Laura Mercier, Translucent Loose Setting Powder (Transparentny puder utrwalający makijaż)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Transparentny puder utrwalający makijaż Laura Mercier jest niewidoczny na skórze, dopasowuje się do wszystkich tonacji skóry, łatwo i bez wysiłku rozprowadza się i łączy ze skórą. Pozostawia gładkie, delikatne wykończenie. Wyjątkowe właściwości rozpraszania światła pomagają uzyskać efekt miękkich konturów .Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Testowany dermatologicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Nie zawiera talku.

Krycie
lekkie
sypki
normalna, sucha, mieszana
matujące, utrwalające

Setting powder,który nie radzi sobie z efektem setting

Długo zwlekałam z napisaniem recenzji tego pudru ponieważ ma on tyle pozytywnych opinii, że trudno mi było uwierzyć,że u mnie nie działa. Próbowałam go używać na różne sposoby myśląc,że może robię coś źle. Używałam pudru w różne pory roku. Jednak puder setting to puder setting. Ma utrwalić makijaż. Na opakowaniu dokładnie to jest napisane: puder utrwala makijaż do 16 godzin i minimalizuje linie mimiczne oraz lekkie zmarszczki. No niestety ale ten puder tego nie robi. Tutaj nie ma efektu utrwalenia nawet na 6 godzin. Nie ma żadnego utrwalenia. Makijaż jest bardziej trwały bez tego pudru niż z nim. Puder przesusza lekko skórę. Do tego wyskakuje czasem po tym pudrze jakaś niespodzianka na nosie co u mnie jest szokujące, bo nie mam z tym problemu w ogóle.
Kosmetyk nie spełnia obietnic producenta. Nie utrwala makijażu. Trwałość prawie zerowa. Trzeba aplikować co kilka godzin aby utrzymać efekt.

czysty photoshop

Niesamowite jest to jaki ten puder daje efekt na mojej skórze, totalny photoshop!
Jest drobniutko zmielony, transparentny, ale nie jest w kolorze białym, więc nie musimy się martwić o bielenie. Nakładam go za pomocą puszku, od razu moje rozszerzone pory są praktycznie niewidoczne, twarz jest cała wygładzona a podkład utrzymuje się o wiele dłużej na twarzy bez żadnego naruszenia dzięki temu pudrowi! Jedyne co to muszę odcisnąć sebum kilka razy w ciągu dnia, ale to już taka zmora bardzo tłustej cery, żaden puder nie pomoże na cały dzień.
Puder jest przeogromny, ma pojemność 29 gram i nie wiem kiedy ja go całego zużyje, pewnie z parę lat minie ;)
Aktualnie jest to najlepszy puder jaki mam, dostałam go w prezencie od koleżanki, której się nie sprawdził, dla mnie jest to strzał w dziesiątkę.
Jest rewelacyjny. Kocham całym sercem i polecam gorąco!!

efekt photoshopa

Słyszałam wiele różnych opinii na temat tego produktu i długo nie mogłam się zdecydować, czy go kupić. Jednak w końcu go zakupiłam i to jest strzał w 10 jesli chodzi o utrwalanie makijażu. Świetnie wygładza skórę i fixuje makijaż.
Trzeba jednak uważać ze stosowaniem go na suchej skórze, może spowodowac efekt betonu. Radzę spróbować najpierw delikatnie pędzelkiem nanieść produkt i zobaczyć jak wygląda na naszej skórze.
Jest bardzo trwały i mimo wysokiej ceny dosyć wydajny bo nie pyli się jak niektóre pudry, ma formułę "klejącą", nie wiem jak to okreslic wlasciwie... taką bardziej zbitą, więc nawet jeśli nam się wysypało sporo na denko to po otwarciu nie ma wokół nas jednej wielkiej mgły, tylko pozostaje on nadal w opakowaniu.

Myślę, że kupię kolejne opakowania, jest naprawdę niezawodny.

Mój faworyt

Kupiłam go na promocji w drogerii skuszona opiniami w internecie. Przy pierwszym użyciu zakochałam się. Jest lekki świetnie się wtapia i nie bieli. Świetnie scala makijaż i ladnie wygładza. Duża pojemność starczy na bardzo bardzo długo. Używam już kilka miesięcy i niewiele go ubyło. Lubię go nakładać puszkiem szczególnie w okolice oczu.

