Avon, Nutra Effects, Ageless, Multi Action Eye Cream (Ujędrniająco-odżywczy krem pod oczy na pierwsze zmarszczki 35+)

Marka

Ujędrniający krem pod oczy z kompleksem na bazie nasion granatu, dla cery 35+ Avon Nutra Effects o właściwościach antyoksydacyjnych oraz o zawartości witaminy C i minerałów, które pomagają spowalniać proces starzenia się skóry. Ujędrniający krem pod oczy 35+ Avon Nutra Effects głęboko nawilża, ujędrnia i napina skórę wokół oczu, redukując widoczność pierwszych zmarszczek. Formuła nie klei się. Szybko się wchłania. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

kremy pod oczy
regenerujące, nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe

Przeciętniak

Nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań po produktach Avonu, choć staram się dać szansę wielu produktom aby żadna perełka mi nie umknęła. Niestety tutaj nie mamy do czynienia z jakimś odkryciem tylko z bardzo przeciętnym, jednym z wielu na rynku kremem pod oczy. Cena dość normalna jak za tego typu produkt - kosztował mnie on około 15zł w promocyjnej cenie, więc tak naprawdę żadna strata. Produkt zamknięty jest w małym szklanym słoiczku, więc aplikacja jest średnio higieniczna po trzeba zamoczyć w kremie palucha żeby nabrać odpowiednią ilość. Ciężko jest również wygrzebać ze słoiczka końcówkę produktu więc najczęściej tą końcówkę wyrzuca się wraz z opakowaniem. Krem sam w sobie ma dość lekką konsystencję, jest dość tłusty, ładnie się rozprowadza, dzięki konsystencji jest dość wydajny bo niewielka ilość pozwala ładnie rozsmarować się pod oczami w okolicach. Po nałożeniu tego produktu skóra jest nawilżona i odżywiona, ale nie zauważam w ogóle działania ujędrniającego. Mam 34 lata i problem zmarszczek pod oczami od jakiegoś czasu dotyczy również mnie. Sięgam po kremy ujędrniające aby proces starzenia skóry odrobinę zahamować, ale w tym przypadku nie ma na co liczyć. Jest to moje drugie opakowanie po krótkiej przerwie i podobnie jak za pierwszym razem poza nawilżeniem nie zaobserwowałam żadnych zmian. Krem właściwie nie ma zapachu, natomiast zdarza się że podrażnia moje oczy i powoduje łzawienie kiedy znajduje się zbyt blisko oka. Wolę kiedy kremy pod oczy są pod tym względem obojętne, a ten niestety czasem powoduje szczypanie, a zaznaczam że nie jestem posiadaczką oczy wrażliwych. Moje ogólna ocena jest taka sobie - bardzo przeciętny krem, dobrze nawilża ale nie robi nic poza tym i nie spełnia obietnic producenta. Więcej szans nie będzie.

Krem pod oczy

Krem bardzo ładnie nawilża skórę pod oczami, szybko się wchłania. Skóra jest wygładzona i odżywiona, cienie pod oczami są zminimalizowane. Po mimo sporych zalet kremu niestety mnie uczulił, strasznie szczypały mnie oczy po każdym użyciu.

Fajny

Bardzo fajny krem , może i jest to krem na zmarszczki 35+ a do tego mi bardzo dużo brakuję ale kupiłam go z myślą że będzie bardzo dobrze nawilżał skórę pod oczami i nawilżał ją cudownie . Jest bardzo lekki , i w fajnym szklanym słoiczku cudo . Jednym jego minusem jest to że po dostaniu się odrobinki do oka łzy ciekły strasznie i od nowa trzeba było go nakładać wiec to jednak przeważyło sprawę i więcej go nie kupię . Ale jest to naprawdę mega krem pod oczy nawilżający :)

Świetny krem pod oczy, jestem miło zaskoczona!

Krem okazał się dla mnie strzałem w 10-tkę! Co prawda do wieku 35+ jeszcze mi trochę brakuje, ale zależało mi na kosmetyku, który będzie dobrze nawilżał skórę pod oczami, a jednocześnie działał przeciwzmarszczkowo. Tego drugiego nie jestem w stanie ocenić, ale skóra po użyciu kremu jest ładnie nawilżona i wygładzona. Krem przypomina mi konsystencją i działaniem kremik z Oriflame Seeing is Believing, którego kiedyś używałam i bardzo przypadł mi do gustu - jednak ten z Avonu wyszedł mi ponad 2 razy taniej.

Plusy:
- przede wszystkim super działanie - krem widocznie nawilża skórę wokół oczu, zostawia taki lekki film, który uwielbiam, bo nie jest tłusty (krem nadaje się pod makijaż), a jednocześnie też nie mam wrażenia, że krem się wchłonął i już zapomniałam, że go użyłam - po prostu czuję na skórze taką przyjemną gładkość, miękkość i nawilżenie
- delikatny, miły, niedrażniący zapach
- wydajny (jeden słoiczek starczył mi na ok. 1,5 miesiąca używania)
- cena bardzo dobra.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie