuty zapachowe
nuta głowy: cytryna, bergamotka, czarna porzeczka
nuta serca: róża, konwalia, jaśmin
nuta bazy: ambra, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
zielone / cytrusowe

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Cudowny zapach

Woda pachnie rewelacyjnie, cytusowo, jakby z domieszką męskiej nuty zapachowej. Zamknięty w eleganckim flakonie bardzo ładnie się prezentuje. Niestety zapach mimo że cudowny, jest bardzo ulotny i delikatny. Raczej nie nadaje się na wielkie wyjście, ale na codzień jak najbardziej.

Nie mój zapach

Tego Mexxa dostałam w prezencie i całym problem polega na tym, że to zdecydowanie nie mój zapach. Nie spodobał się mi i w związku z tym ocena nie będzie do końca obiektywna. Jest bardzo delikatny, jakby cytrusowy i nadaje się na co dzień. Jednak mam wrażenie, że jest bardzo ulotny - po dwóch godzinach już go nie czułam. Flakonik bardzo skromny ale elegancki w swej prostocie.

• Flakon: 3

Używam od lat

W zeszłym roku coś przekombinowali i cała seria MEXX Woman stała się BARDZO, BARDZO ulotna.
Kupuję ten zapach od wielu lat - w formie 75ml DEO oraz buteleczek 60ml EDT.
Zapach uwielbiam - lekki, świeży, nieprzekombinowany, letni, rześki, cytrusowy - nazwa serii Woman jest nieco myląca sugerując bardziej kobiecy zapach a on jest taki... no na pewno nie na wieczór, zdecydowanie na dzień do szkoły/biura.
W zeszłym roku kupiłam buteleczkę EDT w drogerii internetowej i byłam zaskoczona, jak szybko zapach znikał - pomyślałam, że trafił mi się bubel. Następnie kupiłam wersję DEO w drogerii Centrum - znów zapach znikał w mig. Kolejne DEO w Rossmanie - znów porażka.
Nie wiem, co stało się z ta marką ale już obawiam się kupić. Szkoda, bo wiele lat mi towarzyszyły.

• Flakon: 5

Ulubiony klasyk niezawodny od lat

Ten zapach znajduje się w moje kosmetyczce od lat, gdy tylko się kończy kupuję kolejną buteleczkę.
Jest to mój ulubiony klasyczny zapach, który sprawdza się na wszystkie okazje oraz w każdą porę roku.
Jest to słodki owocowy zapach na początku, a nuty kwiatowe uwalniają się po kilku godzinach.
Na mojej skórze utrzymuje się ok 6-8 godzin, ale na włosach czy ubraniach wyczuwalny jest nawet na drugi dzień.
Przyjemnie otula ciało i zmysły zapachem - uważam, że sprawdza się nie tylko dla młodych kobiet - moja mama również używa go do lat.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 3

Cytrusowe cudo

Starym dobrym zwyczajem zgarniam w drogerii wszystkie zapach, które są lub mogą być cytrusowe. I tym razem się nie pomyliłam. Świeży letni cytrusowo - limonkowy zapach, idealny na ciepłe dni, by się schłodzić i zimą, by przywołać miłe wspomnienia. Cena przyzwoita, łatwo dostępne i wart ponownego zakupu.

Bardzo ładny zapach

Zapach całkowicie trafia w mój gust. Jest świeży, cytrusowy i nie jest duszący. Niestety posiada też wady. Bardzo krótko utrzymuje się na skórze i jego cena jak za tą jakoś jest dość wysoka

Nie jest idealny

Ten zapach spodobał mi się w sklepie, gdy w końcu je kupiłam to stwierdzam, że zapach jest ładny, świeży i cytruskowy ale bardzo płaski. Nie rozwija się, i przy codziennym używaniu szybko się nudzi.
Z trwałością bardzo słabiutko, po godzinie już ich nie czuć.

Mimo że jestem fanką zapachów od mexxa, tego nie kupię ponownie bo cena jak na trwałość jaką w zamian otrzymujemy jest zbyt wygórowana.

Sam sex!

Cudowny! Mogę używać go na okrągło. Pachnie pewnością siebie i seksapilem. Ale nie jest ciężki. Czuje się przyjemnie lekko i świeżo. Odpowieni na każdą porę roku. Co chwila koleżanki pytają mnie o nazwę bo ten Mexx po prostu zachwyca. Jest niezwykle trwały i wydajny. Uwielbiam.

• Flakon: 1

In2U Woman ...

Zapach dostalam w prezencie.
Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie to kopia In2U CK.
Moze Mexx jest odrobine slodszy, taka ciut ciut odrobine. A tak to zab w zab!
Zapach taki niby nijaki, niby unisex, dobry na codzien po bulki, jesli sie komus spodoba.. Nie definiuje, nie nadaje charakteru. Nie rozumiem nazwania tego zapachu WOMAN... on zupelnie nie jest kobiecy. Nawet troche. Sa tu cytrusy i meska nuta, jak sie to ma do kobiecosci? Kobiece sa wedlug mnie delikatne kwiaty lub wrecz przeciwnie ciezkie, slodkie, wieczorowe, seksowne lub nawet slodziutkie owocki....
Poza tymi rozmysleniami, sam zapach mi sie nie podoba. Po 15 minutach po prostu mnie meczy ta jednostajnoscia. Czuje cytrusy, pieprz (ktorego w skladzie nie widze) i meski cedr (ktory ogolnie lubie). Troche czuje sie, jakbym przez przypadek psiknela sie perfumami meza, ja tu nie czuje zadnej swiezosci, zadnej kobiecosci- ani tej zwiewnej ani tej zdecydowanej.
Nie.

świetny zapach

Świetny, swiezy zapach, nie utrzymuje się co prawda bardzo długo ale i tak warto go kupić bo naprawdę ślicznie pachnie, nie wiem co to za kompozycja kwiatowa ale z pewnością będzie idealny na codzienne wyjścia do pracy i na weekendy

Prawie hit...

Prawie. To idealne słowo ze względu że z grona hitów wyklucza go brak trwałości. Czyli coś czego oprócz zapachu odpowiadającego nam porządamy w perfumach. Bynajmniej ja oczekuje od perfum trwałości. Ten zapach jest naprawdę bardzo dobrze skomponowany. Piękny. Idealny dla mnie. Co z tego skoro jego trwałość go wyklucza biorąc pod uwagę cenę. Uważam że cena jest mocno wygórowana. Oczywiście kupowałabym go nadal jeśli cena wyniosła by o połowę mniej. Szkoda bardzo szkoda. :(

• Flakon: 4

zwyklak, ale to nie znaczy, że zły

Kupiłam go przy okazji promocji w rossmannie 1+1. Kupowałam perfumy na prezent siostrze, więc korzystając z możliwości posiadania perfum za 1 grosz skusiłam się :)
Jest to totalny zwyklak. Nie potrafię go opisać, nie ma w nim dla mnie nic charakterystycznego, ot, pachnie jak zwykły dezodorant. Ale to przecież nic złego! Idealnie sprawdza się na wyjazdy, gdy muszę wziąć ze sobą perfumy pasujące i w dzień i na wieczór - sprawdzają się.