Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

do włosów farbowanych
jasne
Włosy
rozjaśniane

Za tą cenę, najlepszy

Szampon jest idealny do włosów rozjaśnianych. Po około 20 minutach na włosach robi piękny platynowy kolor. Może wysuszać jeżeli jest często używany. Na pewno nie jest to szampon do codziennej pielęgnacji. Do wzbogacenia koloru, warty uwagi.

Naprawi co się popsuło

Z natury jestem szatynką, aktualnie mam włosy farbowane (efekt ombre). Włosy myję codziennie lub co drugi dzień, naprzemiennie stosując szampon przeciwłupieżowy i nawilżający. Od jakiegoś czasu farbuję tylko odrost, przez co dolna część włosów - blond - żyje swoim życiem.
Częste mycie włosów i nie używanie kosmetyków przeznaczonych do włosów farbowanych sprawiło, że piękny odcień blond końcówek zaczął wpadać w żółty. Szampon Joanna Ultra Color System do włosów blond, rozjaśnianych i siwych aplikowałam tylko na końcówki po uprzednim umyciu całych włosów innym szamponem. Szampon Joanna zbalansował kolor końcówek i nadał mu pewnej szlachetności. Efekt zauważyłam już po pierwszym użyciu (!), co było dla mnie wielką niespodzianką, na włosy patrzyłam z niedowierzaniem.
Produkt, mimo obaw wynikających z jego koloru (intensywnie atramentowy), nie pofarbował ani skóry ani armatury łazienkowej.
Jeśli chodzi o opakowanie, w przypadku większych pojemności wolę butelki z pompką, których nie trzeba podnosić i odwracać. W tym przypadku nie mam zastrzeżeń.
Polecam, z pewnością kupię ponownie.

Lubię

Szampon jest naprawdę dobry. Po pierwszym zastosowaniu widać już efekt, wystarczy potrzymać na włosach kilka minut. Nie wysusza włosów, są miękkie po zmyciu szamponu. Jestem zadowolona i polecam :)

Klasyk!

Ten szampon zna chyba każda blondynka.
Ma dobrą konsystencję, mocno się pieni, jest bardzo fioletowy, ale na szczęście nie barwi intensywnie dłoni. Zadanie swoje spełnia, bo ochładza odcień blondu. I do tego ta cena... Grosze!

Szkoda, że nie czyni włosów gładkimi i nawilżonymi =( Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

niestety nie ma szału

myslalam,ze tani szampon moze okazac sie dobry dla blond wlosow jednak nie umywa sie do innych typowych szamponow przeznaczonych do blond wlosow. Szampon od joanny może i myje wlosy bo faktycznie sa umyte czyste pachnace nie przetluszczaja sie szybko ale to tyle. Wlosy ciezko rozszesac, kolor szybko blaknie, wcale nie zatrzymuje ani nie neutralizuje chlodnych kolorw wspomniany szampon, wydajnosc ok i cena rowniez ale co z tego jesli nie spelnia wymagan?

Super ale.

Szampon przy moich rozjaśnianych włosach używałam bardzo często. Rzeczywiście idealnie eliminował żółte odcienie, schładzał kolor. Niestety minusem było to że strasznie przesuszal moje włosy. Ale tak maksymalnie. Żaden inny kosmetyk tego nie robił. Włosy po umyciu były jak kopka siana. Ciężko rozczesac, ujarzmić. Odżywki, olejki pomagały ale nie na 100%. Mimo wszystko szampon używałam i stosowałam inne kosmetyki aby nawilżyć włosy.

Szampon

Szampon fioletowy nie jest nowościa ale jest ratunkiem dla włosów farbowanych blond. Ja osobiście używam raz na tydzień, super wydajny z neutralnym zapachem. Fajnie eliminuje żółty kolor i pozostawia kolor blond

Dobry produkt za niska cenę

Szampon faktycznie ochładza kolor. Podczas mycia przez chwilę wcieram produkt na długości włosów dzięki czemu przez długi czas cieszę się ładnym i zimnym kolorem blond. Kiedyś fryzjerka zapytała co robię że tak długo utrzymuje zimny kolor włosów ... A to zasługa Joanny którą kosztuje zaledwie 8 zł. Jest jeden minus, szampon wysusza włosy, więc uważajcie dziewczyny bo my blondynki mamy te włosy już słabsze po rozjasnianu i możemy sobie łatwo wykruszyc.

Jest ok

To już moje kolejne opakowanie tego szamponu, niestety przez wzgląd na częste rozjaśnianie włosów muszę go stosować, aby podtrzymać chłodny odcień blondu na dłużej. Produkt przekonuje mnie swoim działaniem i przystnępną ceną, jest też bardzo wydajny, mocno się pieni i nie barwi rąk. Moje włosy są z zasady suche i sianowate, dlatego ciężko mi powiedzieć, czy produkt faktycznie przesusza włosy, aczkolwiek nie zauważyłam aby były bardziej przesuszone po jego stosowaniu niż zazwyczaj.

Nie do końca dobry

Tego szamponu używam dość długo, mam włosy rozjaśniane z pasemkami, które mają tendencję po jakimś czasie do żółknięcia, dlatego zdecydowałam się na ten szampon. Jeżeli chodzi o zmianę odcienia na chłodniejszy, szampon po kilku użyciach radzi sobie z tym i rzeczywiście niweluje żółty odcień. Niestety wadą tego produktu jest nadmierne wysuszanie włosów. Włosy po dłuższym stosowaniu stają się jak siano. Myślę, że jest to średni produkt, można go stosować, ale tylko raz na kilka myć, aby nie wysuszyć nadmiernie naszych włosów.

Coś za coś

Mam włosy cienkie, rozjaśniane od połowy, ze skłonnością do przesuszania- obecnie w dobrej kondycji. Zabawa w blondy to fajna sprawa, ale przy podejmowaniu decyzji trzeba zaopatrzyć się w takie wynalazki jak podtrzymywacze efektu.
Przy koloryzacji zawsze mierzę w chłodne tony dlatego tymbardziej nie toleruję wpadania w żółte odcienie z upływem czasu.
Skusiłam się na ten produkt, bo myślałam, że może to będzie moje odkrycie tańszego zamiennika popularnej marki, ale niestety "coś za coś".
Szampon niesamowicie przesusza- mogłam stosować go jedynie po aplikacji maski przed myciem, bo w przeciwnym razie kończyło się na trudnych do rozczesaniu kołtunach oraz łamaniu końcówek. Po pielęgnacji zawsze staram się jak najlepiej zabezpieczyć łuskę włosa, ale przy stosowaniu tego produktu wciąż odczuwałam suchość struktury i włosy zaczęły się lekko puszyć.
Efekt utrzymania rozjaśnienia dość dobry, ale w porównaniu do innych produktów tego typu mogę go określić jako zadowalający. Nie wrócę do tego szamponu.

faktycznie oziębia żółteczko :)

Oj jak mnie ten szampon uratował.
Jestem osobą, która eksperymentuje z włosami. Przy przejściu z brązu an bardzo jasny blond miałam chwilę, kiedy włosy zrobiły się żółte, paskudne.
Szampon stonował te żółteczko.
minusem jest to, że delikatnie przesusza ale coś za coś. Zawsze można poratować się maską.
Cena jest też dość przyjemna. Dałam około zł