Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Najbardziej efektywny antyperspirant z portfolio Rexony. Klinicznie dowiedziona skuteczność formuły, która zapewnia stałą ochronę przed nadmiernym wydzielaniem potu. Zawsze, gdy w grę wchodzi gorąco, stres, a życie sprawia, że się pocisz, antyperspirant Rexona Maximum Protection zapewni Ci niezawodną skuteczność. Niezależnie od tego, co przyniesie ze sobą dzień, Tobie zawsze towarzyszy poczucie świeżości.

antyperspiranty
ochronne, zapachowe
nie pozostawiająca plam
w sztyfcie
normalna

Kosmetyk używam codziennie.

Ten kosmetyk używam codziennie, sprawia on że pozbywam się nieprzyjemnego zapachu, chroni przed potem przez cały dzień. Ładnie pachnie, jest super wydajny, nie zostawia białych śladów na ubraniu, nie powoduje uczulenia i nie wywołuje podrażnień.

Ulubieniec

Niestety nie mogłam używać tzw. blokerów ponieważ często zatykały mi kanaliki i po ich użyciu koszmarnie swędziała mnie skóra pod pachami.
Natomiast ten antyperspirant to cudo ???? można go codziennie używać, ma kilka wariantów w różnych, przyjemnych zapachach. A co najważniejsze, sprawia, że można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu NA CAŁY DZIEŃ.
Jest świetny zarówno do pracy jak i na siłownię.
Cieszę się że go odkryłam ????

Bardzo dobry produkt.
Ładnie pachnie, jest super wydajny, nie zostawia białych śladów na ubraniu, chroni przed potem i brzydkim zapachem. Robi to, co powinien robić . Co bardzo ważne - nie powoduje uczulenia i nie wywołuje podrażnień. Można go śmiało używać po depilacji. Produkt godny polecenia, jest świetny.

Średniak.

Kupiłam pod wpływem zachwytów w Internecie i się rozczarowałam. Konsystencja jest ok, zapach też, brudzi ubrania mimo, że zawsze czekam aż się wchłonie i kompletnie nie chroni przed potem. Fakt zapach potu jest niewyczuwalny ale efekt ''mokrej pachy'' jest ekspertowo od aplikacji...Wręcz to jeden z gorszych antyperspirantów jakie miałam okazję ostatnio testować. Szkoda.

Sprawdza się

Antyperspirant sprawdza się w 100%. Dobrze chroni przed brzydkim zapachem oraz potem, nie robi żółtych plam na białych koszulkach oraz białych na czarnych. Ma bardzo ładny zapach, nie uczula. Ostatnio miałam problemy z antyperspirantami bo po większości swędziały mnie pachy a po tym nie ma takiego zjawiska. Ogólnie polecam i będę go kupować

Moje kwc

Antyperspirant używam codziennie, czasem była konieczność kilka razu dziennie do momentu aż zakupiłam tą rexone.
Produkt wydajny wystarczy jedno delikatne pociągnięcie i już czuję ochronę na cały dzień bez ponownej aplikacji.
Zapach przyjemny i bardzo delikatny.
Zero podrażnień, zero plam, zero wylanej rzeki potu.
Moje kwc.

Super ochrona!

Musze przyznać, że używałam do tej pory inne produkty z tej serii i byłam dość zadowolona, ale ten produkt mnie zawiódł najbardziej! Pierwsze wrażenie było super, jednak po jakimś czasie moje skóra chyba przyzwyczaiła się do dezodorantu i działy się dramaty. Miałam ogromne mokre plamy pod pachami, zero ochrony! Jedynie nieprzyjemny zapach był niwelowany. Ogólnie mam problemy z nadmierną potliwością i potrzebuję dużej ochrony. Tu dezodorant zadziałał przez jakiś czas, a potem ogromny zawód. Z plusów kremowa konsystencja - jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, nie uczula oraz nie zapycha. Po użyciu czekam chwilę aby produkt się wchłonął za nim założę ubranie, jednak mimo wszystko zabrudzał mi ubranie . Samo opakowanie jest jednak z tych większych na tle innych dezodorantów, ale nie przeszkadza mi to. Krem wyciska się przez małe otwory, na początku myślałam, że produktu będzie za dużo, ale nie jest tak, dozowanie jest w sam raz. Zapach dla mnie inny niż typowych dezodorantów, jest świeży, ale taki nienachalny, nie sztuczny. Bardzo mi to odpowiada. Cena trochę wyższa niż zwykłych dezodorantów, a nie spełnia w ogóle swojego zadania. Nie polecam!