Hit hit hit

Puder od Laury Mercier skradł moje serce! Jest idealny! Zapach, jakoś i trwałość to trzy najlepsze podsumowania! Przepięknie współgra z różnymi podkładami - zarówno tymi wysokopłkowymi jaki i tanimi! Nigdy nie zrobił mi psikusa, mimo, że moja skóra jest skłonna do przesuszen i potrzebuje nawilżenia. Z tym pudrem każdy makijaż przetrwa cały dzień i wieczór. Pięknie utrwala! Warty wydania każdej złotówki :)

Ulubieniec z kategorii pudrów <3

Typ skóry: mieszana, wrażliwa, alergiczna

Swoją karierę z makijażem lata temu zaczynałam od pudrów z Isana, które służyły jako mój podkład. Szukając idealnego pudru do utrwalenia makijażu i bakingu testowałam już mnóstwo zarówno sypkich jak i w kamieniu. Na ten produkt natknęłam się dawno temu, ale nigdy nie byłam przekonana do kosmetyku za taką cenę. Postanowiłam zaryzykować kupując go do makijażu na wesele.

Puder ten jest ku mojemu zdziwieniu bardzo wydajny, czego się obawiałam przed zakupem. Na spokojnie starcza na kilka miesięcy codziennego użytkowania.

Świetnie utrwala i matuje makijaż. Przedłuża również jego trwałość i często nie muszę stosować do niego fixing spraya. Pod koniec dnia minimalnie zaczyna "schodzić", dlatego idealnym rozwiązaniem jest przypudrowanie twarzy w wolnej chwili. Przecudownie wygładza twarz, przez co powoduje efekt bluru.

Nadaje się również do bakingu - bardzo dobrze oddziela linią to, co chcemy uwydatnić. Idealnie to widać na kościach policzkowych.

Nigdy nie pozostawił na mnie żadnych plam ani nie spowodował flashbacku, co jest niesamowicie ważne w makijażu dla każdej kobiety.

Podsumowując: nigdy nie posiadałam tak świetnego pudru, który jest naprawdę warty swojej ceny.

Super efekt

Puder do twarzy ma super opakowanie oraz jest sypki co ułatwia utrwalenie całego makijażu. Fajnie się utrzymuje oraz podkreśla cerę , nie zważa się super się wtapia. Dla mnie jest mega. Ogólnie cena jest atrakcyjna i dostępność też jest.

Jeden z ulubieńców :)

Na początku napiszę, że mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania w strefie T i miejscowo suchymi skórkami.

Zużyłam tego pudru 2 opakowania, jak dla mnie jest mega wydajny. Kolor stapia się z moją cerą i wygląda bardzo naturalnie. Współgra z większością podkładów. Jego konsystencja jest taka przyjemnie lekka. Nie bieli. Bardzo dobrze się nakłada zarówno pędzlem jak i gąbeczką. Wykończenie nie jest całkowitym matem, jest satynowe. Polecam przetestować, można kupić travel size :) Fajna opcja.

Średni produkt z wysokiej półki

Wiele już powiedziano o tym pudrze. Chciałam go sprawdzić na własnej skórze.
Na plus jego beżowy kolor, bo dzięki temu nie bieli. Łatwo się aplikuje, nie pyli się tak bardzo przy nakładaniu.
Wygładza skórę i matuje, ale... ten efekt nie jest tak długotrwały, jak się spodziewałam. Mam mieszaną cerę i niestety Laura rzadko wytrzymywała u mnie bez poprawek (na różnych podkładach ją nosiłam). W znacząco niższej cenie jestem w stanie znaleźć tak samo albo i bardziej matujące pudry.

Ma dużą pojemność i to trochę tłumaczy jego cenę.

Najlepszy

Dla mnie jest to najlepszy puder. Swietnie utrwala makijaz a twarz po nim robi sie taka gladziutka, jedwabista. Jest bardzo wydajny, Trzyma pieknie makijaz przez caly dzien od rana do nocy.

Zdecydowanie nie polecam!

Kiepski produkt w bardzo wysokiej cenie. Puder matuje, ale efekt zmatowienia zostaje na bardzo krótko. Dostałam go od siostry, bo jej się nie sprawdził - u mnie było to samo. Nie polecam. Podobnie działające pudry transparentne można kupić za 30zł... Dodatkowym minusem jest opakowanie, puder sam się wysypuje, więc po otwarciu duża ilość produktu przykleja się do gąbki.

Najlepszy!

Po wieloletnich poszukiwaniach pudru, który nie robi twarzy pudernicy - znalazłam swoj hit. Owszem, zgadzam się, że jest to spory wydatek jednak jest ona tak wydajny, że naprawdę zwraca się to z nawiązką.
Nie wierzcie w zadne cudowne zamienniki podawane przez Maxineczki i inne youtuberki.
Ten puder nie ma zamiennika.
Wygląda na twarzy naturalnie, jednocześnie trzymajac wszystko w ryzach. Nie wchodzi w załamania. Jest cudowny!