Dr Irena Eris, Program 24h, Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół

Dr Irena Eris, Program 24h, Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół

Płyn tonizujący do stosowania każdorazowo po oczyszczeniu skóry twarzy i szyi oraz do odświeżenia w ciągu dnia. Zawiera naturalne składniki i wyciągi z sześciu cenionych w kosmetyce ziół o wielostopniowym działaniu - łagodzącym, nawilżającym, regenerującym i wzmacniającym. Składniki aktywne:alantoina, chlorofil, jemioła, koper, krwawnik, melisa, rumianek. Tonik oczyszcza i zmniejsza pory, przywraca i utrzymuje prawidłowe pH skóry.

może być

bardzo delikatny tonik, łagodnie oczyszcza, ale nie daje jakiegoś specjalnego efektu, lekko pachnie ziołami, ogólnie może być, ale jednak wolałabym jakiś tonik który "coś" robi, a nie tylko stoi na półce

za słabo nawilża

Uzywalam go razem z innymi kosmetykami z całej tej serii. Wspomnienia mam raczej dobre - odświeżał i koił, ładnie pachniał, troszeczke jednak podrażniał mi oczy. No i za słabo nawilża. może go jeszcze kiedys kupię - jest dodyć tani.

historia

uzywlama dlugi czas jako mlode dziewcze na zmiane z Ziaja "Tonikiem ogorkowym". Ta sama klasa i ajkosc. bardzo niewiele daje. Stanowczo zaniza jakosc produktow Erisa - powinni go wywalic z oferty, bo psuje im reputacje. Ale to tylko Moje Bardzo Ososbiste, Subiektywne Skromne Zdanie. Ja na pewno nie kupie wiecej.

raczej nie

Właśnie kończę pierwszą butelke i raczej do niego nie wrócę...nie czuję żadnego odświeżenia skóry,mogłabym ją równie dobrze przemyć wacikiem z wodą.

woda ziołowa

Używam toników właściwie głównie dla przyjemności bo do demakijażu twarzy najczęściej używam żeli. Ten tonik, mimoże niby bezzapachowy ma zapach, delikatny (może pochodzi od któregoś ze składników :what: )ale nie należący do przyjemnych. Dla mnie taka woda z wyciągiem z ziół, to już wolę przemyć buzię świeżą herbatką. Nie wysusza skóry (tego by jeszcze brakowało!!1) ale też nie daje żadnych efektów.

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt.Delikatny i przyjemny zapach,szybko się wchłania, nie tłuści się na buzi,ani nie pozostawia filmu.Polecam , tymbardziej ,że cena jest przystępna.Ja zawsze do niego chętnie wracam.

wiecej niż przyzwoity

Tani i dobry tonik o przyzwoitych właściwościach oczyszczających,<BR>nawilżających a przede wszystkim - odświeżających i łagodzących.<BR>Nie jest perfumowany, ale dla mnie to zaleta - można go stosować bez obawy przeforsowania skóry.<BR>