Zalety:
- nieweluje nieprzyjemny zapach,
- kremowa, delikatna konsystencja,
- ładny, nietypowy zapach,
- opakowanie z dozownikiem,
- dostępność.

Wady:
- nie chroni przed poceniem!!!
- cena.

Bardzo dobry Antyperspirant

Mam problem z poceniem (szczególnie jest to dokuczliwe latem), próbowałam mnóstwa produktów łącznie z blokerami. Podczas zakupów w drogerii Rossmann skuszona promocyjną ceną na próbę zakupiłam antyperspirant (bez promocji kosztuje około 20zł). Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nie miałam problemu oraz stresu z mokrymi plamami latem.
Produkt umieszczono w sztyfcie, dzięki temu jest łatwy w aplikacji. Trzeba uważać aby nie pobudzić ciemnych ubrań.
Jeśli chodzi o zapach to mógłby być to produkt bezzapachowy, ale nie można mieć wszystkiego.

świetny!

antyperspirant poleciła mi siostra, u której sprawdził się świetnie. generalnie wcześniej inne kosmetyki tego typu nie zdawały u niej egzaminu, więc pomyślałam, że naprawdę musi być dobry. akurat miała jedno opakowanie w nadmiarze, które mi dała ;) ja znowu "pokłóciłam się" z używanym od wielu lat Dove, który przestał sobie radzić i wręcz śmierdział. ogólnie problemów z nadmiernym poceniem się nie mam, gdyż dawno wyleczyłam je Etiaxilem. tak czy siak, ochrony na co dzień potrzebuję i chcę czuć się świeżo.

posiadam akurat wersję różową, zapach jest ładny, delikatny - może nie urzekł mnie jakoś totalnie, ale naprawdę jak na antyperspirant jest ok. kosmetyk ma formę sztyftu, ale nie takiego, jaki pamiętam z dawnych lat używania sztyftów - tutaj mamy po prostu dziurki, z których wychodzi delikatny, przyjemny kremik. wystarczy niewielka, naprawdę niewielka ilość! tym samym staje się on bardzo wydajny. po aplikacji kremu skóra jest pokryta niewyczuwalną warstwą ochronną, która chroni nas przez cały dzień - tak naprawdę do momentu kąpieli (nawet tutaj wyczuwalna jest ta ochrona, gdyż przy myciu czuć warstewkę na skórze).

szczerze powiedziawszy wszelkie sztyfty, kulki, nigdy najlepiej mi się nie kojarzyły. zawsze z brudzeniem i brakiem skuteczności. nie będę ukrywać - ten kosmetyk też troszkę brudzi na biało, dlatego tak ważna jest ilość, którą nakładamy na skórę. oczywiście produkt spiera się z ubrań, także problemu dla mnie nie ma (być może trzeba będzie jedynie w lato uważać na czarne/ciemne topy na ramiączka). jak na takie działanie jestem jednak w stanie to zaakceptować! naprawdę kosmetyk jest wart każdych pieniędzy, a te jak na taką skuteczność oraz wydajność są naprawdę niewielkie, bo produkt kosztuje 19,99 w cenie normalnej, a często można go dostać w promocji chociażby w Rossmannie za 15 z kawałkiem.

dodam, że kupiłam wersję Men dla mojego chłopaka i tak samo jak ja bardzo sobie chwali ten kosmetyk.

Działa!

Jest to jeden z lepszych antyperspirantów z którymi miałam do czynienia.
Łatwy w użyciu ala kremik szybko się wyciska łatwo rozprowadza do tego pięknie i długo pachnie niwelując brzydki zapach podczas wzmożonego wysiłku.
Dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się przez co nawet w obcisłej koszulce z rękawkami mam pewność że nie mam motylków pod pachami.
Mega wydajny opakowanie też spoko nie zacina się i możemy dozować sobie odpowiednią ilość produktu.

Działa - Zapach gałki muszkatołowej

To antyperspirant w kremie, nie w sztyfcie. Działa bardzo dobrze, a mam problem z poceniem. Nie podoba mi się jedynie zapach, który jest bardzo korzenny, jak gałka muszkatołowa.

Idealny antyperspirant do sportu

Ten antyperspirant to strzał w dziesiątkę! Używam go na co dzień jak i gdy idę uprawiać sport, a dokładniej jeżdżę konno Ten antyperspirant jest pierwszym tak dobrym antyperspirantem. Zero przykrego zapachu pomimo intensywnego treningu. Dla mnie to bardzo pozytywne zaskoczenie. Inne antyperspiranty nie dawały sobie rady i był przykry zapach, a ten przez 15 godzin chroni przed przykrym zapachem. To prawdziwa maksymalna ochrona. Jedynym minusem jest wysoka cena....