Pharmaceris, S, Silnie kojący preparat zawiera 5% d-pantenolu i 1,5% alantoiny

Pharmaceris, S, Silnie kojący preparat zawiera 5% d-pantenolu i 1,5% alantoiny

Preparat ma natychmiastowe działanie łagodzące. Regeneruje naskórek zmniejszając tendencję do nadwrażliwości skóry. Szybko redukuje podrażnienia spowodowane działaniem mydeł oraz czynników atmosferycznych - silnego wiatru, słońca, mrozu. Aktywny zestaw zawierający 5% d-pantenolu i 1,5% alantoiny, olej canola oraz masło Shea i witaminę E, przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, nawilża, natłuszcza, chroniąc tym samym przed utratą wody. Preparat pomaga przywrócić skórze elastyczność, przyspiesza ustąpienie zaczerwienień. Delikatnie zmiękcza naskórek, nie powodując nieprzyjemnej lepkości skóry. Nie pozostawia tłustej warstwy, po wchłonięciu skóra jest matowa. Polecany dla osób z podrażnieniami skórnymi: zaczerwienieniami, oparzeniami (w tym także słonecznymi).

nic nadzwyczajnego

Wg. mnie nic nadzwyczajnego, koi owszem ale nie w ekspresowym tempie, trzeba posmarować na noc, trochę tłusty. poza tym ok.

Używłam tego kosmetyku od 3 mc/ ilość zużytych opakowań:1 i chyba nie wrócę

Zawiodłam się

Kiepsko nawilża, raczej natłuszcza i to bardzo. Pozostawia wyraźny film, słabo się wchłania. Działania kojącego jakoś za bardzo nie odczułam. Plus za to, że mnie nie uczulił;)Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie.

do zadań specjalnych

Trochę trudno mi ocenić tę propozycję Erisu - ani to kosmetyk, ani farmaceutyk. Działanie kojące jest baaardzo łagodne, a przy tym kremik ten nie daje specjalnego komfortu, bo niezbyt chętnie się wchłania - poza tym, WBREW obietnicom producenta, moją skórę pozostawia natłuszczoną i połyskującą.<BR>Wg mnie, w wypadku wystąpienia problemów każdy szuka czegoś działającego radykalniej. Być może to dobra propozycja dla młodych dziewczyn, u których krem ten wystarczy także do celów pielęgnacji.<BR>/dopisek/<BR>Kremik sprawdził się jako preparat nawilżający, łagodzący i ochronny na podrażninoej, uwrażliwionej skórze po peelingu kwasami. Jest łagodniejszy niż produkty Avene i La Roche Posay i skuteczniej chroni skórę przed wysuszeniem. Dodaję 2*