Avon, True Colour, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, True Colour, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,6 ml

Jedwabista formuła matowej szminki Avon `True color` gładko i lekko się naklada. Nie wysusza ust i zapewnia im uczucie nawilzenia. Nadaje trwały, kryjacy, matowy kolor.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

Fajna!

Szminka jest bardzo przyjemna w nakładaniu, ma kremową, ale jednocześnie taką konkretną konsystencję. Kryje bardzo dobrze już po pierwszej warstwie. Daje ładny matowy efekt. Usta nie są nadmiernie obciążone i przesuszone. Nie przenosi się na usta, nie rozchodzi również poza kontur ust.

Szminka do zadań specjalnych

Mam dwa odcienie - Red Supreme i Roseberry Red i obydwa świetnie prezentują się na ustach. Krycie jest mocne, a szminka jest dosyć odporna na ścieranie nawet przy jedzeniu i piciu.

Ulubiona szminka

Uwielbiam szminki matowe od avon mam ich dużo chociaż do codziennego makijażu uzywam Marvelous Mocha.Jest piękna i trwała,utrzymuje się na ustach nawet po posiłku.Ładny zapach ma i jest wydajna oraz stosunek jakości do ceny jest idealny.

Bardzo ją lubię

Jedna z moich ulubionych pomadek. Bardzo duży wybór kolorów. Świetna pigmentacja - kolory są nasycone, bardzo ładnie kryją. Formuła jest kremowa i delikatna, nie zastyga na ustach. Usta nie są wysuszone, nie podkreśla skórek. Trwałość średnia, ładnie się "zjada". Atrakcyjna cena. Ładne, eleganckie opakowanie.
ADORING LOVE - zgaszony średni róż, czerwonawe tony
VIBRANT MELON - neonowa czerwień, przełamana różem
PEACH FLATTERS - zgaszony nude w odcieniach pomarańczu
PURE PINK - jasny, zgaszony pudrowy róż

Jedna z moich ulubionych

Mam kolor z serii Nude - Lush Cocoa. Pomadka jest bardzo kremowa, nie podkreśla suchych skórek. Kolor jest wyrazisty. Co do trwałości, nie jest powalająca, ale ładnie się "zjada". Zostają ślady na szklance, jednak jak na pomadkę uważam, że nie jest najgorzej. Bardzo się polubiłyśmy :)

Jest OK

Nie najlepsza, nie najgorsza. Największą jej zaletą jest to że nie wysusza ust, a przy tym pozostawia matowe wykończenie. Kolejnym plusem jest ogromna ilość odcieni. Napewno każdy znajdzie swój kolor. Piękne opakowanie. Czasami można ją znaleźć na promocji w bardzo dobrej cenie. Problem pojawia się przy trwałości. Daje matowy efekt ale nie zastyga i lubi się rozmazywać.

Jedwab

Pomadka ma pięknie wykonane opakowanie. Pomadka jest jedwabista aksamitna na ustach. Kolor mocno napigmentowany. Mam pomadkę w kolorze fuksji nie wiem jaki to numer. Jest jej nie wiele w opakowaniu ale starcza na bardzo długo. Trwałość jest naprawdę idealna.

Nie ten kolor.

Kiedy szminka pojawiła się w sprzedaży, avon oferował kupno próbek przed zakupem pełnowymiarowego produktu.
Skusiłam się. Piękny kolor, eleganckie opakowanie, średnia trwałość (po posiłku trzeba było ponownie pomalować usta) i niska cena.
Kiedy zobaczyłam pełnowymiarowy produkt- bardzo się zdziwiłam.
Odcień był podobny, ale tony zupełnie różne. Jeden kolor był ciepły, drugi chłodny.
Ocena formuły- 3
Ocena koloru- 1.

I od razu zaznaczam, że kolor oczywiście dobieramy indywidualnie, ale jeśli próbka od pełnowymiarowego produktu w tym samym odcieniu się różni to coś jest nie w porządku. ;/

Dla mnie pół na pół

Mam z nią trochę dylemat czy ją lubię czy nie. Z jednej strony piękne i klasyczne opakowanie, wielka gama kolorystyczna w której każda z nas znajdzie coś dla siebie. Szminka pachnie delikatnie, nie chemicznie. I te krycie, matko jak ona pięknie kryje!!
Problem pojawia się przy aplikacji, bardzo lubi się rozmazać. Jest również kompletnie nie trwała. Najmniejsze dotknięcie powoduje że znika lub rozmazuje się po całej buzi. A to właśnie trwałości najbardziej oczekuję od szminki matowej. Sama nie wiem, czy jeszcze raz znajdzie się w mojej kosmetyczce.

Kremowa formuła

Jestem w posiadaniu szminki o odcieniu Au Naturale. Szminka ma delikatną, kremową formułę. Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Kolor jest matowy, ale nie powoduje to wysuszania ust, jak w przypadku innych matowych szminek.
Długo utrzymuje się na ustach, nie schodzi podczas jedzenia i picia. Kolor jest delikatny, pasuje do różnych makijaży. Myślę, że kupię jeszcze kilka szminek z tej serii, jednak tym razem w bardziej intensywnych kolorach :)

jedne z ulubionych

MATOWA SZMINKA TRUE COLOR
Trwały, matowy kolor ust bez wysuszania skóry. ????matowa szminka o jedwabistej formule ????zapewnia matowe wykończenie bez wysuszania ????łatwo się rozprowadza i nawilża skórę warg ????wysoka trwałość
VIBRANT MELON - ciepły róż z odrobiną koralu; odcień neonowy; świetnie sprawdzi się latem; pięknie podkreśli opaleniznę
RAVISHING ROSE - piękne połączenie czerwieni z różem; malinowy róż
HOT PLUM - piękny odcień fioletu
ROSEBERRY RED - odcień czerwieni, bardzo ładny
WISTFUL WINE - połączenie fioletu, czerwieni i różu, bardzo ciemny
Dla mnie są one hitem i bardzo je lubię. Bardzo często po nie sięgam.

kupiłam więc mam!

Szminkę kupiłam niedawno. Kolor jest bardzo intensywny. Długo utrzymuje sie na ustach, nie zjada się oraz nie przesusza ust. Ja zaopatrzyłam sie w kolor Au Naturale jednakże myślę, że nie będzie to moja ostatnia szminka z tej ..kolekcji". Cena jest bardzo przystępna co jest wielkim plusem.