Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nadinola, Skin Discoloration Fade Cream with Extra Strength Formula (Krem rozjaśniający przebarwienia)

Nadinola, Skin Discoloration Fade Cream with Extra Strength Formula (Krem rozjaśniający przebarwienia)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Nadinola Krem rozjaśniający przebarwienia Skin Discoloration Fade Cream usuwa przebarwienia wyrównuje koloryt skóry, nawilża skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i bardziej promienna, stopniowo usuwa niedoskonałości skóry takie jak: przebarwienia, piegi, plamy wątrobowe i ciemne obszary.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Mój KWC na przebarwienia

Z przebarwieniami na twarzy walczę od lat, choć właściwie teraz mogę powiedzieć: walczyłam. Typowa ostuda na czole, skroniach i policzkach, przy tym tłusta skóra z rozszerzonymi porami. Próbowałam różnych specyfików i zabiegów z lepszym, choć częściej gorszym skutkiem. Najskuteczniejszy, choć nie w 100% okazał się żel Neostrata HQ, stwierdziłam więc, że hydrochinon jest najlepiej działającym na moje przebarwienia składnikiem.
O kremie Nadinola dowiedziałam się przekopując Internet w poszukiwaniu jakiegoś skutecznego specyfiku. Trafiłam na tak pochlebne opinie, że wydało mi się to nieprawdopodobne. Same zachwyty i pochwały. W USA jest powszechnie dostępny w drogeriach za śmieszną cenę około 6 USD. Zakupiłam więc na Ebay, płacąc za krem z przesyłką ok. 80 zł. Krem ma w składzie 3% hq, trochę bałam się że podrażni mi skórę, co czasem zdarzało się w przypadku Neostraty 2% ale nic takiego się nie dzieje, wręcz przeciwnie. Skóra jest jakby bardziej nawilżona, odżywiona, zmatowiona, koloryt wyrównany i co najważniejsze przebarwienia znikają w błyskawicznym tempie!!! Różnicę widać po kilku dniach, a teraz, po 5 tygodniach stosowania, mogę właściwie zakończyć kurację po zużyciu około ¼ słoiczka. Jestem mega zadowolona :)

+ DZIAŁA!!!

- krem niedostępny w Polsce


Używam tego produktu od: 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  52
  recenzji

  559
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  17
  recenzji

  536
  pochwał

  8,81

 3. 3

  22
  produktów

  15
  recenzji

  364
  pochwał

  6,15

Zobacz cały ranking