Dr Irena Eris, Forte 35+, Fitokrem na szyję i dekolt

Dr Irena Eris, Forte 35+, Fitokrem na szyję i dekolt

Krem odbudowuje barierę lipidową naskórka oraz uszczelnia przestrzenie międzykomórkowe efektywnie chroniąc tkanki przed utratą wody w partiach skóry najbardziej narażonych na przesuszenie. Kompleks Marestil? dzięki połączeniu właściwości alg morskich, fitokolagenu oraz składników głęboko nawilżających zapewnia skórze prawidłową elastycznośc, sprężystość, długotrwałe nawilżenie i napięcie skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu, a postanie nowych jest opóźnione. Polecany jako odżywczy krem na dzień i na noc do cery dojrzałej po 35. roku życia. Szczególnie polecany do skóry o obniżonej jędrności i elastyczności.

Niezły, ale bez cudów

Na razie przyznaję trzy gwiazdki. Kremik jest całkiem w porządku,<BR>chociaż ujędrniającego działania na razie nie dostrzegam (kończę pierwszą tubę) - wg mnie krem przede wszystkim nawilża, odżywia, uelastycznia (lekko) i natłuszcza (wyraźnie). Na temat skuteczności zwalczania zmarszczek nie wypowiadam się z powodu braku takowych. Myślę, że panie po 35 roku życia mają prawo oczekiwać czegoś radykalniej działającego - ten krem zadedykowałabym kobietom około 30-tki. Może zmienię zdanie przy dłuższym stosowaniu.. <BR>Krem ma dziwny maślany zapach, przyznam że nie przypada mi to do gustu.