Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose, Make-Up Primer Luminous Finish (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Golden Rose rozświetlająca baza pod makijaż nadaje skórze naturalny i zdrowy blask. Nie daje efektu tłustości na twarzy. Lekka formuła sprawia, że doskonale minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek. Skóra staje się rozświetlona, gładka i świeża. Formuła nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: nałóż bazę pod podkład lub wymieszaj z podkładem i rozprowadź na skórze twarzy. Aby nadać skórze dodatkowego rozświetlenia, można po nałożeniu podkładu posmarować bazą kości policzkowe i obszar po łukiem brwiowym.

w buteleczce
bez parabenów
bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające

Wykorzystała: kilka próbek

Może zapychać i podrażniać

Hmmmm.... Ta baza delikatnie poprawia blask skóry (optycznie), ale koszty są wysokie. Zawiera substancję potencjalnie konedogenną (mnie zapycha). I niestety substancje drażniące np. SLS. Tak, baza zawiera substancję myjącą, która tutaj została użyta zapewne w innej roli, ale pozostaje na skórze i może ją podrażniać.

Co do samej bazy, blasku za bardzo nie widzę (pod podkładem), natomiast sam podkład (typu long lasting) wygląda deczko ładniej, ale różnica nie jest spektakularna.
Baza zwiera perłowe drobinki, podobny efekt da nam krem Resibo czy inne pridukty o dużo lepszym składzie.

Baza obniża nieco trwałość podkładów, które szybciej się wyświecają i potrafią się zwarzyć w strefie T.

Pod koniec dnia mam wyraźnie przesuszone czoło i okolice nosa.

Cena nie jest wysoka i tutaj jakoś łatwiej przełknąć nieciekawy skład. Ale firma mogłaby się bardziej postarać zważywszy na rosnącą popularność.

Rozświetlająca baza Golden Rose

Baza na pewno warta wypróbowania. Rzeczywiście kosmetyk nadaje efekt rozświetlenia, który utrzymuje się przez cały dzień. Wydłuża trwałość makijażu (w moim przypadku mineralnego). Trochę obawiałam się, że może zapychać, ale nie zauważyłam nic takiego.

Kupiony w: U konsultantki

Polubiłam

Kupiłam kiedys, niby od niechcenia. Nie jestem jakas fanka rozswietlenia ale po pierwszyym uzyciu zmienilam troche zdanie. Cera wyglada swietliscie. Kosmetyk mozna nakladac, pod podklad albo mieszac z nim, lub tez jako wykonczenie na szczytykosci policzkowych. Jest subtelny i nienahalny aczkolwiek widoczny. CAlkiem spoko sie utrzymuje, przedluza trwalosc makijazu. Widac roznice kiedy nie uzywam bazy. Kupie ponownie. Cena jak dla mnie ok

Ładny poblask, lecz za jaką cenę?

Mam skórę suchą i wrażliwą. Kupiłam tą bazę aby podbić rozświetlenie podkładu. Używałam z rimmel breathable i bell illumi, które używane solo nigdy nie szkodziły mojej cerze. Po pierwszych użyciach byłam zachwycona, myślałam- wreszcie baza z porządnym rozświetleniem. Niestety popełniłam kardynalny błąd. Zaczęłam używać jej codziennie. Nie trwało to długo bo nabawiłam się srogiej wysypki. Takiej masakry nie miałam jeszcze nigdy. Do tego skóra była sucha jak papier, zaczęła się ściągać i łuszczyć. Leczyłam ją dobre dwa tygodnie mocno nawilżającymi kremami z apteki.

