Syoss, Gloss Sensation, Krem koloryzujący bez amoniaku

Syoss, Gloss Sensation, Krem koloryzujący bez amoniaku

Dodający blasku krem koloryzujący Gloss Sensation Syoss dla lśniących kolorów do 8 tygodni. Do 2 razy więcej blasku*. Pełne życia kolory. Delikatna koloryzacja - optymalne pokrycie siwych włosów. Podwójna moc aktywatora koloru bez amoniaku i dodający blasku krem zauważalnie zwiększają energię koloru i zapewniają więcej blasku. Mikrocząsteczki koloru delikatnie miksują się na powierzchni włosa. Ochronna warstwa nabłyszczająca zabezpiecza kolor i zapewnia wyjątkowy blask.

Portfolio odcieni:
3-1 Brąz mokka
2-1 Gorzka czekolada
1-4 Jagodowa czerń
1-1 Hebanowa czerń

*w porównaniu do włosów przed koloryzacja

farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów, rozjaśniające
bez amoniaku
w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Mój numer jeden

Jestem na prawdę bardzo zadowolona z kremu koloryzującego Syoss , idealnie pokrył pojedyncze siwe włosy, włosy po farbowaniu wyglądały o wiele lepiej jak przed nim, stały się błyszczące, zdrowe. Kolor świetny , na pewno będę używać w przyszłości tego kremu koloryzującego tym bardziej że nawet po kilku myciach włosy nadal wygladają wspaniale, kolor nie wyblakł a włosy nadal mają piękny połysk . Polecam serdecznie

mój nr 1

Idealne pokrycie kolorem włosów,a przy okazji dbałość o ich kondycję. Moje włosy po farbowaniu były lśniące, a nie szorstkie i matowe. Uwielbiam ten wariant farb do włosów Syoss

Testowanie Syoss

Testowałam i jestem zadowolona no może znalazły się jakieś przebarwienia i połyskiwały tak jakby siwe minimalnie :) włosy może to refleksy :) ale farba super dobrze się nakłada , wydajna no i mój kolor jaki miałam do przetestowania.

Dobra farba

Farbę miałam okazję przetestować w kolorze jagodowa czerń. Włosy zawsze maluję czernią lub granatową czernią.
Nakładając farbę miałam odrost w kolorze ciemny blond i farba ładnie pokryła odrost i nadała włosom piękny niebieski połysk.
Samo nakładanie farby jest bardzo przyjemne, włosy są miękkie, a nie jak zawsze szorstkie i poplątane. Zapach bardzo przyjemny, kwiatowy.
Po zmyciu włosy dalej są miękkie i nie zniszczone.
Jedynym minusem jest to że farba szybko się wypłukuje, i mimo wielu zalet nie wiem czy kupię ponownie, chyba że w promocji.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Syoss Gloss Sensation rewelacyjny krem koloryzujący :)

Polecam ten krem koloryzujący bo naprawdę jest świetny. Kolor wyszedł idealny, taki jak chciałam i rzeczywiście bardzo długo utrzymuje się na włosach. Po aplikacji kremu włosy stały się bardziej błyszczące, miękkie co mnie pozytywnie zaskoczyło :) Krem jest bez amoniaku, podczas nakładania zapach jest całkiem przyjemny. Naprawdę polecam!

W porządku.

Kolor taki, jakiego się spodziewałam. Trwały jak każda inna rudość, czyli przeciętnie. Nie podrażnia, nie uc.zula, zapach przyzwoity. Dobrze się rozprowadza, jest wydajny

farba godna polecenia:-)

Krem fajnie się nakłada, nie ma przykrego zapachu amoniaku i ma przyjemną, gęstą konsystencję, co jest niewątpliwie jego zaletą. Dobrze kryje, a po farbowaniu włosy dobrze się rozczesują, są miękkie, pełne blasku i wyglądają na zdrowe. Dla mnie niezwykle ważne jest to, że farba nie podrażniła mi skóry, głowa mnie nie piekła i nie swędziała. Polecam

Testowanie Syoss, Gloss Sensation

Miałam okazję wyprobować nowe Syoss Gloss Sensation. Jestem bardzo zadowolona, kolor naturalny, farba doskonale pokrywa siwe włosy, super się rozprowadza na włosach. Łatwa w aplikacji. Polecam:)

Taka jak inne farby

Farba Syoss Gloss Sensation jest całkiem przeciętna, jak większość farb na rynku. Zaletą jest jej wydajność oraz sposób aplikacji. Niby pokryła siwe włosy, ale efekt utrzymywał się bardzo krótko, zdecydowanie za krótko. Miałam do testowania kolor Gorzka Czekolada, bardzo ładny kolor ale na moich włosach wyszedł bardzo ciemny. Ogólnie ujmując jest to farba, którą przy siwych włosach trzeba stosować co dwa tygodnie, aby zapewnić włosom cały czas ten kolor.

Ok, polecam

Farba okazała się strzałem w 10. Połączenie składników nie stanowi problemu. Poręczna butelka pozwala rozprowadzić emulsję na całej długości włosów, a sam krem otula kosmyki i nie spływa z ich powierzchni. Produkt nie zawiera amoniaku i dzięki temu włosy mniej się niszczą, a my nie musimy wdychać nieprzyjemnego zapachu podczas koloryzacji. Dobrze pokrywa siwe włosy. Kolor trwały, intensywny, włosy lśniące i pełne blasku.

Testerka gloss sensation 41

Farbę udało mi się przetestować dzięki wizaż.Bardzo ładne opakowanie zapach nie drażniący dzięki temu ,że jest bez amoniaku.Nic nie szczypie w oczy ani w skórę więc to na plus.Przyjemnie się ją nakładało.Jednak włosy miałam dość krótkie zaraz za brodę taki ala bob .Mam grube włosy i farba ledwo starczyła.
Włosy wcześniej mialam w kolorze brąz lekko z rudawą poświatą.
Wybrałam kolor 41 powinien być chłodny i zakryć rudości.Jednak rudości nie zakrył i nie byl równy.A szkoda bo wyszedł ładny nie ciemny brąz jak to nie raz bywa z innymi farbami.Więcej jej nie kupię dlatego ,że nie pokryła włosów równo.A na pewno byla dobrze rozprowadzona .

Wykorzystała: kilka próbek

zjawiskowo

Jestem bardzo zadowolona z efektu farbowania. Farba dobrze się rozprowadza, ma przyjemny zapach i odpowiednią gęstość. Podczas nakładania nie spływa z pędzelka. Włosy wyglądają zjawiskowo, zdrowo i pięknie. Kolor intensywny i trwały. Stawiam 5+