KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 25% osób
    Kissi
    21 lutego 2008 o 10:56
    Od czasu do czasu...
    podkradam mamie :) Maseczka gęsta, kremowa, wysycha na skórze niczym glinka. Ma piękny, relaksujący zapach. Dość ciężko się zmywa, trzeba się trochę pomęczyć. Ale to z kolei zostaje wynagrodzone przy pierwszym spojrzeniu w lustro. Skóra jest gładka, wyraźnie napięta, zrelaksowana. I otrzymujemy to wszystko przy minimalnym nakładzie finansowym, bo maseczka należy do tanich. Czego chcieć więcej? Używam tego produktu od: kilka tyg. Ilość zużytych opakowań: idzie pierwsze ;)

elisek
    9 listopada 2006 o 22:11
    chylę czoło:)
    przed tą maseczką. Bo jest autentycznie wyśmienita. Rozświetla, rozjaśnia cerę, wygładza, uelastycznia, nie napina, odżywia, a może nawet lekko nawilża. Jest przyjemnym w aplikacji kosmetykiem. Gęsta, biała maź o delikatnym relaksującym zapachu bardzo ładnie rozprowadza się na buzi i pozostaje tam, gdzie została nałożona, aż do momentu, gdy właścicielka zdecyduje, że jej czas się skończył;) Zmywa się w miarę dobrze, trzeba po prostu zachować staranność. Cera tuż po umyciu jest jakby napompowana składnikami odżywczymi. A po dłuższej obserwacji i regularnym stosowaniu, stan mojej cery widocznie się poprawił (mam na myśli szczególnie kolor i odżywienie oraz poprawę jędrności). Cóż, jestem zachwycona tą maseczką. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: niecałe 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Gabusia
    1 listopada 2006 o 14:46
    Lubię
    Moja mama bardzo lubi te meseczkę.Conajmniej raz w tygodniu stosuje ją dzięki czemu skóra jej buzi jest zawsze nawilżona.Ja mam cerę mieszaną,więc powinnam unikać tego typu maseczek.Jakiś czas temu miałam jednak bardzo wysuszoną skóre na czole więc pożyczyłam sobie te maseczke i okazała się swietna.Buzia jest ładna,wygładzona i świetnie nawilżona.Używam ja raz na dwa tygodnie dzięki czemu skóra nie jest ani przesuszona(od maseczek i kremów do cery tłustej lub miesznaej) ani zbyt nawilzona.Teraz podbieram mamie:)Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:

t.nina
    21 stycznia 2006 o 0:05
    Rozjaśnia i wygładza
    Właśnie ukończyłam pierwsze opakowanie tej maseczki. Sięgałam do niej ilekroć potrzebowałam czegoś, co ujednolici kolor skóry, a jednocześnie odżywi, wygładzi nie wysuszając i nie ściągając. Nie działa spektakularnie, ale na tyle przyjemnie by polecić wypróbowanie. Myślę, że już po 25 r.ż. będzie odpowiednia. Troszkę przeszkadzał mi jej zapach, ale ukończyłam ją niemalże "na styk" z końcem przydatności, więc nie mam pewności czy taka jej "uroda", czy zaawansowany wiek. Wydajna, nieco zastyga, ale nie ściąga. Dobra dla mieszanej cery.

trissmerigold
    23 czerwca 2005 o 10:33
    O.K.
    Bardzo fajna maseczka. Śliczny biały, lekko mleczny kolor i zapach, konsystencja - jak pisały wcześniej dziewczyny - lekko "glinkowata". Szybko wchłania się na twarzy, baardzo wydajna, ja nakładam ja na noc i zostawiam, nie zmywam. Rano skóra jest lekko napięta, odświeżona, lekko zmatowiona, nadaje się imho raczej dla skóry tłustej, suchą może za bardzo sciągać. Ja mam 28 lat i uważam, że jest dla mnie odpowiednia. Ta cena... Warto!

201608040942
    19 czerwca 2004 o 20:47
    super
    bardzo fajna, nawilza, wygladza cere, daje ukojenie. Moje mimiczne zmarszczki na czole i miedzy brwiami sa po niej wygladzone, ja zaplacilam ok 8 zl albo 6 zl juz nie pamietam...

Smoczyca
    18 września 2003 o 13:02
    3 / 5
    Spodobała mi się
    Bardzo podoba mi się zapach tej serii ale na kremy z tej serii mam jeszcze czas, postnowiłam wypróbować maseczkę. I według mnie jest ona właśnie wskazana dla młodszych kobiet, takich po 25 roku życia bo jej działanie nie jest bardzo silne. Ma gestą konsystencję, faktycznie lekko zastyga na buzi jak glinka ale spłukuje się z łatowścią. Bardzo delikatna, napina skórę i rozjaśnia ją, buzia jest matowa. Nakładam maseczkę zawsze rano w weekend, mam wrażenie że doskonale dotlenia skórę, która jest wyraźnie ożywiona. Faktycznie nadaje się dla mieszanej skóry, nie obciąża jej w żaden sposób. Szkoda tylko ze nie nawilża. Jest przyjemna, nie uczula, nie działa jakoś spektakularnie ale za tę cenę warto spróbować, zwłaszcza że jest dość wydajna.