Naturalny blask

Świetny produkt ! Używam tej bazy raczej na wielkie wyjścia i podczas sytuacji, kiedy zależy mi na pięknym, trwałym makijażu. Baza radzi sobie świetnie, nie dość że podkład trzyma się nieskazitelnie cały dzień, to w dodatku jest przepięknie rozświetlony. Jest to bardzo subtelne i eleganckie rozświetlenie, widoczne raczej w momencie padnięcia promieni słonecznych na twarz.
Nie używam jej na codzień bo nie zachęca mnie do tego jej długi skład, a ja mam cerę ze skłonnością do wyprysków i zaskórników.
Mimo wszystko polecam, skóra po jej zastosowaniu wygląda świeżo i promiennie :)

Przyjemna :)

Może to nie jest jakiś hit wśród baz, ale na pewno jest świetna w odniesieniu do swojej ceny. Skóra jest po niej przyjemnie wygładzona, nawilżona i rozświetlona. pory stają się mniej widoczne. Dodatkowo bardzo lubię jej delikatny zapach. Nie zapycha i nie podrażnia mojej wrażliwej cery, co dla mnie jest ogromnym plusem :) Stosuję ją z delikatnymi, lekkimi podkładami i sprawdza się fajnie :)

świetna

Baza jest naprawdę fajna. Sprawdza się zart zarówno pod podkład jak i zmieszana z podkładem. Trzeba jednak mieć na uwadze, ze zmieszana może powodować rozjaśnienie podkładu.Nie ma żadnych tandetnych drobinek. Cera wyglada jak mega nawilzona.

Nieee

Ojej, alez sie zawiodlam! Po dlugim szukaniu idealnej bazy pod makijaz wpadlam na ta z goldem rose. Opinie swietne, nic tylko wychwalanie w calym internecie. No to pobieglam do sklepu i zakupilam. Nie moglam sie doczekac, az wyprobuje. I niestety, po nalozeniu na twarz myslalam, ze to jakas pomylka. Baza doslownie nie zrobila nic... wrecz przeciwnie, bardzo sie maziala po twarzy i nalozenie podkladu bylo sto kroc utrudnione. Podklad tak sie mazial, ze musialam zmyc go i nalozyc jeszcze raz. Tym razem wymieszalam ja z podkladem, myslamam ze bedzie inaczej ale nic z tego! Bylo jeszcze gorzej. Absolutnie okropna i niby rozswietlajaca haha zadnego rozswietlenia nie zauwazylam. Porazka totalna porazka.

Ideał na lato!

Ta baza to moje odkrycie lata! Teraz w porze jesienno-zimowej przerzuciłam się na bazy matujące, jednak latem, gdy preferuję efekt glow, po prostu robił całą robotę! Nadaje skórze pięknego blasku, blask niby jest subtelny, ale efektowny! Mimo, ze jest to baza głównie rozświetlająca, to dobrze minimalizuje widoczność porów. Baza jest lekka i ma przyjemną konsystencję, Wygląda jak perły w płynie. Idealna również do posmarowania obojczyków i dekoltu do bardziej wyciętych bluzek :) Używam jej również samodzielnie, gdy nie chce mi się zbytnio malować. Wystarczy ta baza, błyszczyk czy balsam na usta i efekt wow gwarantowany! :)

Kupiony w: U konsultantki

subtelny blask

świetna baza. Daje piekny, subtelny blask który przebija pod średnio kryjącym make upem. Trzeba uważać z ilością bo może spowodować nadmierne świecenie i efekt przetłuszczonej skóry . Przy ładnej skórze fajnie wygląda nałożony bez podkładu

Genialne rozświetlenie

Baza jest świetna. Stosuję ją na dwa sposoby: nałożona na skórę twarzy pod podkład jak standardową bazę oraz mieszam ją z podkładem (lekko rozjaśnia - ten efekt mi nie przeszkadza wręcz czasami tego potrzebuje) oraz nadaje podkładowi nowe oblicze. Biała baza a na twarzy czyni cuda!!!

Dobra baza.

Kupiłam tą bazę z myślą o nakładaniu jej pod ciężkie podkłady ( Estee Lauder Double Wear) lub mieszaniu jej z nimi. Baza mimo iż jest rozświetlająca, wypełnia pory, nie podkreśla ich, daje subtelny blask skórze. Podkład wygląda na niej dobrze. Nie podkreśla niedoskonałości cery. Cera wygląda zdrowo.