Szarada
    11 sierpnia 2003 o 15:36
    dobra
    Całkiem przyjemna maseczka. Ma miłą mleczną konsystencję, mleczny zapach, jest mlecznobiała. Dobrze się nakłada na twarz. Działa tak jak producent obiecuje - wygładza buzię i wyrównuje koloryt, może nie na długo, ale zawsze to coś. Dobry produkt za bardzo niską cenę, polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

teofano
    5 lipca 2003 o 12:49
    Nowe odkrycie
    Działa bardzo korzystnie na ma skórę. Wygładza, regeneruje, wyrównuje koloryt. Mam wrażenie takiego wypoczęcia na pyszczku, że aż miło. Taka maseczka mi służy? Łojej stara już chyba jezdem :D

Agentka
    23 maja 2003 o 13:49
    Milusiowa :)
    Wyjątkowo przyjemna w uzyciu, DZIAŁAJĄCA ZGODNIE Z OBIETNICAMI PRODUCENTA :) :) bedzie wydajna i jest tania :)Buzia po niej: wygładzona,rozjasniona, leciutko napięta, odzyskuje blask i ma wyrównany koloryt :) Swietna- polecam gorąco !

yorka
    10 kwietnia 2003 o 1:00
    wygladza
    Za taka cene to bardzo dobra maseczka.Doskonale wygladza twarz i ujednolica kolor cery,moja skora po nalozeniu tej maseczki jest aksamitna w dotyku i nie tak obciazona jak po innych maskach.Polecam dla cer przetluszczajacyzch sie.

Maryna
    8 kwietnia 2003 o 18:39
    polecam
    Maseczkę kupiłam dopiero wczoraj, natomiast kremu z tej serii używałam już wcześniej -również bardzo sympatyczny:)Maseczka jest idealna dla zmęczonej cery, poprawia jej kolorek i widocznie ożywia.

aneczka1806
    15 lutego 2003 o 15:45
    5 / 5
    rewelacja
    Kupiłam tę maseczkę po przeczytaniu opinii i jestem bardzo zadowolona. Mam 23 lata, więc praktycznie ta maseczka nie jest jeszcze przeznaczona dla osób w moim wieku. Ale używam jej czasami po nieprzespanej nocy lub gdy jestem w kryzysowym stanie :-). Bardzo ładnie ożywia cerę, rozjaśnia skórę. Po prostu sprawia, że buzia wygląda lepiej!!
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Skakanka
    4 grudnia 2002 o 11:08
    :)))
    Swietna maseczka, buzka jest po niej rozjasniona i wygladzona. I jakby lekko zmatowiona, ale moze to moje zludzenie. Pachnie przyjemnie, szkoda tylko ze nie nawilza, ale skoro dziala - nie bede sie czepiac.

Kruszynka
    14 listopada 2002 o 16:36
    zastrzyk pobudzenia
    Zastosowałam tę maseczkę dopiero raz, ale efekt był taki, że stanęłam przylustrze i wydałam z siebie okrzyk zdumienia i zadowolenia: "łaaaaaaał". Mam 26 lat, więc ta maseczka pewnie jeszcze nie dla mnie, ale uważam, że od czasu do czasu przyda sie mojej skórze (na co dzień wchłaniającej spaliny, zanieczyszczenia, kurz itp.) jakis zastrzyk pobudzenia. Ta maseczka doskonale spełnia takie zadanie. Twarz jest wygładzona, koloryt równomierny, aż się czuje, że skóra lepiej oddycha. Lekko napina twarz, ale pewnie ma tak robić. Dobrze sie nakłada i zmywa, ma świetny zapach, a rano skóra naprawdę wygląda inaczej. Cieszę się, że mam tę maseczkę.

systematica
    2 czerwca 2002 o 10:30
    3 / 5
    warto się skusić, ale...
    Testowanie serii AretinaQ zaczęłam od maseczki, i to zachęciło mnie do kupna innych produktów. Maseczka ma dosyć gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się i utrzymuje na twarzy. Wchłaniając się, lekko pęka podobnie jak maseczki z glinką, ale nie zasycha w skorupkę, przez co jest łatwa do zmycia. Ma naturalny, bardzo delikatny zapach. Efekt wygładzenia jest bardzo wyraźny, ale skóra nie zostaje ściągnięta. Rozjaśnia i odżywia cerę. Jeden duży minus (za to odejmuję gwiazdki) - gdy przecięłam na pół kończące się opakowanie, żeby łatwiej wydobyć resztę maseczki - na końcu znajdował się pleśniowy nalot!!!! - Zużyłam już trzy tuby, pleśń była tylko w jednej, ale ...